Бентливуман• 20 сентября 2022
Дівчатка, чи можна вагітній ходити на звичайну йогу?
Чи є якісь асани що не можна робити? Чи ще щось не таке в звичайній йозі проти йоги для вагітних ?
Я займалася до вагітності фітнесом, хочу перейти на щось менш стрибуче. Конкретно йога для вагітних від мене дуже далеко. Але є звичайна йога ( ну я так розумію просто елементи якісь) в цьому ж спортзалі де я ходила на фітнес.
Тренер каже: я відповідальність на себе брати не буду, якщо вам лікар дозволяє, то ходіть
Лікар звісно дупля не ріже про ту йогу))
Можливо хтось з вас розбирається і може порекомендувати?
Бентливуман
• 20 сентября 2022
А також є ще пілатес. Просто групові заняття пілатесом. Може на пілатес можна?
Здесь на минутку• 20 сентября 2022
вам нежелательно сейчас делать любые упражнения на пресс (а в йоге их много) + все закрытые асаны
конкретно в вашем случае... если бы вы ходили на занятия до беременности - знали бы в каком темпе они проводятся. Лично я на йогу ходила много куда. Есть более интенсивная, а-ля фитнес, если более медитативная. Вот на медитативную можно было бы (помня про закрытые асаны)
В теории
Но это если вы себя хорошо чувствуете и тд
В теории
Леди Г• 20 сентября 2022
А почему нельзя?
Беременность не болезнь.
Я и плавала, и в горы ходила, и летала, и на велосипеде ездила.
Если с беременностью все ок и нет проблем со здоровьем, то почему нет?
Беременность не болезнь.
Пульт от линолеума• 20 сентября 2022
Ответ дляБентливуман
Пилатес лучше, йога на любителя.
Пульт от линолеума• 20 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
А почему нельзя?
Беременность не болезнь.
Диагноз))
Засомневаю• 20 сентября 2022
Если вы до этого спортом не занимались, то нельзя.
Вам сейчас можно только пешие прогулки и йога для беременных.
Йога для беременных вообще имеет мало общего с йогой))
Легкая зарядка на укрепление мышц тазового дна и растяжку.
Котомафия• 20 сентября 2022
Ну а кто вам скажет что вам можно , а что нельзя. Есть и фитнес для беременных и йога для беременных и акваэробика для них же. В обычной йоге тренер не знает что вам можно, а что нельзя, врач тоже не знает. Значит эксперимент будет на ваш страх и риск. Вы же понимаете, что ваше здоровье никому кроме вас самой особо не интересно. Так что выбор за вами.
Леди Г• 20 сентября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Диагноз))
Если нет проблем с беременностью и здоровьем, то не вижу смысла себя ограничивать.
Спорт в умеренных нагрузках навредить не может.
Пульт от линолеума• 20 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
Знакомой написали, что это диагноз - беременность, а не положение)
Добрий день
Маєте бути дуже обережними. Є багато речей, які не можна виконувати вагітним. Наприклад, різного роду точковий масаж. Його теж можуть давати на занятті може призвести до скорочування м язів матки.
Але як людина яка довго прозаймалася в школі Стаценка або так званого гуру ар сантема. Хочу вас дуже застерегти!!! Це школи дуже специфічні. Хоча з першого погляду дають ніби тільки оздоровлення.
Будьте готові, що будуть використовуватися гіпнотичні впливи, НЛП.
Зрештою люди починали з дому виносити золото в ломбард, просто дорогі речі, бо гуру казав, що так можна розрахуватися зі всесвітом і досягнути високого духовного розвитку.
То, що вони поклоняються Шиві і там многожонство серед самих інструкторів...
І сам гуру спав зі своїми молодими ученицями, то було далеко всім не секрет.
Зараз багато людей кинулися в цю сферу - а це самий справжній бізнес. І хто зверху піраміди, то гуру.
Я знаю ще багато чого такого, що волосся дибки.
Будьте обачні. Ще ця школа з Москви і зовсім не віххиляю, що вони представники ФСБ.
Тому будьте ДУЖЕ обачні.
Багато людей виходять з тих шкіл і бояться десь пікнути, бо гуру їм щось зробить. Бо їх затримають спецслужби і т.д. Нашле щось гуру чи подібне. Багато просто мовчать!!! Залякування - різні.
Будьте обережні. В західній Україні їх і не було, бо наративи були такі типу: русский язік - єто язік вселенной, а украинский - не понятно что - с большим количеством африканизмов.
Будьте обережні!
Тому будьте ДУЖЕ обачні.
Будьте обережні!