Смешнюча• 18 сентября 2022

Залежність від краєвидів

При виборі житла чи для відпочинку, чи для життя, в першу чергу звертаю увагу на краєвид з вікон, але часто через це треба переплачувати. Для вас?
Результат:
вже голосів: 62
47 (75.81%) Краєвид важливий
7 (11.29%) Неважливо
4 (6.45%) Інше
4 (6.45%) Результат
Дюймовочка• 18 сентября 2022
Вы сравнили конечно для жизни или отдыха....
Дикая Роза• 18 сентября 2022
Дуже важливий. Ще люблю, щоб було видно закат. В мене був саме такий дім, де дуже гарний краєвид на сосни, дуби та ялинки та закат... На днях продали свою улюблену квартиру...
автор Смешнюча • 18 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
В мене з цим постійно проблема. Зараз шукаю житло для оренди і так само зациклилася на краєвиді, який сподобався
Марафетчица• 18 сентября 2022
Просто це не перше, на що я звертаю увагу
ЗавЛабСнаб• 18 сентября 2022
Вы знаете, я когда-то арендовала квартиру на 24 этаже и хозяин сказал, что они поняли, что 30% переплатили за вид из окна, но смотрели в него очень редко.
автор Смешнюча • 18 сентября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я дивлюся зранку і ввечері
Анонимба• 18 сентября 2022
Для меня важна возможность открывать окна, чтобы они выходили на чистую и тихую сторону.
жар-птица Нюра• 18 сентября 2022
Дивне питання. А що комусь приємно дивитись на гаражі чи стінку сусіднього будинку? Звісно важливо.
Телепузик• 18 сентября 2022
Вы уже проводили этот опрос
автор Смешнюча • 18 сентября 2022
Ответ дляТелепузик
Вы уже проводили этот опрос
Ні
Ксерокопия ночи• 18 сентября 2022
Так, дуже важливо. Ми жили спочатку на високому поверсі, потім довго орендували на другому. Вид з вікна - сміттєві баки, у яких регулярно хтось риється. Це дуже пригнічує.