Пыхтелка• 16 сентября 2022

Учителя, сколько вы получаете на самом деле?

Расскажите о зарплатах учителей в нашей стране. Эта профессия всегда считалась чуть ли не самой несправедливо низкооплачиваемой. Я сама учитель, но в школе работала всего несколько месяцев лет 20 тому назад, после этого занялась репетиторством. Сколько сейчас получает учитель в украинской школе?
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляBejza
Ви не відрізняєте оціночне судження від наклепу? Чи самі хочете бути підозрювальних за наклеп, що я не тріль?
Обычный, вечно голодный на конверты учитель. Вечно ноющее звено, которому не стыдно ныть, брать подарки, конверты. Как тема о зп, так училки вечно плачут, как трудно все лето лежать на диване и получать зп.
Мадам, про конверт не оціночне судження, а поширення неправдивої інформації, або ви давали комусь хабар і у вашому випадку відносно правдивої

Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Я ще раз повторюю, що тема створена вчителем. Так, я не працюю в школі, але так само кожного дня навчаю дітей, готуюсь до кожного уроку і відповідаю за безпеку учнів. У мене також педагогічна освіта. Чому Ви знецінюєте мою працю і диплом?
Знецінення праці і диплома в чому? В тому, що на посаді вчителя Ви не працюете, а працюєте репетитором?
Детсадовский полицейский• 17 сентября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Підвищували всім однаково
Ні. Багато серед вихователів було обговорень і в житті і на проф. форумах, що вчителям підвищіли, а вихователям ні. Хоча закінчували одні ВУЗи.
Ответ дляФайна цьоця
Ви маєте право на простой. 2/ 3 ставки і ніяких проблем. Нащо ви погодились на онлайн???
Так це простій. Оплата як простою, але онлайн проводимо. Немає жодного офіційного документу, що на простої ми нічого не робимо. Все за рішенням адміністрації садочка. Але працюють всі, і сумідні садочки онлайн, і по групах у вайбері профільних дивлюсь всі працюють. А оплачують простій.
автор Пыхтелка • 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Я працюю, але не в школі. Можливо я зараз відкрию Вам Америку, але саме я готую дітей до ЗНО і завдяки «непрацюючим» репетиторам діти здають випускні екзамени добре. Жоден з моїх учнів не здавав екзамен без додаткових уроків. То Ви хочете мені сказати, що робота шкільного вчителя важливіша? Це вже давно не так. Так, Ви знецінюєте мою роботу словами «автор не вчитель, вона не працює».
автор Пыхтелка • 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
І до речі, перечитайте всю тему. Я як раз і підтримую вчителів, і поважаю їх працю.
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Автор, це я Вам відкрию Америку, мій предмет цілком можна здати без репетитора, що і роблять мої учні. Цього року 200 балів)

Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Якщо підтримуєте, то не створюйте провокативних тем, де нас будуть поливати брудом.
автор Пыхтелка • 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Це виняток, який лише підтверджує правило. 90% випускників готуються до екзаменів з репетиторами. І не треба писати «а от ми, а у нас». Можливо, це і так. Але це нетипово для більшості шкіл.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Вам за «общение С учениками» додатково оплачують.
Куча документації, це яка? Можна перелік. Бо з календарним планом вже все вияснили, ніхто його щорічно не пише відгуки років зо 20. Давно надруковано і тільки дати міняють і друкують. Іноді підправлять, якщо зміни в програмі. Но більшості предметів це, зазвичай, не стосується.
Яка ж в вас «куча документации» ?
Ви плутаєте календарні та поурочні плани. Це раз. По-друге, кожні кілька років змінюються підручники. І, навіть, програми. Нащо лізете в те, в чому не розумієтеся?
То й немає сенсу писати Вам про документацію.

Я не розуміюсь у банківській справі, то й не вказую подружці, яка в неї легка робота. Образно.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мону предложить работу на ьеплицах, только рабочий день 14 часов за ту же зарплату. Согласны саоих 5 часов поменять на полный день занятости?
Такие, как Вы, специально пропускают посты, что ’5 часов’ - это только уроки, а дальше начинается самое интересное ’от забора и до бесконечности’?
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Так буде назва документацій? Бо чесно, дістали ви зі своєю купою. Вас послухати, то Самі завантажені і самі обділені грошима то ж в нас вчителі.
Як ми Вас дістали, то не створюйте про нас теми і не обговорюйте в зневажливому тоні.
Працюючі вчителі вкрай рідко створюють їх.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Моє фото зі шкільного чату вчителів, Тернопіль, в нас до 1 червня
Там марно пояснювати і показувати.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Пол рабочего дня вы сидели в подвале, вам за это капает зп
То есть, Вы были бы не против, чтоб Вашего ребёнка не водили в укрытие, а продолжали в классе вести урок? Или после тревоги продолжали до вечера, ну, чтоб ’зарплатня не марно’? Или до ночи, как повезёт? Или в субботу и воскресенье?
Своего ребёнка не жалко?

