СережкинаЯ• 29 августа 2022
Чи можна притягнути до відповідальності стоматолога?
Пролікували зуб - прибрали карієс та запломбували. Через три місяці пломба тріснула, я пішла до іншого лікаря, зробили знімок і побачили, що там карієс, який очевидно ніхто не лікував. Окрім того, у мене був знімок щелепи, зроблений через декілька тижнів після того першого лікування. Лікар сьогодні дивиться той старий знімок і бачить, що на знімку був карієс, хоча він мав бути пролікованим. Як це може бути? Той лікар копирсався в зубі, але не лікував його? Чи він хотів довести зуб до псування, щоб поставити коронку? Я в шоці.
Из Виа-гры• 30 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Треба зондувати біфуркацію. Якщо тканини щільні, то перелікувати канали і запротезувати.
Так, в Києві
Що таке біфуркація?) І яке протезування може бути? Штіфт? Чи є щось сучасніше?
А де Ви приймаєте?
Бутербродница• 09 сентября 2022
Ответ дляИз Виа-гры
А можна запитати про 6ку?
Можна тут щось зробити чи тільки видалення? Дякую.
А Ви випадково не в Києві?)
Можно коронку поставить