Пыхтелка• 16 сентября 2022

Учителя, сколько вы получаете на самом деле?

Расскажите о зарплатах учителей в нашей стране. Эта профессия всегда считалась чуть ли не самой несправедливо низкооплачиваемой. Я сама учитель, но в школе работала всего несколько месяцев лет 20 тому назад, после этого занялась репетиторством. Сколько сейчас получает учитель в украинской школе?
Сиренькая• 17 сентября 2022
Ответ дляBejza
Удалено администрацией...
увы, но это так.
самой приходится все обьяснять.

Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
За ремонт, покраску парт- теж доплата.
Ця опція з´явилася відносно недавно
Нема і не було. Максимум-це відгул на розсуд адміністрації.
Парти давно не фарбують.
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
П.С.тому і перестали звати батьків на ремонти
Сиренькая• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
За ремонт, покраску парт- теж доплата.
Ця опція з´явилася відносно недавно
завхоз для этого есть
Поторописька• 17 сентября 2022
Ответ дляМарія В
Це ви про кого?
Це я про себе, моїх колег і 4000 доларів.
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляBejza
Удалено администрацией...
Тесты наверное туда сам гугл закачал)
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Зазвичай вчитель мови, історії, математики ..має три віхідних.Субота , неділя і один по графіку
Не має

Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Лікарняний не може тривати місяцями. І дітки мають можливість пізнати один одного коаще, знайти спільну мову.
Не знаю чому, але ’ сонячні дітки’ біжать до мене, щоб обійняти. Мені від того інкрли аж незручно.
Я лише ім посміхаюсь.
То Ви істерик під столом не бачили.
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляBejza
Так докажите, что она неправдива) рассмешили.
Доказывать должен тот, кто обвиняет. Да вы вообще смешная) Бейжа)
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляBejza
Так громко кричала, что бы я открылась, грозилась посадить, не думала, что я откроюсь. Я здесь очень давно, просто удаляла свой акк, когдавесной, ждесь разные сепарные Алинки опу рвали за рашу и их не блокировали.
Удалено администрацией...
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
То Ви істерик під столом не бачили.
Істерики під столом можуть влаштувати і звичайні дітки.
Я таке бачила, коли ще сама ходила до школи.
Бо мама і тато- якісь там чиновники були
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Це різні істерики, але Вам же видніше)
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Це різні істерики, але Вам же видніше)
Не перебільшуйте. До моїх діток приходить бавитися сороколітнє ’ сонечко’. Я знаю дуже добре, що їх може образити та- як знайти підхід
Нічого жахливого
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Троху не так.
З старшою дитиною- дружила.
А зараз - з молодшою.
Я про сонячну дівчинку
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Це різні істерики, але Вам же видніше)
І скажу просто так. Ці дітки , сонячні, відчувають людей, настрій...
Це неможливо описати, це потрібно відчути та зрозуміти
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Нічого жахливого
Я не перебільшую, просто бачила їх більше ніж дехто тут. п.с. в знайомої така дівчинка. Не всі діти з особливостями є сонячними, діагнози є різні, як і поведінка.
автор Пыхтелка • 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Вы о детях с синдромом дауна? Вы шутите? Никогда не видели агрессию со стороны этих «солнышек»? Особенно во время пубертата. Вы либо не в теме, либо очень поверхностно в теме, или прикалываетесь.
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Там потрібно дуже праці, сил, витримки, а основне- щирої любові.
Бо ця дівчинка взяла книгу моєї дитини- і почала читати англійською.
У нас був шок.
Я про це повідомила її родині- вони теж ’ великі очі’.
А виявилося, що звичайна мама, вихователька в дитячому садочку, навчала своїх діток і ця дівчинка просто сиділа біля них.
А я на шпагате• 17 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Ви плутаєте календарні та поурочні плани. Це раз. По-друге, кожні кілька років змінюються підручники. І, навіть, програми. Нащо лізете в те, в чому не розумієтеся?
То й немає сенсу писати Вам про документацію.

Я не розуміюсь у банківській справі, то й не вказую подружці, яка в неї легка робота. Образно.
Бо вам написати нічого.
І якщо календарні плани вам затверджують, то по урочні ні.
Я в оточенні вчителів живу 40 років. І знаю що і коли пишеться.
Про підручники смішно. Які це так кардинально змінились крім історії? Хімія? Чи фізика, чи випущені вже підручники з новим правописом? Або геометрія з географією? Що там, теорема Піфагора вже має інший доказ, протилежний?
Так що не треба тут так агресувати.
Я перед очима маю різницю між вчителями приватної школи і державної. І бачила як проводяться уроки і там і там. В державній вчителі працюють на « отебись»
Зрозумів чи ні- то твої проблеми…
Більшість вчителів не володіють комп’ютерами навіть на рівні включити/виключити.
Рівень вчителів дуже гарно показав ковід 20 року. В школі мого сина дистанційка в повному обсязі онлайн почалась з понеділка ( через 3 дні з моменту закоиття шкіл) в найближчій державній більше половини вчителів викладали завданя на сайт школи. Навіть не в вайбер. Про зум чи Гугл клас взагалі краще не згадувати

Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
У нас був шок.
Скільки, крім цієї дитини, Ви бачили дітей з діагнозами? Можете відрізнити сдвг і зпр?
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Сльози- бачила.
Но ніякої агресії
Вони проявляють агресію до тих, хто їх зневажає
А я на шпагате• 17 сентября 2022
Ответ дляBejza
Ну фигню значит вы и считываете с них
100%
У всіх вчителів бачила. Тільки на порадниці вчителі такі трудяжки безкорисні
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Гуглити я не піду.
Але такі дітки- не вбивці і не маньяки.
І мають право на життя, навчання, спілкування та повагу.
А я на шпагате• 17 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Отпуск у нормальных людей - это отдых от работы. А у Вас что?
У звичайних також, але більш ніж вдвічі меньше ніж у вчителів, за вдвічі більший час роботи
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
П.С.І ганьба вчителям, які їх сортують
А я на шпагате• 17 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Вы себя так ведёте в этой теме. Это констатация факта.
В этой теме Вы - не моя родительница из класса. И я не обязана молча глотать оскорбления.
О, то ви тільки тут така гонорова))
А що з батьками слабо? Бо знають всю подноготну про вас
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Гуглити я не піду.
Але такі дітки- не вбивці і не маньяки.
Не перекручуйте, тут ніхто не стверджує, що вони не мають на щось право. Я спитала чи розрізняєте ви їх і чи бачили ви їх достатньо, щоб судити про їхню поведінку?
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
П.С.І ганьба вчителям, які їх сортують
О знову вчителі. Ви не бачили не лише вчителів, що їх сортують, а й самих дітей.
Баба на горошине• 17 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
А що Вам до тих діток? Вчитель має навчати, знаходити підхід. 45 хвилин. На кожний клас. За це він отримує зарплату.
Помеха справа• 17 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Так а Вам що, раз ви про них нічого не знаете? І навчаємо і підхід шукаємо. Пиколупатися хочеться, та нема до чого?