Ватный Пупс• 02 сентября 2022

Чи обов´язковий рецепт на антибіотики?

Мирного дня. Чи купував хтось антибіотики після 1 серпня? Чи можна придбати без рецепту?
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
я купувала і ще й купу. ніхто нічого не питає. якщо десь питають- шукайте далі. Київ.
Карусель-весель• 02 сентября 2022
Ні, не можна. Київ
автор Ватный Пупс • 02 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Дякую щиро
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляВатный Пупс
Дякую щиро
як треба- скажу мінімум 5 аптек,де можна купити. Біля метро.
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляКарусель-весель
Ні, не можна. Київ
вам не повезло. я у серпні придбала у різний час купи АБ. ніхто навіть не поцікавився.Центр Міста
Анка-пулемётчица• 02 сентября 2022
Позавчера. Не спрашивали. Но это райцентр, где все друг друга знают.
Анка-пулемётчица• 02 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
До значить ’ не повезло’?. Просто провізор відповідальний.
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
бо ця опція ще не настроєна. може у сімейних рецепти є. а от у приватних немає.
Звезда в шоке• 02 сентября 2022
Я покупала, но половина аптек отказала, особенно большие, сетевые, ели купила, при чем отказы были и в тех, где по заказу приходила. Думаю, скоро нигде не будут продавать, мрак. А врач рецепт не даст, пока не заплатишь
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
странно. В Киеве как раз большие сетевые типа АНЦ и продают. Заказываю через Таблетки юа
тянитолкайка• 02 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Так, треба список цих аптек-порушниць. Дуже сподіваюсь, що такого скоро не буде
Единорог_помог• 02 сентября 2022
У Вінниці не змогла знайти де купити без рецепта, довелось іти за рецептом до сімейного
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ длятянитолкайка
гуляйте вальсом. мне врач прописал лечение, если б не Аб,капец мне бы был. врач частник и у него нет рецептурных бланков. Если вы знаете что такое боррелиоз,то...время не ждет .надо тут и сразу. а поликличный инфекц. баран,который вообще не знает как лечить.
Не жена• 02 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Придатний навіть звичайний А5, на який лікар ставить власну печатку.
Це з Ф3 строго.
Та никада в жизни• 02 сентября 2022
Як думаєте, якщо треба одна дві ампули антибіотику ( для кота) , продадуть?
Та никада в жизни• 02 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
А у вас давно? Чи якесь загострення? В мене був давно, але я роками вже не здаю на антитіла, страшно. Стало погано з зором, і сустави страшенно ломить на погоду чи коли перемерзну. У вас також від кліща?
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляТа никада в жизни
від кліща. ні,я лікуюсь.вкусило нещодавно. 2 міс курс АБ,який в принципі мало що дав. переходжу на трави. бо можна досидітися до інвалідного візка і стати взагалі нерухомим. це страшна штука,яка сама не проходить.
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляТа никада в жизни
продадуть. ветеринар написав?
Та никада в жизни• 02 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
продадуть. ветеринар написав?
Ні, рецепта немає. У кота хроніка.
Та никада в жизни• 02 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Я пам´ятаю як мене вкусив кліщ , якраз на свята. Всі лікарі мене переконували що то алергія. Потім не могла потрапити на прийом до інфекціоніста , вона тупо робила запис і не приходила ( звичайна поліклініка). Потім виписала аб який не допоміг, потім їздила до іншого лікаря . Як згадаю...Мені просто пощастило, що мені потрапила тоді стаття про бореліоз, в мене була яскрава клінічна картина
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляТа никада в жизни
я приймала 2 міс 3 шт АБ. один колола. і то.антитіла ще високі. люди п*ють по 6 міс і усе повертається після відміни АБ. боюсь,щоб не скрутило. воно потихеньку жере серцеві клапани і суглоби. тому альтернативні способи є- трави чи апітерапія. читала що на восковій молі гарні результати
Та никада в жизни• 02 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Навіть е уявляю як трави можуть допомогти
Роза завяла• 02 сентября 2022
..
автор Ватный Пупс • 02 сентября 2022
Ура!!! Мені вдалося купити. Ніхто нічого не питав, слава Богу
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляТа никада в жизни
ось так. знаю як мінімум 10 людей, які після 6 міс лікування аб перейшли на трави,бо після відміни аб все повернулося. трави не дають їм розмножуватися.одна ворсянка чого варта.
Зілля до весілля• 02 сентября 2022
Ответ дляТа никада в жизни
маю травника мікробіолога. борелію аб не вбиває,бо вона ховається. я вже купу літератури перечитала,в групі Лайм Україна в ФБ. після аб 70% переходить на трави і прекрасні результати. адміністратор тої групи вже майже помирала від аб польських лікарів,за рік трави поставили її на місце.
можна бджіл ставити...мені краще пити настоянки.боя бачу результати. на аб не бачу. все добре поки колять- а потім знову. і організм знищений аб
irinka_kyiv• 02 сентября 2022
Ответ дляВатный Пупс
Автор, це Київ? Можете в особисті, де?
автор Ватный Пупс • 02 сентября 2022
Ответ дляirinka_kyiv
Автор, це Київ? Можете в особисті, де?
Ні.Не Київ.