Сегодня на диете• 16 сентября 2022

ЗП менеджера в офісі

Дівчата, давно не працювала, відстала від реалій, підкажіть скільки зараз зп офіс менеджера на 5дн., 8 годин, саме під час війни.
Мені 13к пропонують, я стільки заробляла років 3 тому, начебто це дуже мало для міста, чи під час війни у багатьох так?
dulenok• 16 сентября 2022
сижу в офисе, ЗП 11-12. Харьков

Тюрюнь_Тюнь• 16 сентября 2022
Яке місто?
Праздничный сервиз• 16 сентября 2022
Тобто ви після перерви в роботі хочете щоб вам зі старту платили більше? Під час війни навпаки багатьом урізоли зарплати, бо доходи впали і нема таких заробітки´ів як до війни.
Любящая болтать• 16 сентября 2022
Подруга 18 получает, и то я думала мало, 13 вообще ни очем
Я_готова_ко_второму• 16 сентября 2022
Я год назад тоже в долларах в 2 раза больше получала, сейчас война, приходится мирится с реалиями.
Тюрюнь_Тюнь• 16 сентября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
У неї посада саме офіс-менеджера? Чи вона має/вткористовує якісь спеціальні знання, навички?
Я_готова_ко_второму• 16 сентября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
А минималка тогда о чем? Я понимаю что советчица сайт жен олигарш, но пол страны на минималку и выплаты ВПО живут сейчас.

Любящая болтать• 16 сентября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Офис-менеджер. Днепр
автор Сегодня на диете • 16 сентября 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Я просто хочу розуміти яка ситуація приблизно зараз з зп у цій сфері, щоб мене роботадавець не обманув
При чому тут моя перерва, ви навіть не розумієте що відбувалося під час неї, я навпаки кваліфікації здобула, аби засудити
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я не конвертую, це зрозуміло, питаю про зп у нац.валюті
Советчицы тоже плачут• 16 сентября 2022
8 тис +%. А це різні суми. В сезон з квітня до листопада це може бути 35-40 тис. Решта період 12-16
Любящая болтать• 16 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Не знаю таких. Кто хочет работает и зарабатывает, кто нет ищет отмазки. На впо и минималка живут только самые последние лентяи
Я_готова_ко_второму• 16 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Так за ЗП в 20 тисяч рік назад можна було купити один набір, а зараз зовсім інший, ЗП впали, а ціни виросли. Я рік назад отримувала 20 тисяч, зараз 16 тисяч, так як війна і виробництво впало.
Праздничный сервиз• 16 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Просто для роботи офіс менеджером ніяких супер знань непотрібно. З цим впорається будь яка вчорашня випускниця.
Тюрюнь_Тюнь• 16 сентября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Офис-менеджер. Днепр
То це багато. За роботу просто офіс-менеджера
Я_готова_ко_второму• 16 сентября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Наверное Вы в параллельной реальности или круг общения у Вас такой, мало тех, кто сейчас зарабатывает больше 50 тысяч в месяц. У нас на предприятии средняя ЗП 12 тысяч и никто не увольняется. На прошлой неделе вакансию выставили на 10 тысяч, телефон звонил каждые 10 минут, банально люди без работы сидят. Полный город переселенцев, а работы нет.
Ответ дляПраздничный сервиз
Ну так тоді ви самі собі суперечите) якщо кожна вчорашня випускниця, то до чого тоді ваша заява - ’тобто ви після перерви в роботі хочете щоб вам зі старту платили більше?’
Тюрюнь_Тюнь• 16 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Що значить ’роботодавець обманює’? Якийсь абсурд. Роботодавеуь, вказав, скільки в змозі платити, а Вам то або підходить, або ні, до чого тут обман. Обман - це коли казав 15, а дає 13.
Праздничный сервиз• 16 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
До того що така роботі більше не коштує в теперішніх умовах. Так раніше могли і 20 тис платити коли заробітки у фірми були більші і стабільніші, а зараз інші реалії.

кнопкодав• 16 сентября 2022
Я менеджер сбыта, зп 15т. г.Днепр.
былоИпрошло• 16 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Як можна сказати яка ситуація зараз від сфери, продукту залежить, від міста
Ответ дляПраздничный сервиз
У нас суперечка зовсім за інше була, якщо перечитаєте саме цей діалог.
Про те що в країні війна та багато переселенців я в курсі, в старт пості я питала про теперішні реаліі та зп, якраз тому що не розумію за скільки зараз погоджуються працювати в таких умовах.
Отжигающая• 16 сентября 2022
Ответ дляdulenok
сижу в офисе, ЗП 11-12. Харьков
ого, хтось оплачує людям ’сидіння’
Ответ длякнопкодав
Я менеджер сбыта, зп 15т. г.Днепр.
Дякую ваша відповідь найкраща
Хотіла побачити цифри, а не посперечатись що мені після простоя потрібно робити на думку Порадниць)
Праздничный сервиз• 16 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Ну так роботодавець пропонує вам стільки скільки він готовий платити. Якщо мало шукаєте іншого. Незрозуміла ваша проблема. Люди погоджуються працювати на різні зарплати, хтось на минималку погоджується, комусь 20-30 тис мало.
Ответ дляdulenok
сижу в офисе, ЗП 11-12. Харьков
Дякую за цифрисаме те, що питала
Праздничный сервиз• 16 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Дякую ваша відповідь найкраща
То менеджер сбуту і офіс менеджер має різні задачі і відповідно різну оплату.
Ответ дляПраздничный сервиз
Вау) я в курсі) в моєму офісі так само є збитовикі, поставки, логістика та багато чого іншого і все це відноситься до офісної роботи. Цікаво що має робити в вашому розумінні офіс менеджер, бумажки перекладати? Ця відповідь мені допомогла, а ваша ні
Праздничный сервиз• 16 сентября 2022
Ответ дляСегодня на диете
А ви не знаєте що робить офіс менеджер? Це звичайна секретарка, то вона ніяк не може отримувати стільки скільки й менеджер збуту.
курасаны• 16 сентября 2022
Сейчас для офис-менеджера в обычной фирме/компании - это нормальная ЗП. Даже для Киева.
Если у Вас хорошее знание иностранных языков, компания иностранная, то там, конечно, таких ЗП не бывает.
В двух словах: зависит от функционала и компании.