Воистину, волшебные родители...
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Доречі, чомусь саме вихователі і няні ніколи не ниють . Їм як вчителям щорічно зарплатню не підвищували. А працюють вони набагато в важчих умовах.
Вчителі ниють у Вашій уяві.
Цю тему створив НЕ вчитель, а репетитор.
А далі почалося обсмоктування.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Ще раз, про конспекти уроків і календарні плани ми вже тут вияснили. Ніхто їх не пише щорічно. Правлять та друкують.
Довідки про пільговиків приносять батьки різ на рік в вересні.
Як і медичні довідки. План виховної, якщо мене не підводить пам’ять пишеться в журналі.

Де купа документації? Вся ця документація повинна бути здана вже в вересні.
Я тут здивована, що вище відписалися, що журнал ще не заповнений. 19 число вже в понеділок.
Ось поцікавлюсь що за штук - звіти про актив. Завтра буду знати, з чим його їдять
Не вияснили. І з пам´яттю у Вас зовсім біда. Виховний план НІКОЛИ в журналі не писався.
Журнали - то окрема тема. Нам. наприклад, ще й не видали. Поки заповнюємо електронні.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляА я на шпагате
В нас 3 видавництва друкують календарні плани. Кожен на своі підручники. Яка вам різниця, де вона працює, як її видавництво друкує календарний план до підручнику, за яким навчаються в вашій школі.
І друкують так неякісно (вірніше, від авторів чи редакторів приймають до друку), що потім їх потрібно ще й переробляти. Марно витрачені гроші.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Спасибо, но я в это время печатаю скачанные планы для вашиг коллег, пока вы сидите.
Не стоит. Те планы - полная фигня. Жаль бумагу.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляBejza
Удалено администрацией...
А Вы - обычная мамка-хамка, которая и тянет эти конверты.

Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Мережа там не ловить, їм не можна виходити на поверхню.
Тобто, Вас ніхто не примушує того робити- покидати бомбосховище та дзвонити батькам?
Тоді хто винуватий, що самі добровільно порушуєте правила безпеки
Я шалунья• 17 сентября 2022
Ответ дляИзподтишка
Фу какая вы. Даже отвечать не хочется. Но скажу. Кроме того, что делаю бесплатно, еще и свои деньги вкладываю, закупаю материалы.
Ну вот и работайте бесплатно, это ваш выбор и не нужно на всех фукать и изподтишка завидовать (ник как всегда в тему), навязывая всем свой выбор работать бесплатно. Мой вам совет НЕ СЧИТАЙТЕ ЧУЖИЕ ДЕНЬГИ и будет вам счастье
Вишиванка• 17 сентября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Работать в частньіх школах молодежи категорически не рекомендую. Вьіжмут все сильі, пока молодая и нет своих детей и вьікинут без стажа , декретньіх и отпуска до 3 лет и прочих плюшек. Как раз девченкам перед декретом нужна гос структура
глупости не пишите,- без стажа. Где вы сейчас видели учитель без оформления? У вас мухи и котлеты в кучу. И декрет и отпуск,и стаж.
Марія В• 17 сентября 2022
А як же обіцянки Зеленського про більше ніж 50 тисяч вчителям?
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Чому це не треба писати, якщо у нас так є? Щоб Вам таки не довелося йти до школи на 35 осіб замість 1 в той же самий час?
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
На відміну від Вас, та вам подібних, я не звинувачую, а пояснюю, чим замаються ’нічого не роблячи’
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Я не писала, що вчителі нічим не займаються. Я лише прошу не надівати корон на голови. І свідомо обирати професію. Щоб потім не звинувачувати всіх і вся.Ви навіть не уявляєте, як звичайного банківського менеджера- мають в усі дірки , від клієнтів до керівництва. І теж диплом . А зарплата невелика.
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Писали інші. Дивлячись що вважати короною, повага до себе і своєї праці не є короною. Мають всіх по своєму, але тем про банківського менеджера тут немає, а от про школу регулярно. Вчителі і в коронавірусі винні і у війні і в тому, що 20-ть років тому якась порадниця отримала указкою по лобі.
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
По- перше, стільки нитиків, як серед псевдоучителів та псевдомедиків- немає більш ніде.
А коли Ви вже зацепили тему рукоприкладства учителів... То скажу і я. Так. Були і такі. Рсобливо в радецких та в перші роки після розвалу СРСР.
Особисто мене учителька через брехню своїх любимчиків поставила в куток з книгами над головою. І сказала, що відпустить, коли я попрошу вибачення.
Але я не попросила. Всі дітки пішли додому, а я все стояла. Потім прийшла моя мама/ зашугане радецьке дитя/, яка теж просила попросити вибачення учительку, щоб я ішла додому.Я того не зробила. То була моя перша перемога!
І коли була зустріч випускніків, та учителька чомусь вирішила попросити мене пробачення. Запізно
Баба на горошине• 17 сентября 2022
І тут згадували діток- аутистів. Як важко з ними.
Не перебільшуйте.
Зазвичай, в класі одна така дитинка. І один окремий вчитель для неї. Якщо знайти підхід- то такі дітки стануть називати ’ мамою’
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
От перший урок Вам як не потрібно робити і терпіти, подала мама. В мене також був схожий інцидент в школі, практикантка намагалася принизити, а тоді прийшов мій тато і її зі школи вітром здуло. Щодо нитиків, коли будуть вашу професію так полоскати, побачите, хоч нікому цього не бажаю. Хейт і низька мотивація ніколи не приведе гарних спеціалістів у жодну галузь.