Фекла Персиковна• 01 сентября 2022

Поділіться своїми лайфхаками в економії

Вирішили оновити машину і тому стало питання поекономити і відкласти трохи грошей.
Розкажіть свої лайфхаки з економії (наведу пару прикладів: мені порадили купувати спеції на розвіс, а не в пакетиках по 10 гм і це реально в перерахунку доволі економно, корм котику беремо великими упаковками і по акції, що дозволяє не спішити і виловити нові акції, і такі різні дрібнички)
Що працює у вас?
ЦыбаФу• 01 сентября 2022
Ответ дляЦветок Мира
Ми да. А ви явно не дивитесь кулінарні шоу.
Що то за спеція - перець?
Я як накуплю от Єктора для куриці с апельсином, для м´яса, для буженини, для реберц, для риби. Та ще й базелик, розмарин вон сидить у горщику на підвіконні.
А то нам тітка передала тефтелі, катлети, вони просто - трава прісна.
Сини кажуть - що це?
- т. Валя передала вам, мабуть любе готувати, стільки нажаріла.
А син каже - може вона і любє, але це явно не її. Ма, наготуй ти.
Вы откуда? Такой говор прикольный.
Цветок Мира• 01 сентября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Вы откуда? Такой говор прикольный.
Харьков)
Кошка Мурка• 01 сентября 2022
Не купуємо ніяких ковбас, сосисок, буженини і шинки з магазину. Тільки сире м`ясо. Якщо звикнути, то і не тягне. Самі собі робимо бургери, піцу, пасту з фаршем.
В крамницю ходить виключно чоловік, бо в мене руки так і тягнуться до вафель, цукерок, навіть якщо я їх і не хочу, то вони самі в кошик лізуть. Печиво купуємо, я люблю один вид з висівками, його і беремо.
Консерви рибні також не купуємо, краще взяти сиру чи морожену рибу. З овочевих консервів в мене маст хев - квашене манго. Без нього ніяк.
Спеції і горіхи ми купуємо так, як ви і кажете - на вагу, але ми спецій і горіхів дуже багато вживаємо.
Воду набираємо з бювету, але тут всі так роблять, це не від економії, просто дуже добра вода.
Стрекоза любви• 01 сентября 2022
Щоб допомогло нашій сім’ї? Не ходити в кафе - готувати самому. Ходити більше пішки, ніж користуватися автомобілем. Одяг, взуття купувати на сейлах або у стоці.
автор Фекла Персиковна • 01 сентября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Дякую за відповідь.

Оце теж думаю від ковбас відмовитись, але інколи такі втомлені після роботи, що сосиски рятують, бо швидко. Але потрібно навіть більше з міркувань здоров’я.
Вика-cc6f• 09 сентября 2022
Покупать еду на неделю сразу, готовить из купленного, обозначить сразу что точно надо и какую сумму рассчитываете потратить и сколько сэкономить, например на неделю 3000 на еду, попробовать составить меню и список в магазин на 2500 и тогда сразу экономия 500 грн когда сильно надо получалась нормально питаться неделю и за 1300 грн но надо распланировать