интайм_не_предлагать• 29 августа 2022
Кто вернулся в Украину и сейчас жалеет?
В Германии все хорошо , квартира , учимся , работа достойная .
Дома есть дом и часть моего сердца .
Жить на расстоянии не возможно , но детям лучше тут оставаться конечно . Не могу принять решение …
Дома есть дом и часть моего сердца .
Дерево береза• 30 августа 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Автор, извините, можно узнать цену копеек за квартиру? в лучшем случае аренда однокомнатной -1500 злотых, а то и 2 тыс + счётчики.Я тоже в Варшаве, стоимость аренды с марта изучила хорошо.
За 1500+коммуналка снимаю двушку на Rondo Wiatraczna, до старого города 15 мин на трамвайчике.
Дерево береза• 30 августа 2022
Ответ дляКороль дивана
Можно мы заедем в вашу квартиру на время?)) Нам надо чуток пересидеть прилеты)
Хозяева хотят делать лакшери ремонт после того как мы выедем..
Ответ дляЗаела_пластинка
А що повернутися немає можливості з Польші ? ВУЗ в Харкові, що прям тільки кидати навчання? Перевестися в Чернівецький мед не пробували?
Ей не нужен любой мед, потому что свою специальность она выбирала долго и есть всего 2 вуза в стране с такой специальностью. Любой мед не подходит. Зачем учиться на то, что она не выбирала?
Ответ дляИМХОля
Нащо це гімно вилівати, сидячі в Германії, коли у вашому рідному місті настільки спокійно, що біженці їдуть? Патріотизм зараз саме так проявляється в щирих україночок?
Може, якщо б західна так массово не бігла в Європу, займаючи місця, то в їх містах було б набагато менше ’руськоговорящих’. А так вибачте! щирі патріотки дуже лякливі, сирени їх женуть на соціал в Германію, тому не таким лякливим ромійськомовним українцям залишається переховуватися від війни там, звідки ці лякливі втекли
Щиро кажучи, ригати від вашого посту хочеться. Коротка в вас пам´ять. 80 років назад ваших родичів гвалтувати, вбивали та знущалися люди, які розмовляли німецькою! Але ж там, серед їх нащадків, баблішко капає, то можна не воротити морду від мови Гітлера, так, моя хороша, патріоточка?
Старайтеся, моя квіточко. Вилізуйте німцям, але заткніть свого чорного рота у бік російськомовних українців і не смійте сіяти ворожнечу в країні!
Ви на це не маєте жодного права, бо ви пристосуванка з подвійними стандартами
Боже! Щиро Вам дякую за такі слова . Ви абсолютно праві! Німецька їм не мова агресора за гроші соціальні , хоч скільки нашого українського народу ж ті німці повбивали у війну, а свої люди , українці , але ж російськомовні їм вороги, вона не може знаходитися поряд. Гидко знати, що в Україні є такі люди. Не за таких істот як вона, гинуть наші хлопці зараз. А профіль закрила, бо тявкати інкогніто не страшно
ИМХОля• 30 августа 2022
Ответ дляfairvik
Якщо копнути далі й Польща не така й свята й крові української пролила багато, й Австро-Угорщина... Всі вони безжалісно знищували наших пращурів, але це ок для наших псевдопатріотів, бо там можна отримати грошики нахаляву.
А тут вони цькують російськомовних співвітчизників. І, головне, за що? За те, що російськомовні міста, ціною свого життя, стали на шляху окупантів до ’бандерівців’.
Я в іншій темі писала, що цих псевдоптріотичних гидот рашисти вже б ганяли по Карпатах, якби російськомовні міста по іншому зустріли окупантів. Але хто то розуміє, там в головах хаос вишиванкового псевдопатріотизму
маминаБубочка• 30 августа 2022
Ответ дляротцвеники
как подтверждали диплом?
Очень сложно. Сбор многих документов и подтверждение стажа. Утверждение в 2 этапа, но уменя медицинский. Тех проще
Ответ дляИМХОля
Для того щоб це розуміти, треба мати мозок і знати історію своєї країни. Мої батьки зараз у Харкові, і вони нікуди не хочуть їхати, бо це їх земля і грошей не хочуть , ні від поляків,ні від німців. Сьогодні знову в Харкові багато жертв серед мирних , бо обстріляли місто зранку,коли люди йшли на роботу. Я всіх псевдопатріотів , якім прийшовся до душі пост цієї істоти, запрошую хоч на день побути на місці російськомовних українців ( к яким я тоже відношуся) , а потім розкажете свої відчуття, як батьківщину любити.
ИМХОля• 30 августа 2022
Ответ дляfairvik
Мені взагалі страшно подумати за що вмирають наші люди, коли одні здригаюся від того, що рашисти роблять з Харковом, Миколайовим, Запоріжжям, а інші в цей час педалюють мовне питання та цькують постраждалих російськомовних українців, здебільшого сидячі десь забугром
В моєму оточенні найбільш показові вишиванкові патріоти перші драпали до ЄС та й досі там сидять і розводять мовні срачі у фейсбуці
Оловянный_Прагматик• 30 августа 2022
Ответ дляИМХОля
В яблочко!!! Просто не прибавить, не отнять
Агент Пинкертона• 31 августа 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Да? Инфа, что селят только в Геру и подобное - 100%. У вас какой город? Может, я к вам из Киева перееду - всё-равно тут на съёме
Гера?
Не знаю что это такое, но если это о том, что в бв не попасть - Вас дезинформировали. Округ Людвигсбурга. Расселяют сейчас по небольшим городкам - от инфрастуктуры можете быть не в восторге. Я с конца осени с нашими на связи и переводить прихожу, и курсы ведем волнтерские и с другими вопросами разобраться помогаю - с соцработником нашим не повезло. Ну переезжайте. Только будьте готовы подождать или получть не квартиру, а комнату в общаге. И лучше заранее хоть знать куда - тут либо приезжают сначала к родственникам или друзьям или временно к местным, кто приютит и потом расселяют. Либо из других округов расселяют. Как написала ранее - очень соц работницы то ли против наших (не только морозятся, но и вредят), поэтому пришлось везде вникать и порой скандалить. Образовалась у нас такая своя общинка - я помогаю, девочки уже друг другу могут помочь. Поэтому лучше где уже хоть кто-то из наших или отзывы нормальные о соцработниках.