Пишущаяся• 19 сентября 2022
вагітність і звичка спати на животі, інакше не висипаюся
Дівчатка вагітність 6-7тижнів, звикла спати на животі але коли лягаю починає нити живіт, і виходить я тижнями вже не сплю нормально ночами. Була на узд все норм. Не розумію чому так, ембріон ще дуже малий це вже на другому триместрі не можна на животі спати.
черная мамба• 19 сентября 2022
Подушку большую купить для беременных. Хорошую большую. Они в человеческий рост, валиком. И потом можно в бублик свернуть и для кормления использовать
осень_осень_харашо• 19 сентября 2022
Яка різниця якого розміру ембріон, якщо ви щось перетискаєте і не має нормального кровотоку? Шукайте позу. Коли почнеться 3 триместр, там взагалі сидячі сплять.
Пишущаяся
• 19 сентября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Не знаю при першій вагітності спала повністю перший триместр. А на 3 як ви кажете сидячи такого не було, звичайно то на одному боці то на другому , на спині і животі не спала.
осень_осень_харашо• 19 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
В мене дуже великий живіт був останні місяці. Сидячи спала.
Пишущаяся
• 19 сентября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Буває по різному
Пленница SexShop-а!• 19 сентября 2022
Привыкайте. Дальше больше. Я в третьем триместре могла спать исключительно на левом боку или полусидя. На животе смогла спать через два года после родов, когда перестала кормить.
Весенний Марафон• 19 сентября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
В мене теж був великий, але не набрала зайвої ваги, то спала просто на боку, то на одному то на іншому. Не треба лякати автора.
Ромашка_Бегемотовна• 19 сентября 2022
На левом боку задыхаюсь, на правом ребёнку не нрав и толчёт меня
На спине долго не поспишь, немеют руки)
Ото полусидя осталось, так копчик болит
На спине долго не поспишь, немеют руки)
Ото полусидя осталось, так копчик болит

Я Вас не боюсь• 19 сентября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
На спине долго не поспишь, немеют руки)
Ото полусидя осталось, так копчик болит
На спине долго не поспишь, немеют руки)
Ото полусидя осталось, так копчик болит

ооо, у меня тоже руки немеют. Причем как-то хитро, от мизинца до указательного