ЭтаваНиМожетБыть• 07 сентября 2022
Как в уггах определить настоящая ли овчина или нет?
Голубец• 07 сентября 2022
Как пряжа на ощупь, или вата синтетическая. И натуральная овчина не бывает идеально белой.
Планшетница• 07 сентября 2022
Ответ дляЗабагаловка
В настоящих уггах настоящая овчина)
Ні, вони зараз роблять різні моделі з комбінованим складом, сама обалділа коли на їхньому сайті прочитала
Планшетница• 07 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Лучше купить в Австралии - откуда всё и началось)
Через интернет. Там, хоть не обманут. А то пощупать, цвет - не знаю - у каждого зрение разное, и тактильность...
Доречі, там класні, я купляла там, є сайт
Забагаловка• 07 сентября 2022
Ответ дляПланшетница
Да? Буду знати
Stepa_nida• 07 сентября 2022
Мені одного разу намагались впарити підробку ugg на olx, добре що взяла безпечною доставкою, так там теж була натуральна овчина, але тактильно вона дуже відрізнялась від оригіналу. Продавець на мене чомусь був дуже обурений, хоча я попередила, що від фейку відмовлюсь
Якщо ж мова йде про оригінальні ugg з комбінованим складом, то мабуть лише перевіряти конкретну модель на сайті чи на лейбі склад шукати.
ЭтаваНиМожетБыть
• 07 сентября 2022
Ответ дляnavariya
А какая цена сейчас примерно на 38-39 р? Минимальная?