Кондуктор автобуса• 06 сентября 2022

Позитивні антитіла до гепатиту В

Сьогодні здала, прийшов позитивний результат, а на гепатит С негативний. Що мені далі робити? Я так розумію, що тепер треба здати ПЛР. Але навіть якщо він негативний, це не означатиме, що я самозцілилася від гепатиту? Я чула, що він невиліковний (((
So_so• 06 сентября 2022
Смотря о каких речь, иногда позитивные антитела означают, что геп Б нет.

So_so• 06 сентября 2022
Покажите анализ
КараПузовна• 06 сентября 2022
Может значить что вы делали прививку
автор Кондуктор автобуса • 06 сентября 2022
Ответ дляSo_so
Покажите анализ
Ответ дляКараПузовна
Может значить что вы делали прививку
Не робила
дама_из_декрета• 06 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Не робила
Вам потрібно здати кількісний аналіз. Він покаже, чи дійсно є в огранізмі вірус і наскільки він активний.
Ответ длядама_из_декрета
А якщо якісний? Він покаже, чи є вірус зараз чи нема. Чи думаєте якісний і так покаже, що я інфікована?..
дама_из_декрета• 06 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
ПЛР це і є якісний. Він може бути хибним. Тому потрібно здати кількісний.
So_so• 06 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
фото
Капец. Люди, как Вы вообще функционируете?
В Вашей же бумажке всё (!) написано абсолютно понятно. Я в шоке.
Дублирую : Всё, что больше 1 это НЕГАТИВНЫЙ результат.

So_so• 06 сентября 2022
И даже рамочку Синево придумало, чтобы выделать нерефренсные результаты. И всё равно
Ответ дляSo_so
Тоді, виходячи з цього, позитивний гепатит С...
So_so• 06 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Извините, а какое у Вас образование?
Ответ дляSo_so
Извините, а какое у Вас образование?
Поясніть мені без принижень, будь ласка, що з антитілами на гепатит С?
So_so• 06 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Посмотрите, что написано в рефренсе для антител к гепатиту С
дама_из_декрета• 06 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Ні)
Придивіться, у вас, на щастя, все негативне
Вам правильно написали, ви неуважні. І я теж))
So_so• 06 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Оба анализа у Вас в норме, соответствуют нормам, указанным для каждого анализа.
Ответ дляSo_so
Дякую. Чому вони, блін, не зробили однакові значки там і там... Такі діаметрально різні реактиви?
Ответ длядама_из_декрета
Ні)
Дякую. Я вже всі сльози виплакала і почала писати інфекціоністу з інстаграму...
В танке• 06 сентября 2022
Як у вас зі знаками більше, меньше 1? :)
Все у вас добре

Ответ дляВ танке
Все у вас добре
Мене збило, що значки більше-менше в референсах на В і С не однакові
Ответ дляSo_so
Дякую Завтра ще має прийти на ВІЛ, хоч би там не втратити свідомість))
Ответ дляSo_so
Извините, а какое у Вас образование?
Гуманітарне) Філолог
Магиня• 06 сентября 2022
Автор, нема ні гепатиту B, ні гепатиту С.
Пора лабораторіям словами писати ’більше 1’ і ’менше 1’.
Запам´ятайте знаки < та >.
До речі, мене мама в дитинстві навчила розрізняти, що якщо провести посередині рисочку, то знак менше буде схожий на похилу 4, знак більше на 7.