Оцененная• 03 сентября 2022

Дівчата українки, чому ви говорите слова Страхівка і Згідна?

Це ж не правильно так висловлюватися. Мене суржик так не добиває , як ці два слова. І вже мільйон разів це обговорювалося, а ви так і продовжуєте говорити з помилками.
мадамГрицацуева• 04 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Меня бесит сидю, ходю и просю
Свєтулька?

Чупа-чупс• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Мені просто цікаво, бо є такі люди, якім уже не раз робили зауваження, вони ж явно погуглили і зрозуміли, що таких слів не має і продовжують так само говорити.
Я нагуглила таке))
Гарачый Шыкалад• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Є ЗГІДНО закону наприклад, а не згідна. І я ЗГОДНА з думкою мого товариша. Це як приклад . Наведіть мені приклад речення зі словом згідна?
]Mrs.Сексуальность[• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Якім і не має? Автор, ви серйозно?
chaechka_• 04 сентября 2022
Недавно сидела в кафе и слышала как девки бурно обсуждали русскоговорящих.Не буду вдаваться в подробности бычьего разговора,но вот отрывок из ихнего разговора «Я Зара одійду,якщо начнеться дождь,я буду в бісєдці» это же какими конечными нужно быть,чтоб так ломать язык? Если что,я с ЗУ,тут родилась и все мои предки и живу и всю жизнь в быту говорю на русском.На украинском разговариваю когда собеседник говорит на украинском и только чистым украинским языком
Акукарача• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Яким!!!!
Дружная семейка• 04 сентября 2022
Ответ дляchaechka_
В бiседцi вiддихати?

Акукарача• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Автор, відкрийте тлумачний словник
Гарачый Шыкалад• 04 сентября 2022
Ответ дляМрія
А накладений платіж замість післяоплати?
А білет замість квитка?
Ну і згадані вище стілець замість стула, вітрівка і страхівка.
Нічого поганого в темі не бачу, може хтось зверне на щось увагу і щось запам´ятає. І це краще ніж говорити в очі.
Так і не зрозуміла, що не так зі стільцем
chaechka_• 04 сентября 2022
Ответ дляДружная семейка
В бiседцi вiддихати?
Одихать,как говорит люда с голівуда
Жена брата Админа• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Я швидко пишу і не перевіряю , помилки є в кожного. Питання про формування слова, а не помилку у написанні
Вопрос в грамотности. Поучая кого-то, будьте готовы к критике и в свою сторону.
Языката Хвеська• 04 сентября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
А вітрівка? Бісить це слово. Це дійсно так правильно? Як прааильно перекласти з російської-ветровка?
Або ще вітрьовка
Жена брата Админа• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Страховка так і буде
Згідно законів України у нас є страховий поліс та страховий сертифікат, немає ніяких страховок чи страхівок.
Томатико• 04 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
вчытэлька наша говорит: застегается.
Добре хоч на ЗАСТЬОБУЄТЬСЯ😂
Кундалини• 04 сентября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Страхування
И что, у меня есть страховка будет ’у мене є страхування’?
Директор Пляжа• 04 сентября 2022
Підскажіть, будь ласка, як буде правильно: одразу чи відразу?
Наприклад ’ я не відразу, чи не одразу вас впізнала’ ?)
Ресничный червь• 04 сентября 2022
А мене тіпає від слова пельонка замість пелюшка
Пупс• 04 сентября 2022
Это только минимум. То вы в Черновцах не были. Даже я угАраю с их украинского. А еще они (черновчане) любят задавать мне вопрос: ’А что в Харькове все на русском говорят?’ и так издалека они: ’Бомбят рускомовни миста’ Это они мне намекают на что-то
Здрасьтенька• 04 сентября 2022
Ответ дляНа иголках
Згідна, згодна – обидва слова правильні, якщо вживаються в значенні «даю згоду»: згідна і згодна. Я згідна з таким розкладом роботи. Я згідна працювати в дві зміни. Я згодна працювати вихователем. Ти згодна піти у відпустку? Тільки «згідна» вживаємо у значенні відповідно з чимось (згідно з наказом, згідно з оригіналом). Згідна з оригіналом копія Згідна з наказом (відповідна до наказу) дія Тільки «згодна» вживаємо у значенні солідарності з ким-небудь. Я згодна з попереднім виступаючим. Іра згодна піти з подругами в кіно. https://gramota.me/zgodna-chi-zgidna-yak-pravilno
Западенці підкупили мін освіти, щоб ті змінили граматику

Mariya Prokhorova• 04 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
русизмы ещё ладно. все привыкшие. но англицизмы...
директор на собрании раз 10 повторил фразу ’розвивати скіли дітей’.
Здрасьтенька• 04 сентября 2022
Ответ дляНа привозе
підозрюю, що з англійською також не зовсім гаразд... що це таке: ’по мові’ і ’по цій причині’? недарм англійці говорять: ’хто розмовляє з акцентом, той і мислить з акцентои’.
Уті бозє, яке умне найшлося. Одна сама краща. Так ніс задирати - то можна перечипитись, і боляче вдаритися, як гепнешся
Здрасьтенька• 04 сентября 2022
Ответ дляchaechka_
Де ж ви практикуєтесь в чистій мові, коли ціле життя на російській говорите
Дон Пэдро• 04 сентября 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
говорю - страховка и согласна.
На українській мові? Жесть, який суржик
Дон Пэдро• 04 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
вчытэлька наша говорит: застегается.
Що таке вчытэлька?
Mariya Prokhorova• 04 сентября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Не, это еще ничего, тут в одной теме писали, что ніт та нарід это правильно. А вообще в каждом регионе говорят по своему, везде свой диалект и произношение.
Так і є правильно ’ нарід ’
Дон Пэдро• 04 сентября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
А рускащелепні вічно розказують, що тільки вони найчистішою українською можуть, не те що україномовні, які суржиками розмовляють. Корона в лоб не давить видно🙄
Здрасьтенька• 04 сентября 2022
Ответ дляДон Пэдро
Тут з синдромом перетиснутої голови вже декілька мовознавців. Понти, понти - і нічого більше
Дон Пэдро• 04 сентября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
І всі пишуть на язику. Співпадіння?))
Дон Пэдро• 04 сентября 2022
Ответ дляchaechka_
Вам корона голову надавила)
Янка-угомонись• 04 сентября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Те, що їй так не подобається.