Наивная Хо• 06 сентября 2022

Вы довольны организацией онлайн - обучения в вашей школе?

Ms. Любмая жена• 06 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Нам сказали что для онлайна не будет уроков по физре . Слава Богу .
Правда не понятно как оценивать будут
Ваши оказались умнее ибо большей глупости,чем физ-ра онлайн и не придумаешь и это при том,что у половины класса выключены камеры.

Печенюшка• 06 сентября 2022
В нас ще минулого року все прекрасно було організовано онлайн. Цього року навчаємось тиждень очно в першу зміну, другий тиждень - онлайн в другу зміну. Уявіть, як це витримати вчителям-предметникам, які працюють на різних класах! Їм зранку в школу, а тоді вдома проводити до 18:50 уроки за ту саму зарплату та ще й у нас шестиденка! Але вони умнічки, не шлангують у нас, уроки всі за розкладом в гуглміт, дз все там же і дубль в електронному щоденнику, оцінки теж. У вайбері нічого нема, якщо що))
Курочка• 06 сентября 2022
Пішли в приватну онлайн школу, бо цього року наша держана школа тільки очне навчання проводить.
Ну що я можу сказати, на перший погляд рівень знань у моєї дитини досить високий, бачу, що школа недотягує. Можливо далі буде цікавіше в плані навантаження, але зараз все на рівні гри.
Тому зробила висновок, що наша держана школа проводить онлайн на дуже високому рівні. Попередні роки майже весь час був онлайн. І я б із задоволенням залишила б дитину і цього року в державній школі на онлайн, але нам не дали вибору.
Печенюшка• 06 сентября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну, при карантині і футбол, і танці - все було онлайн. Ну адміністрація ж не може легітимно просто взять і звільнить всіх фізруків, вчителів праці, музики плюс програма вимагає, вони і ставлять. Звичайно, шо це пародія, але як вирулити цю ситуацію - хз
Курочка• 06 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
У нас була нормальна онлайн фізра минулі роки. Камери ніхто не вимикав, вчитель усе контролювала. Та і музика була, але це дійсно дурдом)))
Печенюшка• 06 сентября 2022
Ответ дляКурочка
А вам не дозволили підключатися до їхнього уроку? У нас троє чи четверо з класу написали заяву на онлайн, то вони будуть підключатися просто слухати очні уроки. Якщо не підключився - ставлять енку. Не знаю, правда, якість звуку погана буде, мабуть, фонитиме, може, а може мікрофон якийсь - побачим
Курочка• 06 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
Ні, нема такого. Зробили змішане навчання. 4 уроки в школі, 5-й онлайн. Ну от до 5-го підключалися уже. Але так розклад поставили, що 5-й - це фізра, читання, малювання, співи, фігня всяка.
А от так, як ви говорите, - у нас не транслюють. Хоча було б непогано

Пез Году Неделя• 06 сентября 2022
Сегодня, по большому счету, был первый день, поэтому делать выводы рано.
Кто онлайн, не смогли подключиться на первые 2 урока. Остальные прошли нормально, единственное были небольшие проблемы со звуком, вроде решили что учителю нужен микрофон.

Весной онлайн уроки оценивала на 9-10 баллов по 12-тибальной шкале; думаю сейчас будет не хуже. У нас примерно 50/50 разделился класс.
КликОЛЬКА• 06 сентября 2022
О нет, это катастрофа, задания кидают, а уроки не хотят проводить, ругаемся
Пасти Ла• 06 сентября 2022
А что слышно на счёт зимы? Будут учиться офлайн или все таки нет?
автор Наивная Хо • 06 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Не думаю что так далеко планируют ..
Платье Длинное бальное• 06 сентября 2022
Ответ дляПокращена
что с вами, совсем подурели с баном?
Щепотка_совести• 06 сентября 2022
У нас как такого обучения нет. Учителя кидают задания по крайней мере 2 первых дня было так. Разобраться, как работает программа они не успели, занятий нет... Если и дальше так пойдет, я понимаю, что дети будут не грамотные( Я в ужасе(((
Неместная Я• 06 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
У нас ужасно .
Половина учтелей не входит в конференции , вторая половина уделяет внимание детям , которые в школе .при том что в школу ходит 5 человек из 30.
Родителей в чате просто бомбануло от такого отношения ...
Так водите детей в школы, очное вернули.
Матраскин Брат• 06 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
У нас ужасно .
Ну, у нас від початку тільки 1 дитина виявила бажання ходити.
Після 1 онлайну вже 5 буде. До понеділка, думаю, 10 дітей визріє.
Сама категорично не збиралася водити. Тепер вже думаю і я
Женщинас• 06 сентября 2022
Не задоволена тим, що кожен вчитель, починаючи урок, витрачає час на невдоволення, що діти не вмикають камери. А якщо немає у людей окремої кімнати, то що, іншим пів дня сидіти на кухні, чи що. Я ще і спати можу, коли уроки починаються, чи полежати хочу, ні, вмикайте камери.
Экспертиза• 06 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Правда не понятно как оценивать будут
У нас есть физ-ра онлайн)
Учитель рассказывает правила игры в разные виды спорта.
Домашка - сделать утреннюю гимнастику, посмотреть видео на правила и основные приемы игры, пройти тест)
Регионщица• 06 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Меня устроит частная с онлайн уроками . Я работаю дома 10 часов день . Нужен фитбек от учителей , а не запись уроков . Можно не по всем предметам ... Думаю не меньше 6 тысяч грн
10)
Покращена• 06 сентября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
что с вами, совсем подурели с баном?
Удалено администрацией...

