ЛедиДи• 03 сентября 2022

Є знайома, яка збирає кошти на потреби ЗСУ і дуже не приємно в постах пише одне..

В постах пише, що кожна гривня важлива, а потім почула як вона обговорю своїх знайомих ,колег , які скидають по 500-1000 грн, то вони прям жлоби і в неї змінилась думка про людей. Мені стало від цього бридко і не приємно.
автор ЛедиДи • 03 сентября 2022
Тільки мені здається, що це все на добровільних засадах і ніхто не має виправдовуватись чому і скільки здав і чи здав взагалі? Хоча думаю, що майже всі кудись донатять...
Гуру троллинга• 03 сентября 2022
допомагаю тим кого сама знаю.
ПлакалаВАвтомобиле• 03 сентября 2022
Заіпали зі своїми зборами. Після заяв про примусовоий облік жінок на потреби ЗСУ не здаю! Лише адресна допомога конкретним людям. Крапка!
Танцепесенная• 03 сентября 2022
Я таким тіточкам в фб нічого не здаю, посередників минаю, і ніхто з знайомих навіть приблизно не знає скільки і куди сім’я донатить. А то гидко від цих маніпуляцій «хто не здав той...», хай що хотять то думають, таке вважаб має бути не на показ і шоб знали куми і тд
Балаболка• 03 сентября 2022
А зачем она собирает? Чтобы немного себе откусить от суммы?
Продавец овец• 03 сентября 2022
Іноді допомагаю, але лише через перевірених людей, які дійсно роблять все можливе для перемоги, над рашистською твариною, яка ніяк не хоче йти геть з нашої України.
язззззь!!!• 03 сентября 2022
Ваша тема? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3189839
Клин_Кляйн• 03 сентября 2022
Народ, донатьте, не зупиняйтесь, хто скільки може. Не ведіться на такі вкиди
yaho• 03 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
100% и 10грн полезно
MashaizDusha• 03 сентября 2022
Я приміром розподіляю між кількома збирачами. Дещо на дрон, дещо на оф. рахунок ЗСУ, дещо волонтерам з рідного міста... Бува і 50грн десь закину на притулок тварин. Це моя справа.
Те, що вона так коментує - тупо.
БезникаЯ• 03 сентября 2022
У нас в стране 60% расходов идут на армию. Я думаю, сейчас военные могут финансово мирняку помогать. У стариков пенсии по 2000-3000 ))
Просто Филя• 03 сентября 2022
Не вірю. Покажіть мені будь ласка тих людей, хто зараз на сьомому місяці війни скидає більше 1000? Такий бува один на десять. Інші пожертви до 500 грн. Щоб таке ляпнути треба бути дебілкою.
Просто Филя• 03 сентября 2022
Ответ дляMashaizDusha
Те, що вона так коментує - тупо.
Виключайте із списку офіційний рахунок зсу. От там точно все йде мімо воїнів. Мені дуже подобається волонтерам із рідного міста. Бо по перше люди працюють - плетуть сітки, крутять тушонку, роблять окопні свічки, а по-друге, сьогодні ти спальник віддав, завтра він вже у фотозвіті на передовій. Дякувати богові, чесні люди у нас ще є.
Неугомонная• 03 сентября 2022
Тю, у нас в селе флешмоб. Во время каждой тревоги- 10 грн на карточку старосте. Село большое , суммьі норм набегают
Что-то не спится• 03 сентября 2022
Я теж збираю для хлопців з півдня, там брат. Потреб багато. І дійсно кожна гривня важлива. Зараз дуже повільно збір йде. Люди втомилися, немає грошей
ДА да да• 03 сентября 2022
Ответ дляПросто Филя
У моего брата родственник в зсу.
Он дает ему списки ЧТО ему надо. Брат все покупает со своих денег.
Когда уже остается тысяч 5-10 грн - оставляет себе «на жизнь» и может объявить сбор у себя на ФБ.
Мой брат айтишник (в лучших традициях советчицы) - по этому его зарплаты хватает на многое, но не на все конечно.
Так что он получается «донатит» в разы больше на армию, чем 1000 грн
Стриптизерка• 03 сентября 2022
Ответ дляПросто Филя
Була вже тема про донати, багато хто скидає бульше 1000 грн. Я відмовляю собі в усіх косметологічний процедурах, крашусь сама, не купую новий одяг собі. В мене хлопці з роботи на передовій в розвідці. Треба машини, ламаються, обстрілюють. Всі донатимо. Хочу перемоги!
Брыкалка• 03 сентября 2022
Ответ дляПросто Филя
Мы уехали,но муж много донатит. Недавно вот обувь пересылали из польши,одни боты 4000,было 4 пары
Стриптизерка• 03 сентября 2022
Автор, то волонтер від безпорадності пише такі пости. На жаль вона не знає психології, а знає лише методи маніпуляції, мабуть її так батьки виховували, пристидити, запугати, щоб досягти бажаного. Бо на неї це діяло. Ваша знайома просто не знає що досягати цілей можна по іншому. Її не вчили. Це пости відчаю.
LediBlac• 03 сентября 2022
А мне интересно, есть какая-то грань, когда человек может перестать ’сдавать’? Я читаю много каналов в телеге и там что ни день, то новый сбор. Ну я же не печатный станок. Сколько можно?? Или это вместо ’на шторы’? Люди теряют работу, цены расту как на дрожжах, Не известно что будет завтра, и где мы будем, когда закончатся эти сборы? Нам столько помогают со всего мира, столько передают беспилотников, оружия, гум.помощи, а мы продолжаем собирать ..., но наши ребята так и продолжают воевать ’за свой счёт ’. Кого не спросишь- все сами снаряжались, одевались. Как же это всё достало...
Стриптизерка• 03 сентября 2022
Ответ дляLediBlac
Це ваша особиста справа, грань - це емпатія, відчуття причетності до великої перемоги. Якщо вам без цього Ок, навіть не переймайтеся з цього приводу. Маєте право. Більшість не можуть нічого не робити, хочуть своїми діями наблизити перемогу. Подивіться пости військових - їм важливо що люди не ігнорують їхні потреби і збирать кошти. Зворотній зв‘язок мотивує.
ДА да да• 03 сентября 2022
Ответ дляLediBlac
Тут очень сложный вопрос.
Например выдали им 3 старлинка.
1 сгорел от перепада напряжения
Второй остался в доме, куда попал град и сгорел физически (пацаны повыбегали, даже саму тарелку схватили. А блок основной - нет).
И остался у них один на всех (это мало).
Брат купил им еще один.

