Рву и мечу• 16 сентября 2022
Вот какой вырос живот после беременности. Впечатлительным не заходить
Он выпуклый, но я не беременна. Щитовидку лечу, гормоны сейчас уже в норме, а живот не исчез. Что еще проверить? Ходить стыдно( думают все, что беременна… мне кстати еще 30 нет… беременность первая, желанная.
Языката Хвеська• 16 сентября 2022
Ой, вы ещё моего живота после первой беременности не видели. Фото были ужасные - удалила. Ничего - после второй беременности упражнения дома + интервальное голодание, стала носить приталенный платья без зазрения совести.
Работать надо над фигурой, а не страдать.
Языката Хвеська• 16 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Вот тоже, кстати, как у Вас, именно не жир, а как беременность(((
Это мышцы слабые после беременности + жир
Божий одуванчик• 16 сентября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
А как убрать жир с живота? У меня он как жирний остался хотя я не толстая 165/58
А Я Самая Самая• 16 сентября 2022
У моей сотрудницы в два раза больше, реальные шесть-семь месяцев беременности, вторые роды, родила в 42, прошло три года!!!! Ножки и ручки худенькие и остался огромный живот
Тримаю свічку• 16 сентября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Сестра. Я теж з рятувальним кругом після пологів(((
Але помітила, що допомагає носити дитину в ергорюкзаку з кріпленням на талії. Він дає навантаження на цю зону і ніби тренує її.
Дитині вже є рік, тобто ергорюкзак нам вже можна.
Языката Хвеська• 16 сентября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Готовьтесь к тому, что худеть он будет последним. Мне помогли упражнения с участием поперечной мышцы, если нет диастаза и интервальное голодание - посмотрите про него у доктора Берга. Последнее вообще огонь. И мышцы живота втянулись и жир сошёл до нормального состояния, что я хоть могла облегающие платья носить после второй беременности.
Чу Ча• 17 сентября 2022
У вас теж що і у мене- гіперлордоз. Тому живіт пішов уперед.
Займіться спиною.
Як виявили проблеми із щитоподібною?
Займіться спиною.
Як виявили проблеми із щитоподібною?
Рву и мечу
• 17 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
Займіться спиною.
Як виявили проблеми із щитоподібною?
Займіться спиною.
Як виявили проблеми із щитоподібною?
10 років вже хворію гіпотиреозом
Рву и мечу
• 17 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
Займіться спиною.
Як виявили проблеми із щитоподібною?
Займіться спиною.
Як виявили проблеми із щитоподібною?
Як діагностували?
Чу Ча• 17 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
10 років вже хворію гіпотиреозом
У вас є впадина на попереку? Якщо так це те що я писала- мануальщик і виконувати вправи які вам покаже реабілітолог для щміцнення мязів пресу та спини.
Чу Ча• 17 сентября 2022
Плюс перевірте відсутність міоми і ендрметріозу. Коши носите дитину жінка найчастіше випячує живіт бо це як точка опори і так легше тримати або нести литину- від цього теж гіперлордоз зявляється
Рву и мечу
• 17 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
Ніколи не задумувалась. Зараз пощупала, то є.. і спина все життя болить, але такого животу не було(
Рву и мечу
• 17 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
Я тільки так і носила( перші три місяці ніякого животу не було( це потім почав рости, а я на гормони списувала…
Дякую вам! Допомогли розібратися!
Чу Ча• 17 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
У мене була маленька а після того як часто носила доньку в ернорюкзаку який був неправильний ( має бути перехрестя на спині плюс фіксація на поясниці яка правильно тримає сязовий корсет мамі і таким чином іде правильне розподіленнянавантаження еа спину)
Зявилася сильна впадина я не можу лежати на рівній поверхні- сильний біль, тягнуло ногу, живіт пішов уперед як вагітний бо ослабли мязи пресу.
Мене подивився знайомий реабілітолог і розказав що в моєму випадку робити.
Подивіться фото в гугл гіперлордоз як виглядає.
Рву и мечу
• 17 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
Ооооо, ви прям мене описуєте! Лежати на прямій поверхні, підлозі чи твердому чомусь жахлива біль в спині!
А що ж робити? Ви вже вилікувалися чи в процесі?
Чу Ча• 17 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
Я лікуюсь вже 2 роки. Не можна підіймати важке але в мене поки не виходить. Роблю вправи, качаю прес, і буваю у мануальщика бо через це зажимає нерв і зміщаються хребці. Але їзжу як ’припече’ бо це часто робити не можна.
Я б радила вам сходити до хірурга чи ортопеда він точно побаче і дасть пораду. Тоді в ютуб шукайте заняття.
Мені ще допомагають валікі - один під шию а другий під поясницю. І вдома одягаю бандаж на поперек післяпологовий коли щось підіймаю.
Підскажіть а по одному ттг можна зрозуміти чи проблеми з щитоподібною?
Рву и мечу
• 17 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
Погуглила, подивилась на себе збоку… тупо я як на цій картинуі(((( мені так легше дитину було носити(( виходить я не жирна) хоч щось хороше)
Схожу до лікаря і буду займатися вправами, величезне вам дякую!!!
По Ттг можна побачити чи є гіпотиреоз чи гіпер чи тиреотоксикоз. Лише ці проблеми воно охоплює. В мене ще аіт, це перевіряється антитілами.
А ендокринолог це і цукор, і кортизол, і недостаток вітамінів і інші хвороби(( завжди виходять із ваших скарг спочатку…
Чу Ча• 17 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
Я зробила лиге ттг так для себе то воно в нормі, та й думаю чи воно каже проблеми. Зараз вага зайва є і з вигляду я як пухка. Ось думаю мабуть треба йти до ендокринолога і може шукати проблему ще й тут, узі в нормі, пролактин в нормі але є ендометріоз яєчника ну і для краси гіперлордоз- як каже моя бабця ’ краса страшна сила’))
А ви не засмучуйтеся, займайтеся. Укріплюйте спину.
Рву и мечу
• 17 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
А цукор перевіряли?
Лукава Кішка• 17 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
А які ви вправи робите, підкажіть будь ласка,що вам рекомендував реабілітолог,якщо не важко! У мене теж гіперлордоз,але до лікарів дістатися дуже проблематично зараз,а спина болить,яма на поясниці величезна і живіт як на 6 місяці вагітності! І далі тільки гірше й гірше робиться.
Рву и мечу
• 17 сентября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Я в ютубі знайшла)) там 5 вправ
Лукава Кішка• 17 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
Я в ютубі знайшла)) там 5 вправ
А можна будь ласка посилання на ці вправи?
Чу Ча• 17 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
А цукор перевіряли?
Цукор не перевіряла. Треба зайнятися цим питанням.