У кого такое было• Изменено 17 сентября 2022
Чому в сільській школі туалет на вулиці?
вуличний туалет,а в міській туалет всередині школи,чому так?
БолеИменее• 17 сентября 2022
Можливо будівля за часів моєї молодості і тоді просто не було водопостачання в ній. А потім немає ₴₴₴₴₴
Татьяна-bfd8• 17 сентября 2022
У меня была скачка школа. Два с половиной этажа. Три туалета внутри, один на улице, который давно забросили. Первый раз про туалет на улице слышу
Майстерня домашнього текстилю• 17 сентября 2022
І в містах є школи з туалетом на вулиці. Як вище писали, все залежить від будівлі, коли будувались.
Україна понад усе!• 17 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
В багатьох селах туалети є і всередині
Так теж багато, тоді з вигрібної ями машина відкачує нечистоти
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 сентября 2022
В нашей школе были туалеты в здании,много. Но нам их не открывали, чтоб не убирать в них и с 1-11 мы пробегали в ту Тропиканку на улице. Как мы себе ещё все что можно не отморозил не знаю. Школу я закончила в 2002
Пургену мне• 17 сентября 2022
Я, правда, 25 років тому вчилася в школі в обласному центрі і у нас туалет також був на вулиці. А моя подруга вчителька в селі, в них шикарна шеола з туалетом всередині.
Я не в теме• 17 сентября 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
І шо?
ВЫВсеВрете• 17 сентября 2022
Я в городе была, была старая и новая школа, в старой туал на улице, в новой внутри но внутри были закрыты) в Универе только для преподов внутри открыто))) так и выросли
Фантазерша• 17 сентября 2022
Так вроде все школы должны были оборудовать туалетами ? В нашей туалетах ремонт сделали ,с местной власти спрашивать/требовать надо жителям.
Откушу что там торчит• 17 сентября 2022
Я вчилася в сільській школі, туалети в приміщенні в нормальному стані. 90-ті роки
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 сентября 2022
Мы кстати на олимпиады ездили в райцентр, так там были туалеты в школе , мы туда ходили ради интереса))
Україна понад усе!• 17 сентября 2022
при совку, в райцентрі під Києвом у школі був туалет на вулиці навіть до початку 2000х так все було, школу топили дровами, але згодом закрили, ьо відкрилася нова велика.
БолеИменее• 17 сентября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
О, у нас також побудували нову школу, коли я була в 8 класі. З туалетами в середині. З душовими кабінами в роздягальні. А бігали все рівно в той, що на дворі. Бо ці чомусь постійно були закриті. Зараз, на стільки я знаю, то відкриті вже і той, що на вулиці, вже ніхто не ходить
У кого такое было
• 17 сентября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В сенсі?)
Клептоманка• 17 сентября 2022
вчилася в міській туалет був на вулиці, був і всередині, але там вічно стояла вода і туди водили першачків під ключ
Хвець-тець• 17 сентября 2022
Мабуть тому що і в сільській хаті туалет на вулиці, а в міській в середині.
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 сентября 2022
Ответ дляУ кого такое было
В сенсі?)
Ну как хоть устроено там все посмотреть плюс удивление что у них не на улице хибара, а все по нормальному, девочки могли ходить в колготках и платьях, а мы вечно в рейтузах шерстяных чтоб не продуло. Капец конечно , как вспомню снег дождь грязь а ты на горку бредешь в тот сарай обледеневший в туалет раза 3 за уроки.
Синди Кроуфорд• 17 сентября 2022
А в Киеве в садике не хотите туалет на улице? А вы про село спрашиваете
Утренняя зорька• 17 сентября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
). І в нас так само. Туалетами а школі користувались лише вчителі.
Сплюшка• 17 сентября 2022
Бо нема грошей в громаді зробити шкільні туалети всередині. Що тут незрозумілого?
Я вся ваша• 17 сентября 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Сейчас бы родители сожрали администрацию школы за такое, а раньше родители были инертные.
Я вся ваша• 17 сентября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
Это где такое?

ПешитеБесАшипок• 17 сентября 2022
В нашей сельской трёхэтажной огроменной школе, туалеты были внутри. Первый класс в 90 году.
У кого такое было
• 17 сентября 2022
Ответ дляСплюшка
Гроші є завжди,вони просто вкрадені