Играю_на_кларнете• Изменено 01 сентября 2022

Хто занурюються в купелі з джерельною водою?

Як Ви до цього прийшли? Як часто практмкуєте? Що спонукало? Що це дає особисто для Вас? Цікаві думки.
Результат:
вже голосів: 14
6 (42.86%) Так, занурююсь, почуваю супер
6 (42.86%) Ні, вода холодна
2 (14.29%) Купаюсь в ополонці на Йордан
0 (0%) Планую, придивдсупеляюсь
автор Играю_на_кларнете • 01 сентября 2022
’Придивляюсь’,то вище опечтка
Глас_Народа• 01 сентября 2022
Вперше мене в таке понесло в Криму, на водопаді Ждур-джур.
Потім в Почаєві, потім в Хорлах. В цьому році були в Голосіївському лісі, занурювалися в купель.
Ответ дляГлас_Народа
Тут? Бо їх декілька в Голосіївському лісі
Ответ дляГлас_Народа
Що спонукало? Яка ціль?
Ответ дляГлас_Народа
В Хорлах є? Цікаво
Глас_Народа• 01 сентября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так.
Вода мутна, ну дуже холодна.
Люди купаються голими.
Глас_Народа• 01 сентября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Що спонукало? Яка ціль?
Я як людина віруюча, дуже полюбляю такі місця.
Водопад був заради фоток
Самоучка• 01 сентября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
В Хорлах є? Цікаво
в Хорлах нет купели, там ключи бьют и крохотное такое озерцо в камышах)
Ответ дляГлас_Народа
Так.
Вода мутна, ну дуже холодна.
Люди купаються голими.
Я на днях була, то чистіша набагато , ніж в червні.
От мого чоловіка чомусь обурили голі жінки, що занурюються , чоловіки з рушничком підходять аж до самих сходів, там знімають, і зразу ж все закривають , вийшовши, а от жінки, виявляється є різні
Ответ дляСамоучка
Ааа, ясно
Ответ дляГлас_Народа
Водопад був заради фоток
як пояснюється занурення зі сторони віри?
Однозначная• 01 сентября 2022
У мене, чоловік любив такі штучки! І на Водохреща, обов’язково! Поки не стало так дорого..... лікування!
То ж, сто раз подумайте: а воно, Вам, треба?
Самоучка• 01 сентября 2022
Ответ дляОднозначная
а чем он начал болеть?
Ответ дляОднозначная
Що за захворювання?
миссАрфография• 01 сентября 2022
Занурювалась в Новой Каховке каждое лето, у нас там родники холодные, летом просто блаженство окунуться, очень скучаю за нашими родниками.
Глас_Народа• 01 сентября 2022
Ответ дляСамоучка
Есть там купель.
Ну и источников несколько.
Ответ дляГлас_Народа
Есть там купель.
Ну и источников несколько.
Дуже добре, що джерел декілька.
Ответ длямиссАрфография

А я спеціально з Києва їздила під Мелітополь в с.Терпіння, , минулого року аж двічі захотілося туди
Самоучка• 01 сентября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Есть там купель.
Ну и источников несколько.
это новая где-то? я когда ездила, были только трубы из земли) возле ЛОК Черноморец и справа от въезда в село
Глас_Народа• 01 сентября 2022
Ответ дляСамоучка
Мы последний раз ездили в 2019м году, была уже купель.Но она такая, не сильно холодная.
Кстати, мы в Черноморец и ездили последние два раза. Я в заброшенный парк каждый день ходила за водой.
Эх, люблю Хорлы, для меня это что-то родное, как частичка души. Хотя ’отдыхать’ там было не очень. Но люблю и все.
Глас_Народа• 01 сентября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ви ж ставите якесь провокаційне питання. Віра не передбачає занурень. Не можу цього пояснити, але люблю подібні місця. В Голосіївський ліс більше не хочеться тільки.
Почаїв - моя любов, але останній раз коли їздили, то джерело пересохло, була калюжка. Але ми з мамою все одно спробували в ній викачатися. :)
Ответ дляГлас_Народа
Чудово!