КлараЦеткин• 06 сентября 2022
Ответ дляКурочка
У нас учитель в классе проводит онлайн. Те, кто в классе смотрят с интерактивной доски
Но все равно дурдом. Потому что дети, которые в классе 3 чел, требуют внимания, отвлекают, что-то спрашивают. Учитель попросила всех решить одинаково. Онлайн уроки она у нас проводит супер. 3 класс.
КоролеВешна• 06 сентября 2022
Нет. Это ужасно.
Половина учителей не выходила. Сначала бодренько начали-по 7 уроков 1 и 2 сентября. Теперь уже-то первого и последнего урока нет,то посредине ,то через урок...
Первая ласточка инфляции• 06 сентября 2022
Ответ дляЖенщинас
Є багато ситуацій, коли діти підключаються без камери і самі сплять. Це в кращому випадку. А в гіршому, то під´єднкються під чужим прізвищем і зривають урок.
У нас все іде он-лайн. Проводжу всі уроки.
Вимагаю або включену камеру або фото учня на заставці замість чорного квадратика і підпис чіткий з прізвищем і іменем.
Важко, що багато часу втрачається на підключення дітей і на включення мікрофона, коли відповідає учень, що не знає відповідь, на налаштування чи збої пк мого або дітей. Тому з 30 хвилин уроку реально на роботу іде 20 хвилин. А це мало для повноцінної роботи.
Сподіваюсь режим по 7-8 он-лайн уроків діти витримають і ніхто скаржитись не буде, бо офіційно можна лише 5 уроків по 25 хвилин за ПК бути....
Мюллерная• 06 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Правда не понятно как оценивать будут
А у нас физра онлайн, правда я даже представить не могу как это будет
КоролеВешна• 06 сентября 2022
Ответ дляСанта Барбара
Я не задоволена офлайн. Підручників не має, клас обдертий. На фонд класу збирають по 1000 грн і на кожний предмет ще по 100-150 на зошити і роздруківки. Не цікавить нікого є ті гроші у батьеів чи не має. Просто вимагають здати і все. В батьківському чаті закріплена картка вгорі для збору
Аналогично. В фонд плати ежемесячно по 400грн, на учебники-тетради сдали по 1000. А в школу не ходят,предметов куча, куда деньги идут-не понятно...
Зілля до весілля• 06 сентября 2022
Когда вся школа онлайн - все отлично. Вчера был онлайн в классе. Из 7 уроков был только 1, так как в школе не было интернета. Сам урок тоже не очень, так как в классе сидит 20 человек, а тут ещё и монитор с онлайном, не все слышно.воощем такое.
КоролеВешна• 06 сентября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
что с вами, совсем подурели с баном?
Дама упала в обморок от слова ’секс’
Вилами по воде• 06 сентября 2022
Да, у нас полностью онлайн. В начале года есть нюансы, но это всегда так. Не первый раз, прорвемся.
Вилами по воде• 06 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Правда не понятно как оценивать будут
Нам сказали тесты давать будут
120-120-120 (не худею)• 06 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Не скажу что есть ... Но , готова в чем-то себе отказать и больше работать .
Только не знаю как лучше . Полностью забрать документы или перейти на семейную форму
Возьмите форму слухач в любой частной школе.
Женщинас• 06 сентября 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Якщо батьки вдома, то чого б він спав. Я просто не хочу маячити, щоб всі бачили і ржали. Мені нікуди діватися в своїй хаті.