Вам телефонограмма• 14 сентября 2022

Яку процедуру краще зробити щоб волосся виглядало краще?

Що взагалі можна сказати про колір, якість фарбування, стан волосся? Як можна покращити волосся?
КарамбОлька• 14 сентября 2022
Ответ дляolena_shch
Робила гарячий ботокс для волосся. Зараз після тривалої перерви по тех. причинам) буду робити комплекс холодного ботокса для волосся. Дуже гарний результат. Інакше і бути , в принципі, не може.
Чим будете робити?

Зашла на 5минут• 14 сентября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую усім за відповіді. А ботокс чи нанопоастика лише на час допоможе?
Нанопластика не робиться на світле волосся. А так від будь-якої процедури результат тимчасовий.
РозаФиалковна• 14 сентября 2022
У вас хорошие волосы.