Кудряшка Сью• Изменено 15 сентября 2022

Познайомилась з військовим, але

Потребую поради. Спілкуюся неділю з військовим, познайомилася на сз.
До цього також було декілька подібних знайомств, але в мене не складалось геть.
В цьому випадку є достатня симпатія. Ми почали спікування у вихідний, він багато писав, потім сказав що в будні на навчаннях, пише кожного дня.
Але, я переживаю, що можна запитувати а що ні.
Спитала чи він служить, сказав що на ці питання не може відповідати, я все розумію, потім сам сказав щ на навчаннях. Тобто коли віш хоче він сам відкривається, але я відчуваю якусь напругу з приводу того що сказав, що повернеться він не найближчим часом, і фото чи аудио відправити не може.
Дуже шифрований. Але підтвердив, що я права, що служить.
В чому питання, я довіряю звичайно, але з попередніми вони вислали фото і відео, шо я навіть була здивована, прямо як блогери якісь. Казали шо це старлінк, все захищено. А от інший взагалі сказав, що іноді забирають телефони, коли на завданні.
Цей тільки переписка, ніяких дзвінків, фото, відео. Як думаєте він просто не готовий, чи він реально не може.
Це перше питання, а друге питання, що взагалі я можу запитувати, а то з одного боку здається що я ним не цікавлюсь, а з іншого боюся задати тупе питання, яке йому всі задають.
Поки що я насолоджуюсь романтичним спілкуванням. Мені подобається він як чоловік, і його увага.
Завдяки знайомству остаточно завершила довготривалі токсичні стосунки, і не хочу поки що ні з ким відносин поруч.
И_В_офигительных_штанах• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
ну ок, а що дають, якщо він каже що до закінчення військового стану+3 місяці буде там
Може то такий умовно військовий, пише з місць позбавлення волі?
Бубль Гум)• 15 сентября 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
И чужие фотки шлёт
Бла бла бла• 15 сентября 2022
Ответ дляБубль Гум)
100%
Если начинается муть и отмазки , то дело труба и надо в блок отправлять
вово
а кто реально в горячих точках, тем , думаю не до СЗ.
автор Кудряшка Сью • 15 сентября 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
блін ви знаєте, я спробую таки спитати про відео, все може бути взагалі
Україна_понад_усе• 15 сентября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Може новий розводняк?
На тему герой в форме
Принцепесочка• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
в нього фото в военній формі, ну так я впевнена що не в тюрьмі багато факторів
С чего Вы решили, что это его фото ?
автор Кудряшка Сью • 15 сентября 2022
Ответ дляПринцепесочка
С чего Вы решили, что это его фото ?
бо ми спілкуємося в тг, в профілі такі самі фото
Україна_понад_усе• 15 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Автор, ну от дивилась розпаковку сухпайка, на фоні чути звуки арти віддалено і є можливість відправити контент. А ваш шифрувальщик такий сєкрєтний, бо може лежить вдома на дивані, тому і замолажує. А ви потім почнете йому гроші скидати на бронік і т.д. Не вірю, що немає можливості 2 хвилини поспілкуватись по відео.
Мне скамеры в инсте и то кидали заранее заготовленные типа свои фото))))))
Каррркуша• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
та вже давно не дитина)
35 ?
Бубль Гум)• 15 сентября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Я це розумію. Але щось мені здається зо розводить вас ваш «військовий»
В мене друг є, жінка в нього і дитина, так він на баду сидить і як він каже «цепляє лохушок»
Нафіг ті сайти
Та ну прям
Полно знакомых девочек там себе программистов нашли хороших парней.
Уже и семьи создали
Надо уметь выбирать
Есть такие , что на бэд боев западают и нормальных не видят
автор Кудряшка Сью • 15 сентября 2022
Ответ дляКаррркуша
35 ?
ні, не важливо
Гл. Амурная• 15 сентября 2022
у меня брат присілал иногда фото природі, и даже из окопа. там же не с дрона фото. почему нельзя то? в настройках убирают указівать геолокацию. По моему скромному опіту-когда все нормально и хорошо-к мужчине минимум вопросов возникает. А у вас уже вагон и маленькая тележка.
