Цыпка• 29 августа 2022
Дитина повернулася від бабусі і каже, що не хоче з нами жити(
Донька, 9 років, поїхала в село до бабусі. Все літо там провела. Сьогодні приїхала додому. Спочатку все було добре. Ми говорили, спілкувалися, розповідала як вона гарно проводила час. Коли прийшов час лягати спати почала плакати, огризатися. Я терпіла, думаю стрес, їй треба звикнути. Огризатися почала ше більше, на шо я їй сказала, щоб вона не говорила так зі мною і щоб не огризалася. Вона почала кидати речі, плакати, кричати. Я її залишила в спокої. Це не припинилося. На що чоловік зірвався і почав на неї кричати, що вона занадто багато собі дозволяє. Дитина ще більше почала плакати, каже шо не хоче з нами жити, шо ми її не розуміємо і сваримо. Я з ним поговорила, бо крики були зайві, і він ще гірше тим зробив. Малу якось заспокоїла, вона пішла спати. Я розстроїна. Ми скучали, чекали, а тут таке. Але я її розумію - літо закінчилося, треба їхати додому, школа, одноманітність, не те що в бабусі - свобода, цілують в попу, все дозволяють. Це просто стрес? Це пройде? Адаптується? Чи це ненормально? Чоловік теж ... псіханув дуже даремно ( не знаю як себе з нею поводити. І сідати собі на шию не хочу їй дозволяти, але і шкода, бо розумію її почуття (
Летала_НаМетле• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Вона нас не боїться
Когда мой сын тоже уезжал надолго к бабушке и дедушке, тоже нужно было время чтобы ребёнок опять привык к нам. Через неделю максимум привыкал.
Вірші на замовлення• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Я її в цей час заспокоювала. Я не можу в одному тексті подробно написати все, що відбулося, всі емоції і т.д. Мабуть тому і склалося враження про ’іди мийся’
я спокійно з нею говорила і заспокоювала її
Ви в цей час,коли заспокоювали її, гладили її по голівці, по спинці? Обіймали доню?
Вірші на замовлення• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Виникали звичайно, не робіть з мене вже монстра
Ви самі собі суперечите
Ви написали, що не бачили необхідності їхати до доньки. А значить не відчували потреби побути з нею. В мене сину майже 20, не уявляю розлуку на 3 місяці.
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Автор, на вас тут накинулись, дитину на стільки лишили і т.д... Але я вас розумію. Мій син 8 років був всього тиждень у бабусі, мама привезла його сьогодні, а він ввечері, хочу назад, я так хотів би на пару днів ще лишитись, і каже, що зовсім не скучив за мною. Хоча стосунки у нас з ним гарні, весь час обіймаємось, цілуємся, говоримо, що любимо один одного. А він приїхав сьогодні і так каже. А мені, як вам, сльози на очах. Але ми в великому місті, а у мами природа, річка, кіт, залізниця, яку він обожнюю. До того ж, ми з чоловіком працюємо, часу менше йому приділяємо, а бабуся все для нього. Думаю, пару днів пройде, адаптується, і все буде як раніше. Не тисніть на неї. Прорсто треба звикнути. Але обідно, не те слово.
Дякую
Я_не_аноним_100%• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Була робота. Приїхати була проблема, насправді. Якщо би була гостра необхідність , якби захворіла не дай Бог, звичайно я би поїхала. Но такої необхідності не було.
для вас необходимость это если только заболел?
а просто обнять дочку, мужа, маму вы испытываете желание? в этом же тоже нет необходимости, но просто хочется обняться.
Патриотка• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Ну так не пишіть дурниці і тоді буду повєжливєє
понятно, почему у вас с дочкой нет контакта.
Вежливость - это не ваше.
Вірші на замовлення• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Так не ногою). Показувала фокус, в кінці фокусу удар по голові
От! Так просто фокус не вдався , може? Вона ж ненавмисно вас вдарила?
В гости звали?• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Ні разу. Ми на роботі, вона все літо була в селі. Говорили по відеозв´язку кожен день практично
Зато как жена за границей с детьми, то через месяц уже вой на болотах от разлуки и муж нашел себе другую:)))
Ну вы, бабы, даете:)
Советчица Года• 29 августа 2022
В 10 лет своего ребенка я пошла к психологу. Психолог мне сказала, что я ,,впрыгнула в последний вагончик,,.
