Слава Українi• 07 сентября 2022

Навчіть смачно готувати тушену картоплю

Розкажіть будь ласка, як смачно приготувати тушену картоплю. Якось робила, але все не то
Можливо є якісь нюанси? На плиті чи в духовці краще ?
Простоваля• 07 сентября 2022
Зажарку робити на смальці) і з свининкою)

Кондуктор маршрутки• 07 сентября 2022
Як на мене, то 90% смачної картоплі, то сама картопля. Удачний сорт.
Я відварюю шматочками, потім зливаю воду, але не всю, і додаю чи тушене м´ясо, чи інші добавки і ще трози доводжу на плиті.
Простоваля• 07 сентября 2022
Можна трохи томату додати
Клевотница• 07 сентября 2022
Мясо кусочками потушила с перцем горошком, туда лук, морковку, протушила, потом картошку, болг перец, помидоры, кипятком заливаю, соль, лавр лист, варю, зелень в конце. Если баранина/говядина, то зелень кинза, рейган, петрушка, укроп, если курица/свинина то без кинзы, рейгана.
Майстерня домашнього текстилю• 07 сентября 2022
Треба сорт брати смачний. Це 99 відсотків успіху.
Аноним ФЕЯ• 07 сентября 2022
Режу картошку и мясо не крупно. Мясо обжариваю на сковороде, добавляю морковь и лук. Соединяю с картошкой и добавляю воду, чтоб была вровень с картошкой и мясом. Солю, перчу, ложу лавровый лист и тушу на медленном огне. Да, от сорта картошки зависит вкус. Я беру такую, чтоб разваривалась.
фрау Гитта• 07 сентября 2022
Перед тушением лучше обжарить быстро, будет вкусней.
Оловянный_Прагматик• 07 сентября 2022
А як вона така темна виходить і смачна у декого, наче з печі і води мало...
ЗлойанОним• 07 сентября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
в духовці треба робити, а не на плиті, багато моркви, цибулі, картоплю злегка обсмажити(вище писали) і звичайно свинина трохи з жирком зробить картоплю ситною

Сорока-ворона• 07 сентября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
В духовке я воду вообще не лью в картошку,только растительное масло ,много,свинина обязательно обжареная с луком и ещё томатная заправка типа аджики я готовлю
автор Слава Українi • 07 сентября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
От мене це цікавить )
Ніяк така не виходить (
Кофр для ноги• 07 сентября 2022
М´ясо обсмажую в мульті, додаю цибулю, трохи гарбуза і картоплю. Дрібно не нарізаю, спеції за смаком, води не додаю. На режимі тушкування виходить як з печі.