Морская свинка• 18 сентября 2022

Чому деяким чоловікам подобаються старші жінки, як думаєте?

Сама знаю три випадки:
1. Старшокласник закохався у свою вчительку, одружились
2. Чоловіку подобаються лише жінки 40++, доглянуті, йому 30
3. Чоловік несвідомо обирає жінок старших за себе, ніби само собою виходить. Розуміння того, що це вже не співпадіння немає. Одного разу були стосунки з ровесницею, ще в інституті.
А ще у подруги колишній молодший років на 9, причому він її утримував, навіть після розставання. Їм було 26, 35.
Трынди-брынди• 18 сентября 2022
Вік не головне

муха в кедах• 18 сентября 2022
голова — предмет тёмный, исследованию не подлежит.
Не стесняюсь• 18 сентября 2022
Да просто МАМОК себе ищут подсознательно. Это же элементарно. От груди не оторвались
Не стесняюсь• 18 сентября 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Вік не головне
Да-да....пока молодые
Знаю пару пар с разницей. И что...кто моложе смотрят по сторонам и сидят с делами и бабками своими дома.
Доставучая• 18 сентября 2022
Чоловікам цікаво з жінками старше них. Спілкування в основному, ну і секс.
Lock_and_Key• 18 сентября 2022
Возраст - это всего лишь цифры. Если между людьми есть взаимная симпатия и притяжение, то почему бы и не попробовать.
Трынди-брынди• 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Да-да....пока молодые
Взагалі не дивляться, навпаки жінка активніша і психологічно молодша, а він вже давно старий дід в душі
Чудо в декрете• 18 сентября 2022
Есть женщины, которые выглядят лучше молоденьких девочек, есть интересные женщины. Дело не в возрасте.
Такие женщины всегда хороши.
А что в голове у людей с особыми предпочтениями… кто ж знает)
Щепотка_совести• 18 сентября 2022
Не деяким, а багатьом.)
Тому, що з ними легше в усіх сенсах.

Масяня Я• 18 сентября 2022
образ ’мамы’, это из психологии, от недостатка любви и заботы в детстве
опыт конечно же и мудрость.
Ну и симпатия, любовь, как без этого.
ВыФсеВрете• 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Не всегда причиной является это
ШапкаУшанка• 18 сентября 2022
до определенного возраста,например до 40...
Таки в курсе• 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Президент Франции женился на своей учительнице когда вырос. Как по мне он достаточно оторван от сиськи ’мамы’ и является самодостаточным
ОйЙой• 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Серьезно? Например.
100%• 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
А коли подобаються молодші, то шукають доньок?
Але ні з мамами, ні з доньками сексом не займаються. Щось не сходиться)
Хорошенькая• 18 сентября 2022
АВтор, область психологии отвечает на Ваш вопрос...
ВыФсеВрете• 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Да-да....пока молодые
Бывшему мужу 39, его сожительнице 58. Он дома не сидит. Она тоже
Борисфенка• 18 сентября 2022
1. Горе от ума. Розумні хлопчики хочуть мудрих інтелектуалок, ровесниці хочуть дискотек.
2. Сексуальність співпадає - у чоловіків до 30, у жінок після 35.
3. Лінь. Старшу жінку не треба вмовляти і розважати, борщ, секс, все є з готовністю.
4. Фінанси. Молоду дівчину треба водити-возити-подарунки дарувати, старша вже все має своє.
5. Нарцисизм - я весь такий подарунок долі, плекай мене
ВыФсеВрете• 18 сентября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Такие женщины всегда хороши.
Сожительнице бывшего мужа 58, выглядит на свой возраст

Баба Яга• 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
То есть, если ’мачо’ 50+ женится на 20-, то он скрытый педофил?
ВыФсеВрете• 18 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Молодая женщина тоже может готовить охотно. Немолодой женщине тоже могут быть нужны походы - поездки - подарки
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Вік не головне
+1, підтверджую з власного досвіду
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
то ви так себе тішите?
Борисфенка• 18 сентября 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Ми ж про тенденції. Можуть бути і виключення, я навела стандартний набір мотивацій.
Ще є ’синдром Пугачової’ - яскрава успішна жінка заводить малоліток, малоліткам це за щастя.
автор Морская свинка • 18 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Так, якщо вони жінок своїх утримують, до чого тут мамки? Або просто хочуть домінувати? Хоча не виключаю такого варіанту.
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
У нашій сім’ї хіба 1 і 2, решта все мимо))))
Борисфенка• 18 сентября 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тому що вам зручно бачити лише перші 2. Все є в якійсь мірі, питання пропорції.
автор Морская свинка • 18 сентября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Ну от мені особисто завжди подобались чоловіки старші за мене, 30-35 років, з моїх 15, зараз мені 36 а уподобання та самі))
Однозначная• 18 сентября 2022
У мене є такий знайомий, у нього дуже близькі стосунки з мамою, а у мами фішка ’молодитися’, ’дружити’ з сином, гуляти з ним по барам, клубам (йому 32, їй 50). При цьому відверто одягається, виглядає як мама Стіфлера. І якось все життя у цього знайомого стосунки з жінками дуже подібними на маму і старшими на 8-12 років. Вважаю, що такий вибір через гіпер-участь мами у житті сина, при цьому сама мама дуже сексуалізований об´єкт сама по собі.
автор Морская свинка • 18 сентября 2022
Тільки тепер вони мені ровесники