Я вам советую не пожалеть денег на одну, пусть пару часовую консультацию, и сходить с мужем.
П.с. был момент, когда я мужу сказала, что между ним,взрослым состоявшимся мужиком, и ребенком, неопределивг мая в жизни, я выберу ребенка. Я была готова на развод.
Но не дошло до этого. Советчицы много могут сказать, но психолог озвучит доходчиво
Патриотка• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Я незнаю. Чому?
это ваша проблема - вам и шевелить мозгами.
Вірші на замовлення• 29 августа 2022
Тиждень і 3 місяці- є різниця?)
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
А о чем разговор был?
Про все, про літо, про життя. Про ігри в які вона бавиться, відео які знімає. Це все між іншим проскакувало
Пэрисхилтонша• 29 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Тиждень і 3 місяці- є різниця?)
За неделю и ’хочу обратно’ это ещё не наигрался и только во вкус вошёл, называется, а уже забрали)) пару дней только привыкал, пару рассмотрел все вокруг и нашел занятия, а уже вещи собирай. Тут другое, да)))
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляРаспутница
Як Ви думаєте, чому ваша дитина почала плакати, коли не змогла додзвонитися бабусі?
Казала, що обіцяла її набрати і забула. Бабуся буде ображатися
Патриотка• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
вам уже писали, что вы как мала дитина? я присоединяюсь к ним.
Согласна.
Вы по отношению к советчице( не ко мне) были не вежливы.
На кого ложим ответственностьза вашу невежливость? на нее, на меня, но не на себя.
Нвежливость - ваше качество, и ответственность за него несете только вы.
Перекладывать на кого-то ответственность за свои поступки - это незрелость.
Согласна.
Патриотка• 29 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Ну, то дитина скучила за бабусею. Замість заспокоїти, обійняти, накричали обоє батьків. Що ж це за любов така?
така любовь.
Какая есть.
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Так, звичайно.
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Вежливость - это не ваше.
І не ваше 👍
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Так я її не сварила за це. Сказала, шо мені це не приємно. Чи як треба було?
Патриотка• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
І не ваше 👍
ответ в стиле : а ты сама такая - это тоже ихз детских ответов.
Не взрослое поведение.
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Ну так ви ж знаєте. Напишіть чому?
Вірші на замовлення• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
По першим вашим постам було зрозуміло, що ви агресивно відреагували, тоді, як це був невдалий фокус. Дитина хотіла справити враження, а вийшло не дуже. Треба було поспівчувати. І попросити, щоб вона вас обійняла, бо було неочікувано й боляче. У вас погана комунікація з дитиною, консультації психолога стали б в нагоді.
Патриотка• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Ну так ви ж знаєте. Напишіть чому?
не хочу.
1. Меня невежливые люди вне вдохновляют на общение.
2. Вам надо учиться понимать дочь - вот и учитесь, а не просите подсказку.
Что то надо сделать самой.
Распутница• 29 августа 2022
Ответ дляВ гости звали?
Ну вы, бабы, даете:)
Так там хоть причина уважительная - разлука из-за войны. А тут мама может приехать (по ее же словам), но не приезжает. Что должен думать ребенок 9 лет? Что ее не хотят видеть.
Дзынь монетка в копилочку.
Дальше, приехала - в тот же день получила скандал и повышенный голос.
Дзынь ещё одна.
А завтра родители ушли на работу и ребенок остался один дома наедине со своими чувствами. Дзынь...
Дзынь монетка в копилочку.
Дзынь ещё одна.
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Согласна.
Я з ввічливістю відношуся до порадниць. Я одній лише дамочці тут написала ’не пишіть дурниць’, бо написала дурниці. От і все
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Не взрослое поведение.
Какой вопрос - такой ответ
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Ніііі. Це не було агресивно. Фокус і заключався в тому, шоб получити по голові. Це типу прикол такий
Патриотка• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
она не писала дурниц. Вы ее не поняли. Она писала с сарказмом, и в некоторых моментах очень точно.
А вы ее слова обесценили и написали невежливый ответ.
И мне, кстати, тоже.
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляПатриотка
не хочу.
Что то надо сделать самой.
Ну якщо не хочете сенс тоді було починати