Принцепесочка• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Давайте я заведу себе два телеграмма, один обычный, а во второй поставлю фото Дженнифер Энистон из соседней темы. Я теперь дженифер Энистон ?
СовНарКом• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
та ні) точн не з тюрьми
Откуда вы знаете. Ждите скоро напишет, что ему на фронт что то очень надо. Попросит помочь
Україна_понад_усе• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
хочу кохання, та відчувати себе бажаною, це робить мене щасливою
Заполните чем-нибудь интересным свою жизнь и у вас не будет время на всякий шлак с СЗ
автор Кудряшка Сью • 15 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
в мене депресія від попередніх відносин
Бубль Гум)• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Так это может быть отдельный телефон для сз
Не будьте наивной
Я_на_кожухе• 15 сентября 2022
Автор, скажу по собі, мені теж не потрібні стосунки, не люблю зізвонюватися, відправляти фото. Але якщо людина мені стає цікава, то і робити це не в напряг.
автор Кудряшка Сью • 15 сентября 2022
Ответ дляБубль Гум)
Не будьте наивной
ну я думаю що це він, бо скрізь ссилки на цей тг, із інсти також
Бубль Гум)• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Просите пусть сделает видео на минуту/ две, когда время будет
Если нет, то в блок , он брешет
Я_на_кожухе• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Показати вам мого сина фото в телеграмі? Взагалі не він
Україна_понад_усе• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
в мене депресія від попередніх відносин
Тогда вам тем более нужно на танцы куда-нибудь или хоть на прогулки, на пробежки, выходить в люди, насколько это сейчас возможно, а не сыпать соль на больные места. Эти недомужчины с сайтов могут только усугубить вашу депрессию, особенно если попадется какой-нибудь абьюзер или просто с дурным характером. Вам надо восстановить свою целостность после старых неудавшихся отношений, и потом у вас пойдут лучшие знакомства с нормальными мужчинами
Україна_понад_усе• 15 сентября 2022
Это все равно, что, образно говоря, бегун попытается бежать дистанцию с заведомо поврежденной ногой. Он не добежит и потом вряд ли сможет ходить, а когда его нога будет залечена и он сможет сначала легко ходить, а затем бегать, тогда он снова сможет бегать на расстояния или участвовать в соревнованиях
автор Кудряшка Сью • 15 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
так, все правильно, я погоджуюсь.
буває день гірше, день краще. але все одно мені дуже потрібно спілкування саме з чоловіком, не знаю чому, надихає, коли кажуть гарні слова.
автор Кудряшка Сью • 15 сентября 2022
коротше кажучі, роблю висновок, що з великою вірогідністю з мене роблять лоха
Марафетчица• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
не думаю, в чому розвод
моя невестка еще до войны - по переписке влюбилась.
Ничего о нем не знала, где работает, где находится, что то про личную жизнь, шифровался и ничего не говорил.
Развелась. встретились, один раз переспали, и исчез, оказалось, что женат и дети есть, и так вот у него бывает.
Прочитав вашу историю, прикинула его рассказ бы в войну, сейчас.
Такой же как у вашего был бы.)))

Я ни на чем не настаиваю, просто вспомнилось по аналогии.))
Україна_понад_усе• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
так, все правильно, я погоджуюсь.
А что, приятных слов не может быть в других местах? СЗ это мизерный процент всего окружающего мира
Жынси_на_флиси• 15 сентября 2022
Не понятно, а что такого секретного в вопросе служит ли он, что он прямо не может ответить. Вы же не спрашиваете его местоположение, фото части и так далее. Странный он очень
автор Кудряшка Сью • 15 сентября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
ну от, виходить шо це я странна, і наівна як дитина, капец просто
Уси-пуськи• 15 сентября 2022
Може дружина телефон в нього забирає на навчаннях?)))