А так получается - надо было «спасать» старлинк от государства - и кто-то мог умереть :(
Ну его нафиг. Лучше новое купить.
И так и получается очень многое «за свой счет». Многое уже покупается 2-3 раз. Всякие прицелы, приборы ночного видения и тд. Уже испортилось за время боев.
Да. И одежда, ботинки, рюкзаки - тоже поизносились.

(А помните как у нас минимальную зарплату рассчитывают? Сколько там должна «жить» одежда у людей? :))
ЭтаваНиМожетБыть• 03 сентября 2022
У мене з зарплати кожного місяця військовий збір
Астоновитесь!• 03 сентября 2022
Ответ дляДА да да
У моего брата родственник в зсу.
Я работаю в IT. Поскольку сама ВПО и не крутой специалист, доначу не так уж много, с зарплаты 3,5-4 тыс перекидываю на отдельную карту, с неё и раскидываю на разные нужды. Но знаю, что есть коллеги, которые живут у родственников и донатят большую часть зарплаты. Некоторые коллеги и зарабатывают значительно больше меня, и донатят тоже больше. Сборы внутри компании закрываются очень быстро.
Грушки-яблочки• 03 сентября 2022
Пусть радуется,что вообще кто-то перечисляет. С такой коррупцией и ворьём.
Грушки-яблочки• 03 сентября 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Кстати,да. Люди уже забыли про налог на войну уже несколько лет. Где все эти деньги?
Гл. Амурная• 03 сентября 2022
Ответ дляЛедиДи
Мої знайомі реально раді кожній гривні і ніколи не піднімають питання щодо того, чому та чи інша людина не жертвує. Адже людина, можливо, донатить якомусь іншому волонтеру.

Хоча в середньому донатять по 200грн в моєму оточенні.
Чучело-Мяучело• 03 сентября 2022
Ответ дляНеугомонная
Очень оригинально. Я серьезно!
Чучело-Мяучело• 03 сентября 2022
Только тем, кого лично знаю.
Пьера Безухова• 03 сентября 2022
Ответ дляСтриптизерка
А ви, схоже, знаэте і психологію (окрім методів маніпуляції)