РозаЛюксен• 17 сентября 2022

Які накидки на вулицю на пластикові стільці придумати?

Всім привіт! Це маленька кав´ярня, на вулиці 2 столики і декілька стільчиків з товстого пластику. Зараз вже холодає і клієнтам не комфортно сідати на прохолодний пластик(. Але якщо поставити з поролону накидки і тканини, то натягне вологу. Приміщення не велике і тримати текстиль в середині до прохання не зручно і не естетично((
Дякую за ідеї та коментарі! Гарного дня)
Принцепесочка• 17 сентября 2022
Я когда то для уличных стульев кафе вырезала подушки-сидушки из спортивных кариматов.
Помню, из одного каримата выходило 5 подушек. Только кариматы берите плотные (не пористые).

Но мой совет для обустройства не дорогой кофейни.

masterim• 17 сентября 2022
Плюсую- найкращий варіант
Я з такою сідушкою в трамваї їзжу, після того, як застудилась
СкрипяСердцем• 17 сентября 2022
Есть специальные покрытия, тканевые, которые с одной стороны могут клеится на любую поверхность.
А вообще, когда станет холодно, то в любом случае садится придётся на холодное
автор РозаЛюксен • 17 сентября 2022
Ответ дляПринцепесочка

Дякую!
автор РозаЛюксен • 17 сентября 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
Знати би яка вона) чи назва чи якесь посилання на продаж
ЗабежАЛОЧКА• 17 сентября 2022
Пледы клиентам тоже негде держать?
Это очень атмосферно.