Не куру• 10 сентября 2022
Потрібна порада (вступна компанія)
Доброї ночі, всім
Дівчата, у мене дитина вступала у вищий навчальний заклад, там був конкурс, нам пообіцяли що 100% вона пройде у неї дуже хороші бали, але стало відомо сьогодні, що вступили навіть з меншими балами, а моя дитина ні, ми відмовилися від інших навчальних закладів, а тепер ми ніде
Дитина в істериці, вона дуже сумлінно готувалась до всього , мені навіть важко уявити що може бути ...
Дайте будь ласка пораду