НаливайКа• 17 сентября 2022
Дівчата, оцініть, чи дуже дурнуваті фрази я написала хлопцю, з яким мал стосунки
Мені більше немає з ким це обговорити.
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляГубной рояль
Вы давите как-то
Та ніколи не давила, але надоїли ці качелі. То люблю, хочу бути з тобою, то ігнор. Я вже відпустила і для себе поставила крапку.
Проработник• 17 сентября 2022
Тут чуть иначе нужно подходить к вопросу.... Будь таким - Вы его принуждаете, как будто, давите, заставляете... А если б иначе сформувать, было бы лучше, так что б повысить свою ценность
Проработник• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Вот! Вам нужно теперь полностью его игнорить, как дела, и все такое не отвечать... Только если он сам начнёт активно действовать с конкретными предложениями.
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляАтаманша
Мала стосунки чи маєте?
Та Бог його знає. Ще три дні тому сама вирішила, що все, крапка, виходячи з його байдужості і мовчанки. Хоч спати стала спокійніше. А ні, почав писати, чи не розлюбила ..
Показушница• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Вони наче відчувають, коли ми ставимо крапки.
У мене так само. Пишуть, коли я повністю відпустила.
Атаманша• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Какие Вы оба тошные. Не представляю себе такого рода переписку с мужчиной
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляПроработник
Протрималась добу
Федорино Горе• 17 сентября 2022
Все правильно написали. Але якщо ігнорує, грає з вами, то це вже показник, що він не зацікавлений у стосунках з вами. Більше не треба нічого, якщо чоловік чогось хоче, він це не відпускає.
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляАтаманша
Вам здалось.
Проработник• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Протрималась добу
Если хотите быть в его глазах значимой - рот на замок! Не писать не звонить, лайки не ставить!
Не отвечать никогда!
Будет ждать вас у подъезда, проверенно...
Если будет закидывать все ты все испортила, не ведитесь, ещё прибежит.
Не отвечать никогда!
Федорино Горе• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Протрималась добу
Все, більше йому не пишіть взагалі. А краще поставте в блок. І йдіть на побачення, реєструйтесь на сз і вперед. Вам треба викинути його з голови. Якщо ви йому потрібні, то він знайде можливість з вами зустрітися. А ваша задача зараз, жити своїм життям, не обертаючись на нього.
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Дякую. Ви праві.
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляПроработник
Не отвечать никогда!
Рот на замок вже пізно. Остання писанина вже відправлена, прочитана і залишена без коментарів. Фуууу, гидко від себе самої
Директриссимо• 17 сентября 2022
Дуже багато зайвого ви написали.
Цілу інструкцію, як з вами поводитись.
Варто бути стислішою.
Щось типу ’Вибач, мені не цікаво’.
Тоді йому захочеться з´ясувати, а що ж там таке.
Цілу інструкцію, як з вами поводитись.
Варто бути стислішою.
Щось типу ’Вибач, мені не цікаво’.
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Слишком театрально
Не мала такої мети, це мені не притаманно. Але вже як вийшло, так вийшло
Шмоточницаца• 17 сентября 2022
Я б не писала ничего. И вообще, подумайте о том, чтобы расстаться с этим человеком навсегда, так как он всегда будет себя так вести - ни да, ни нет, и вы типа не встречаетесь, но и не свободны. Зачем вам этот головняк?
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляШмоточницаца
Головняк ще той...але тяжко так..
Видящие_помогите• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Вийшло, як вийшло. Ок. Це нудно читати, а йому ще й переварити треба ту інфу.
Директриссимо• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Автор, пробачте собі. Ну буває... Нічого страшного ви не написали. Запали на молодого привабливого і розумного хлопця? Не на стару дурнувату жінку? Вітаю, ви нормальна. Маєте право.
Ну а рот на замок ніколи не пізно.
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Ну а рот на замок ніколи не пізно.
Дякую, та наче нормальна))). Просто задовбали ці карусельні стосунки. От уже не знаю, як реагувати.
НаливайКа
• 17 сентября 2022
Дуже запала, на дуууууже привабливого. Не такі вже ми і молоді)))
гражданинГрубиян• 17 сентября 2022
Дурнувато. Вивалили всі карти. Писати треба так, щоб він голову ламав над вашими повідомленнями,а ви як прочитана книга ,все написали ,і він вже знає як крутити вами
Директриссимо• 17 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Отож, дещо ви вже зрозуміли: ви зараз не дуже адекватна. Закохана людина знаходиться під впливом речовин, що змінюють свідомість - гормонів (не вірите - перечитайте свій текст. у тверезому розумі ви б його написали?)
Висновок: ви не дуже можете собі довіряти зараз, тому краще нічого йому не писати. І взагалі сховатись. До покращення психо-емоційного стану.