Трусиковед• 15 сентября 2022
коврик для ног согревающий - хорошие? и чем они от электрогрелки отличаются?
Сижу целый день за компом, ноги мерзнут ужасно. стОит брать его?
Реанимация• 15 сентября 2022
Стоит, это бомба
Я здесь сапожок покупала, он расстегивается, превращается в коврик, супер. И терморегулятор плавный.
Трусиковед
• 15 сентября 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Так, варто взяти. Супер штука
на шо звертати увагу? э за 500 грн, а є за 800. наче коврик та й коврик. чому така різниця не розумію
Трусиковед
• 15 сентября 2022
Ответ дляРеанимация
Стоит, это бомба
сапожок, мне кажется, неудобно.
Чёрти Шо• 15 сентября 2022
Не пам´ятаю вже, я здається найпростіший брала в минулому році. Покажіть фото чи посилання, може скажу який
Трусиковед
• 15 сентября 2022
Ответ дляЧёрти Шо
це з дешевших, біля 500 грн , найпростіший
Трусиковед
• 15 сентября 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Може розміри різні?
однакові.. може просто фірми різні
Реанимация• 15 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
сапожок, мне кажется, неудобно.
Я его как коврик больше использую, но сапожок на самом деле большой. Просто до него у меня была простыня, без плавного регулятора, только 2 режима. А тут классно.
Трусиковед
• 15 сентября 2022
Ответ дляРеанимация
а плавный регулятор - это как?
Кондуктор автобуса• 15 сентября 2022
Дісно крута штука, ноги в теплі, чоловік на роботу купував, потім і собі і малому купили, але в нас в минулому році один з ктлимків загорівся
треба бути уважним.
Трусиковед
• 15 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
треба бути уважним.
на роботу? тобто на них ноги у ботинках ставити треба?чи босоніж?
як загорівся?((
Леди Г• 15 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
у нас такой, температура регулируется, но нам бы погорячее)) а так да, ноги греет, но вверх стопы остается холодным, лучше какие то сапожки/носки с подогревом, а то в стопу тепло, а вверх стопы мёрзнет
Кондуктор автобуса• 15 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
як загорівся?((
На роботі у взутті ставив, бо коли сидиш, ноги дуже мерзнуть. Дома - звісно ні, босоніж, чи в шкарпетках.
Замкнуло в ньому щось, просто почав горіти в місті де шнур, і так добряче горів, що навіть трохи ламінат пошкодився.
Леди Г• 15 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
треба бути уважним.
капець,тому електропростіню не хочу брати, якщо коврик горить, хоч побачити можна
Трусиковед
• 15 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
так а что тепло на верх стопы не достает? оно как -то чуть -чуть должно же распространяться
Леди Г• 15 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
с холодными ногами, минут 10 сидела, чувствовала как вверх не прогревается, но может мало посидела и сильно ноги замёрзли
Трусиковед
• 15 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
ну вот(( Теперь не знаю, что и делать..
может сильно замерзли ноги у вас
Кондуктор автобуса• 15 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
Ми як ці килимки купили, так захоплювались ними, що і ковдру хотіли брати, але після цього випадку передумали. Такий килимок зимою - дуже гарна річ, але треба не забувати вимикати і слідкувати щоб дитина вимикала.