Лика-прилипка• 20 сентября 2022

Грижа і велотренажер

Дівчатка, у кого грижа в поперековому відділі. Чи можна на велотренажері займатися? У мене секвестрована грижа, гострий період пройшов, зараз нічого не болить.
КучМала• 20 сентября 2022
А що робили, щоб пройшов гострий період?

автор Лика-прилипка • 20 сентября 2022
Пила міорелаксанти - мідокалм, коли сильно боліло в стегно і ногу віддавало - фламідез знімав біль. А потім якось біль сам пройшов
автор Лика-прилипка • 20 сентября 2022
Ответ дляКучМала
Нижче Вам відповіла, у Вас теж грижа?
КучМала• 20 сентября 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Нижче Вам відповіла, у Вас теж грижа?
Так.(
МинерАлочка• 20 сентября 2022
орбітрек краще, але магнітний або електричний. Механічні тренажери не можна.
автор Лика-прилипка • 20 сентября 2022
Ответ дляМинерАлочка
Дякую за відповідь