Престидижитатор• 20 сентября 2022
Хто виїхав за кордон з безпечних регіонів країни, чому не повертаєтесь додому?
Просто цікаво) Що вас там тримає? Невже не хочеться повернутись додому, до чоловіка, до родичів, до звичних своїх речей?
Ягодка опять• 20 сентября 2022
мы всей семьей уехали, не хотим возвращаться, нам в Германии отлично
Престидижитатор
• 20 сентября 2022
Ответ дляЯгодка опять
Ви вважаєте, що коли закінчиться війна, ви зможете там перебувати на законних підставах?
АлывердЫ• 20 сентября 2022
Подруга з початку війни там.Додому хоче, аж плаче, але сидить там. З безпечного регіону)
Ягодка опять• 20 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
да, мы все для этого сделаем
Дюагональ• 20 сентября 2022
Знов тема для срача. Яка за сьогодні?
Можу написати за себе
Підприємство де я працювала зруйноване. Житло було зйомне, з чоловіком розлучені.
За кордоном в березні знайшла роботу, пішли з дітьми на мовні курси, діти тут в школі зараз. Квартиру знімаю. Повертатись не плануємо. Для чого? Шукати там все з нуля? Житло..роботу....я не хочу
Можу написати за себе
Марафетчица• 20 сентября 2022
Думаю сидять ті в кого є гроші, або ті хто і тут нічого не мав, а там на соціал пристроївся.
Престидижитатор
• 20 сентября 2022
Ответ дляАлывердЫ
То чому ж не повертається? Значить не дуже хоче)))
ПуФФынка_мисс• 20 сентября 2022
Ответ дляЯгодка опять
Як ви вирішили питання з нерухомістю в Україні?
Працюєте віддалено, вас перевели по роботі? Чи бізнес?
Марафетчица• 20 сентября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Бо не працюють Макдональси, нічого їсти.
Вже працюють, скоро повалять назад
Престидижитатор
• 20 сентября 2022
Ответ дляДюагональ
Знов тема для срача. Яка за сьогодні?
Можу написати за себе
Ні, не для срача. Просто цікаво)😉
Миссис Буркул• 20 сентября 2022
Мені немає чого ловити в Україні, до війни роботи 1,5 року не могла знайти бо беруть по зв´язкам, на житло зібрати не реально, а тепер не бачу сенсу купувати там житло.. Україна страшно корумпована.
Кима_кепка• 20 сентября 2022
Лікуємо тут невиліковну хворобу, там списали, а тут вже поставили на ноги і навіть ходить гуляти до парку. Якби не виїхали, то вже напевно не був би з нами на цьому світі. Дякуємо польським лікарям і просто незнайомим людям.
Аноним НаВсеГда• 20 сентября 2022
Работаю здесь с мамой, уже круглую сумму сложили. Муж сейчас без работы. Родная постель подождет. Квартира, если что, моя добрачная
Престидижитатор
• 20 сентября 2022
Ответ дляКима_кепка
Хай щастить вам💙💛
Марафетчица• 20 сентября 2022
Ответ дляДюагональ
Знов тема для срача. Яка за сьогодні?
Можу написати за себе
Я б на вашому місці теж так вчинила, таких як ви не засуджую. А у нас от є вчителька, яка з Полтави типу втекла, звільнітися не хоче і повертатися теж, дуже зручно сидіти там на соціалі, а в Україні ще й ЗП отримувати, ось такі мене бісять.
Ягодка опять• 20 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
работаем удаленно, муж в айти, я продаю свои МК по рукоделию и веду англоязычный ютуб канал по рукоделию. Недвижимость купить не успели, но деньги собранные на квартиру вывезли
АлывердЫ• 20 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Платять гроші дають допомогу їжа, мило , гельі, одяг.Вона працює, житло є. Діти в школі)
Волшебная палочка• 20 сентября 2022
Ответ дляМарафетчица
Вона не може в Україні отримувати зп
Калёва Замалёва• 20 сентября 2022
Ответ дляЯгодка опять
Сами озвучиваете или наняли диктора?
Марафетчица• 20 сентября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Вона не може в Україні отримувати зп
Може, це класний керівник моєї дитини, я вже і до директора ходила, скандал влаштовувала з цього приводу.
ПуФФынка_мисс• 20 сентября 2022
Ответ дляЯгодка опять
Вам пощастило)
Що житла не купували
Статус Ква• 20 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Потому что нет в Украине безопасных регионов. В стране война. Прилететь может куда угодно.
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
У меня подруга с сестрой и детьми собирают выплаты. Уже это и не скрывают. Ирландия
Волшебная палочка• 20 сентября 2022
Ответ дляМарафетчица
Вона веде онлайн?
Калёва Замалёва• 20 сентября 2022
Чоловік виїхав до війни по справам і застряв. Ми вже до нього. Житло здам за комуналку. Питання школи вирішено. Будемо крутитись якось, але в Україну не хочу. Я давно думала виїхати, правда не так і не в цю країну, але як є так єю
Марафетчица• 20 сентября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Вона веде онлайн?
Так, он-лайн, при чому тоді коли їй зручно, ане по розкладу.
Дама_с_коготками• 20 сентября 2022
Ответ дляМарафетчица
Вже працюють, скоро повалять назад
Вони тільки на винос, ресторан не працює.
Слава Українi• 20 сентября 2022
вот сидят сейчас мои знакомые
сидят из-за денег
муж говорит,вот она сейчас вернётся и что,работы нет,заработать негде
ога в Финляндии живёт бесплатно +550 евро
сюда передаёт обувь кофеварки ноутбуки велосипед,всё мне не перечислили
короче муж доволен
ещё одни сидят Германия
жильё бесплатно
450 в этом районе каждый месяц
на мебель 1200 дали,а мебель не нужа
на одежду не помню сколько
на ковид 200 евро
и от города 200 евро
кушает....в лидл скидки если прийти в 7 утра - 50 куры рыба дорода криветки мясо
короче пошла раз взяла всё на -50 закинула в морозилку и вуал
ё мужа тоже это устраивает
сюда волочит всё,что можно купить на блошинном рынке
новое или б.у в идеале
ездит домой каждый месяц так как имеет пластиковый паспорт
и кстати мужу тоже нрав,что её нет или когда приезжает привозит деньги и два чемодана всего
сидят из-за денег
короче муж доволен
ещё одни сидят Германия
жильё бесплатно
450 в этом районе каждый месяц
на мебель 1200 дали,а мебель не нужа
на одежду не помню сколько
на ковид 200 евро
и от города 200 евро
ё мужа тоже это устраивает
новое или б.у в идеале