НетЕщеНаверное• 11 сентября 2022
Як думаєте, на порадниці сидять українські знаменитості?
Ну наприклад, Кароль чи Полякова? А може Остапчуки?
НетЕщеНаверное
• 11 сентября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
да, я сижу здесь. спрашивайте
Оля, а чого це ти знов у кокошнику? Ти ж наче його спалила на днях.
Оловянный_Прагматик• 11 сентября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
я не оля, но тоже ОООЧЕНЬ популярна
НетЕщеНаверное
• 11 сентября 2022
Ответ дляКарусель-весель
Що за реклама Остапчуків якихось сьогодні?
та нєєєє, не реклама остапчуків...я їх терпіти не можу
НетЕщеНаверное
• 11 сентября 2022
Ответ для Toyota
А от уявіть, що тут сидить Крістіна Остапчук і читає це
то хай почитає, щоб зрозуміти, що розлучниць навіть на порадниці не люблять, а то ціни собі не складе у базарний день
НетЕщеНаверное
• 11 сентября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
я не оля, но тоже ОООЧЕНЬ популярна
Krozumovskl? Ти тут?
Оловянный_Прагматик• 11 сентября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Krozumovskl? Ти тут?
даже не знаю, кто это
Пышечка• 11 сентября 2022
Я відома, я працювала і досі підробляю у високопоставлених чиновників домработніцею.
НетЕщеНаверное
• 11 сентября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Репяшиха сидить
ой, також не дуже приємна особа, з того ж тіста, що і горняк
НетЕщеНаверное
• 11 сентября 2022
Ответ дляПегас1981
ни русские, ни украинские знаменитости тут не сидят, им делать больше нечего, что-ли? Они заняты сочинением и разучиванием песен, танцев и номеров, а не сплетнями на бабском форуме!
Мене ’русские’ і не цікавили....про українських було питання.
Ну раз українські всі такі зайняті і не сидять, то ОК, будемо ми сидіти на бабському форумі.
Заюшка_хозяюшка• 11 сентября 2022
Ответ дляРябушка Ку
Я местная знаменитость ,конечно я здесь почти сутками.
И я
Снегурочко• 11 сентября 2022
Не знаю про знаменитостей,но прочитала тут коммент про эксперта Олега Жданова,что он вещает на фоне старого серванта,поэтому и эксперт такой себе. На следующий день увидела его на фоне тюли. Поржала и сразу вспомнила Советчицу,точно, думаю,ее почитывает
НетЕщеНаверное
• 11 сентября 2022
Ответ дляСнегурочко