Обнемашечка• 06 сентября 2022

Постійно хочеться пісяти, що це?

Дівчата. Це я створювала тему про цистит декілька днів тому.

Короче, пила 5 днів фурадонін. Не допомгло. Випила вчора нанічь монурал - не допомгло.

Вже псіханула, записалась до лікаря, але запис аж на пн.

Тобто в мене нічого не болить, температури нема, зовнішні ознаки усі в нормі. Тільки постійно хочу пісяти…попісяю, і відчуваю, що за 5-10 хвилин знову хочеться.

Може хтось зіткався із такою проблемою, що це може бути?
Глубоководная селедка• 06 сентября 2022
Беременность.

Апочемучка• 06 сентября 2022
Нейрогений мочевик скоріше всього. Можна пропити чай нефрофіт, гірше від нього не буде. А так йдіть до лікаря.
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Беременность.
Це точно ні:)
Сегодня я не я• 06 сентября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Беременность.
Точно, так все и начиналось)
Почемучечка• 06 сентября 2022
У меня так проявлялось воспаление по женски. Больше ничего не болело, только хотелось с туалет.
Yellow berry• 06 сентября 2022
Пийте нефрофіт і обов´язково до лікаря, навіть якщо вже не болить. І не ходіть в шортах вже, літо закінчилось)
Бжоли-бандерівці• 06 сентября 2022
Запалення, перевірте цукор в крові.
Пугачиха• 06 сентября 2022
Вы общий анализ мочи сдавали?
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
Та не ходжу))

автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляБжоли-бандерівці
Запалення, перевірте цукор в крові.
Як раз тиждень тому сдавала) індекс нома - прям ідеально все…там цукор є якщо що)
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляПочемучечка
А що було «збудником» якщо не секрет
Бжоли-бандерівці• 06 сентября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Я в курсі, якщо що) Ну тому до уролога із аналізом сечі.
Асталависта бэйби• 06 сентября 2022
Монурал должен был помочь
Если цистит
5- нок я когда- то пила, помог мне
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вибачте) не хотіла образити
Я наприклад коли сдавала) не знала, що там буде цукор)

А ви лікар?
Який саме аналіз треба сдати? Звичайний? Чи там якийсь спеціальний?
буреЛОМКА• 06 сентября 2022
У меня такая побочка от миомы. Она так расположена (близко к мочевому), что я стала чаще ходить в туалет. И ночью тоже
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Та не повірите, я десб місяці 2 тому ходила на узд, там всьо норм було…
Тому як би і не розумію що пішло не так
Зам. зав. Анонима• 06 сентября 2022
А цистит ви собі самі діагноз поставили?
Кастрюлька• 06 сентября 2022
А ви бак посів сечі здавали? Чи як діагностику робили?
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так) тупо - знаю

автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляКастрюлька
Доречі, на майбутнє. Чи показує аналіз сечі цистит?
Кастрюлька• 06 сентября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Бакпосів - так, показує наявність бактерій які викликають цю хворобу.
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляКастрюлька
Але якщо пив антибіотики - вже буде неправильний результат?
Кастрюлька• 06 сентября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Зависит от количества бактерий. Если их много, одного раза может быть недостаточно. Можете сдать, если продолжаете бегать в туалет. Хотя при цистите есть ещё боли. У вас они присутствуют? И, чтобы убедиться окончательно в полном восстановлении, анализы надо сдавать и через время. Так как цистит коварная штука. Долго лечиться или возвращается.
Мне ещё когда-то отлично помогала паста Фитолизин. Она противная до ужаса, но очень действенная.
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляКастрюлька
Болей нет и не было
Кастрюлька• 06 сентября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Болей нет и не было
Это может быть и не цистит тогда. Анализы бы помогли.
Частое мочеиспускание и в беременность возможно. Тут врач нужен.
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляКастрюлька
Беременность - точно нет)
Зубожиння• 06 сентября 2022
Общий анализ мочи и бак. посев мочи нужен с антибиотикограммой. Возбудитель может быть устойчив к тем антибиотикам, что вы пили и нужно применять другие. На будущее - не пейте бездумно антибиотики, от этого только вред может быть. С анализами к семейному можно, или к урологу.
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляЗубожиння
Та я знаю…про антибиотики…
Но как то думала, что выпью - пройдет
автор Обнемашечка • 06 сентября 2022
Ответ дляКастрюлька
А якшо не цистит і не ваністніть?((
Кастрюлька• 06 сентября 2022
Ответ дляОбнемашечка
А якшо не цистит і не ваністніть?((
Этого не знаю, не врач. Но чуть больше как пол года назад, настиг меня цистит. Лечилась 4 месяца. По этому только анализы могут сказать правду и врач. Самостоятельно, видите, не работает.