Тролю как могу• 12 сентября 2022
Підкажіть як правильно смажити хек щоб мясо відпадало від кістки?
Дожила до поважних 36 років і не вмію ))) чоловік завжди скаржитися, що біля кістки ледь не сире (((. Якщо більший вогонь, то горить, якщо довше то все одно без результату . Може якийсь секрет є.тільки саме смажити , не запікати. Всім миру!
Тролю как могу
• 12 сентября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Я просто обваляла в муке, посолила и пожарила со всех сторон
Скіьки по часу? Порібний мені ефект є?)
Крем для арбуза• 12 сентября 2022
Ответ дляТролю как могу
Скіьки по часу? Порібний мені ефект є?)
Не знаю, до золотистой корочки, на среднем огне
Кили и Манджаро• 12 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Спочатку маринувати треба довго, потом жарити
В чем мариновать?
Тролю как могу
• 12 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Як марнувати?
Пффф 100%• 12 сентября 2022
Обжарила и 3 мин.подпарить под крышкой. Но хрустеть не будет корочка.
Радуга-дуга• 12 сентября 2022
Під кришкой смажте - не буде сире ніколи, і на маленькому вогні обов´язково
Каркуша Клара• 12 сентября 2022
Никогда не жарю с хребтом
Он у сырого хека без проблем отделяется, а полученное филе жарить очень просто и быстро.