Ромашка_Бегемотовна• 31 августа 2022

Ниразу не пришли выплаты ВПО

Есть те, кто ещё ниразу не получили выплаты ВПО? Заявку подавала 19.04.22, справка переселенца в Дие есть, а Оформлення допомоги для ВПО - "в обробці"
Гу го гу го гу• 31 августа 2022
І шо ви тягнете?
Бігом дзвоніть на 1545 залишайте скаргу.
Я так дзвонила 18 липня, 4 серпня отримала довідку, і тільки зараз нарахували виплати.
якщо до жовтня не встигните пропадуть впші гроші

Исправлялочка• 31 августа 2022
А где посмотреть оформление помощи?мне тоже ничего не приходило
автор Ромашка_Бегемотовна • 31 августа 2022
Ответ дляИсправлялочка
В Дія - послуги-оформлення допомоги для впо
Гу го гу го гу• 31 августа 2022
Ответ дляИсправлялочка
в статуцсв має зявитимя вам призначено допомогу.
Ответ дляГу го гу го гу
І шо ви тягнете?
Я вже там залишала скаргу, поки що ніяких змін
Ответ дляГу го гу го гу
А в мене вже більше 4 місяців не змінюється статус, все ще в обробці
Гу го гу го гу• 31 августа 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Дзвоніть і двзнавайтесь статус заявки.
Я реально задовбувала їх майже щодня

Гу го гу го гу• 31 августа 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Просто дія досі не передала данні в соцзахист.
дЫнька• 31 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Дзвоніть і двзнавайтесь статус заявки.
Я реально задовбувала їх майже щодня
А вы с какой области?
Берегу и стерегу• 31 августа 2022
У меня тоже долго был статус в обработке. Потом изменился. А через пару недель снова изменился на - вам отказано в выплате)
Но справка впо так и висит в дие
Ответ дляГу го гу го гу
Я щодня пишу до служби підтримки Дія, також думала що вони не передали дані до соцзахисту, ось що вони на це відповіли
у застосунку ви заповнюєте та надсилаєте одну заяву. Тому те, що заява на статус дійшла до УСЗН, а на оформлення допомоги ні, технічно неможливо.
Ответ длядЫнька
А вы с какой области?
З Луганської
Ответ дляБерегу и стерегу
Но справка впо так и висит в дие
А спочатку на який змінився?
Берегу и стерегу• 31 августа 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
А спочатку на який змінився?
Висело в обработке, потом ожидайте выплаты, потом отказ
Yulenka4• 31 августа 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
У меня отказано уже 2 месяца но я получаю , так что те надписи « в обработки» или «отказано» ни о чем не говорит
Наталья-44fa• 31 августа 2022
Ответ дляГу го гу го гу
І шо ви тягнете?
а чому саме до жовтня?
Пенять на зеркало• 01 сентября 2022
Йдіть і подавайте вживу, писали ж що ті хто не отримав може ще раз подати. Але строки не пам’ятаю дізнайтесь на урядовій лінії чи погугліть, чого ви чекаєте? Питання саме себе не вирішить.
Оцененная• 01 сентября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
І шо ви тягнете?
я месяц назад оставила на 15-45 жалобу, ни ответа ни привета, так за март-апрель и не выплатили, оформляла как автор в Дии 19.04
автор Ромашка_Бегемотовна • 01 сентября 2022
Ответ дляYulenka4
Більше 4 місяців в обробці, і нічого ще не отримала

Ответ дляПенять на зеркало
Ще немає офіційно такої постанови, в Дії пишуть що повторній подачі заяви, попередня анулюється, і кошти будуть нараховані з дати подачі, за попередні місяці нічого не вы платять
Ответ дляОцененная
Вже декілька разів залишала скаргу-результату нема. Пишу щодня в Дію, вони пишуть що треба звертатися до УПСЗН, там сказали що не бачать в реєстрі моєї заяви, і всі питання до Дії. Куди б я не зверталася, направляють до іншого органу, і так по колу вже не один місяць
Гу го гу го гу• 01 сентября 2022
Ответ дляНаталья-44fa
а чому саме до жовтня?
Веоещучка сказала що борги за березень квітень будуть відлавати до жовтня і всьо. Тому вже сьогодні потрібно іти до упсзн і шукати свої гроші
Гу го гу го гу• 01 сентября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
При звернені на 1545 вам дали номер заявки? дзвоніть і дізнавайтесь статус.
Напишіть ще до президента.
Не пишіть більше в дію, то пусте. Я спілкувалась безспосередпьо з спеціплістом з дії, вона сама сказала що технічно дія сама вже не перпдасть данні до соцзахисту.
Через гарячу лінію там проводять звірку що заява дійсно була подана 19-20 квітня, і реєструють в системі соцзахисту тим чимлом яким подали заяву.
Я сама прошла цей жахливий шлях.
Але я добилась свого. В місцевому Упсзн мене вже знали як свою, і коли довідка зявилась у дії, одночасно позворили з упсзн і повідомили що статус змінено на впо.

Доречі, з номеру 1545 вам має надійти офіційний лист
Я не такая• 01 сентября 2022
Я не отримала . Довідка впо від 20.04.22
Ответ дляГу го гу го гу
Напишіть ще до президента.
Я сама прошла цей жахливий шлях.

Через скільки, після звернення, вам прийшов лист?
Ответ дляЯ не такая
Статус теж ’в обробці’?
Я не такая• 01 сентября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Статус теж ’в обробці’?
Статус тільки що перевірила, коли тут вже прочитала. Написано, відмовлено. Хоча моя знайому тут де я зараз, з повністю такими ж вводними даними отримала гроші два тижні тому. Я тільки що подала нову заяву.
Гу го гу го гу• 02 сентября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
десь 18 липня заявка на 1545, 4 серпня змінився статус, а лист надійшов десь 12 серпня
автор Ромашка_Бегемотовна • 02 сентября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Кошти отримали?
Гу го гу го гу• 03 сентября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Кошти отримали?
ще ні , але вони аже нараховані за весь період