Кудряшка Сью• Изменено 15 сентября 2022
Познайомилась з військовим, але
Потребую поради. Спілкуюся неділю з військовим, познайомилася на сз.
До цього також було декілька подібних знайомств, але в мене не складалось геть.
В цьому випадку є достатня симпатія. Ми почали спікування у вихідний, він багато писав, потім сказав що в будні на навчаннях, пише кожного дня.
Але, я переживаю, що можна запитувати а що ні.
Спитала чи він служить, сказав що на ці питання не може відповідати, я все розумію, потім сам сказав щ на навчаннях. Тобто коли віш хоче він сам відкривається, але я відчуваю якусь напругу з приводу того що сказав, що повернеться він не найближчим часом, і фото чи аудио відправити не може.
Дуже шифрований. Але підтвердив, що я права, що служить.
В чому питання, я довіряю звичайно, але з попередніми вони вислали фото і відео, шо я навіть була здивована, прямо як блогери якісь. Казали шо це старлінк, все захищено. А от інший взагалі сказав, що іноді забирають телефони, коли на завданні.
Цей тільки переписка, ніяких дзвінків, фото, відео. Як думаєте він просто не готовий, чи він реально не може.
Це перше питання, а друге питання, що взагалі я можу запитувати, а то з одного боку здається що я ним не цікавлюсь, а з іншого боюся задати тупе питання, яке йому всі задають.
Поки що я насолоджуюсь романтичним спілкуванням. Мені подобається він як чоловік, і його увага.
Завдяки знайомству остаточно завершила довготривалі токсичні стосунки, і не хочу поки що ні з ким відносин поруч.
Кудряшка Сью
• 15 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Може дружина телефон в нього забирає на навчаннях?)))
сказав шо не у відносинах) справа в тому, шо побачитись то він не може, саме через службу типу
Рассказница• 15 сентября 2022
на разводняк очень похоже. или шиза у человека. в общем, хз, что там, но я бы насторожилась и сильно. прислать фото физиономии без внятного фона проблемой быть не должно где бы то ни было.... может, женатик и одновременно военный, не знаю
Уси-пуськи• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Тобто одні можуть тіктоки знімати, а він на шифрах?
Кудряшка Сью
• 15 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
так а я про шо) попередній навпаки постійно відоси слав, аж бісило. шо за служба така. але там видно шо він в обмундируванні, озброєний, хотів шоб його хтось чекав, аж занадто мої кордони порушував
ЗдесяЯ• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
ну ок, а що дають, якщо він каже що до закінчення військового стану+3 місяці буде там
Ой, ну может это вообще сиделец пишет )))
Ждулю нашёл и рад на уши присесть.
Тем более на СЗ можно любое чужое фото поставить и свистеть в уши что угодно. А Вы наивная верите.
Ждулю нашёл и рад на уши присесть.
ЗдесяЯ• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
в нього фото в военній формі, ну так я впевнена що не в тюрьмі багато факторів
А Вы уверены, что это его реальное фото в форме???
Кудряшка Сью
• 15 сентября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
так, в нього тг і інст, скрізь такі самі фото, і лінк саме на цей тг з інсти
Кудряшка Сью
• 15 сентября 2022
інста в нього відкрита, там всі відоси і фото тої самої людини
ЗдесяЯ• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Ой, ну вы сами из себя лохушку делаете. То может быть чей угодно профиль неженатого кума-свата-брата, а тг можно на нескольких устройствах прописать и писать с него могут хоть 10 человек под видом того одного, неженатого.
Зеки так, мне кажется, и делают...
Кудряшка Сью
• 15 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
А вас маниакально тянет только к ним?)
та ні, в мене різні були) типу романтика, ждешь його, спілкуєшься
Кудряшка Сью
• 15 сентября 2022
просто інших не хотілось ждати геть зовсім) а тут захотілось
Печенюшка• 15 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Ну і нащо ви провокуєте, якщо самі знаєте, що не можна. У вас язик є-спитали:чи можу я це питать… що за проблема?
Вот Она Я• 15 сентября 2022
Маю купу знайомих військових, всі спокійно і фото і аудіо шлють і навіть говорять , де вони знаходяться, критикують владу івсе таке інше. Ніхто не шифрується як агент 007 або жонатік