Престидижитатор• 20 сентября 2022

Хто виїхав за кордон з безпечних регіонів країни, чому не повертаєтесь додому?

Просто цікаво) Що вас там тримає? Невже не хочеться повернутись додому, до чоловіка, до родичів, до звичних своїх речей?
Я не на долго• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
короче, де би ціни в світі не взлетіли на оренду винні львів‘яни. Я просто угораю
А закарпатцы?! те вообще какахи!

Я не на долго• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
То що там з вашими синами, вже на фронті? Чи звідки така корона раптом?
да, 6 мес. А ваш?
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не на долго
да, 6 мес. А ваш?
І мій син 6 місяців. І мій чоловік 6 місяців. І ще купа знайомих і родичів.
Але це не означає, що й 16-річних туди треба посилати. Встигнуть.
Я не на долго• 20 сентября 2022
Ответ дляМамулька
ага, особливо з сьогоднішнім звернення пуйла
Удалено администрацией...
Я не на долго• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
И мой, и что? Уже всех похоронить успели.
Но я не свалила спасать младшего в Европу.
Как вы
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Как вы
А що, якщо мій молодший загине, вам особисто легше стане?
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Удалено администрацией...
А что, нужно с мордором договариваться? О чем, не подскажете?
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Много 16леток уже послали?
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Много 16леток уже послали?
Не посилають і правильно роблять.

Блискавка• 20 сентября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Мы с опасного региона. Сейчас в Польше. Все нравится: садик, транспорт, питание, одежда. Но погода Я привыкла к достаточно сухому, жаркому климату. А не дождь, практически каждый день.
Вообщем, как только, так и сразу домой.
В Германии, постоянно дожди.
koreshk9• 20 сентября 2022
Я не виїхала, але останні новини з рашки не дають спокою... Кароче на валізах я. Чекаю розвитку подій. Діти у мене. Київ. Хоча спокійно ставилась і без паніки, але ящо знову попруть на Київ, то буду їхати
Слава Українi• 20 сентября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Вона не може в Україні отримувати зп
расскажите,моя знакомая получает
никто не знает,что она катается
работа позволяет
Волшебная палочка• 20 сентября 2022
Ответ дляСлава Українi
расскажите,моя знакомая получает
никто не знает,что она катается
работа позволяет
Вчитель?
Слава Українi• 20 сентября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Вчитель?
нет
не могу здесь сказать
но не учитель
Волшебная палочка• 20 сентября 2022
Ответ дляСлава Українi
нет
не могу здесь сказать
но не учитель
Я саме про вчителів
Слава Українi• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Норм бизнес наши построили на доброте европейцев)
да,согласна
и ,что Вы скажите
будет ответ-едь ты тоже,кто тебе не даёт
честно,я боюсь потерять мужа
это всё,что меня держит
у нас общих детей нет
ничего не держит
Кондуктор автобуса• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Мене аж коробить, той Львів як кістка в горлі, хоч хтось задумався хто прийняв, якими коштами, якими силами? Обігрів, нагодував, відшукав, вилікував, переправив 4 млн на хвилинку!!! Населенея Львову 900 тисяч.
Ага, і не забуває дорікнути за цю допомогу за будь-якої нагоди
Mary8478580• 20 сентября 2022
Ответ дляСлава Українi
нет
не могу здесь сказать
но не учитель
Так многим разрешают. Мне тоже разрешают работать с любой точки мира, пока военное положение
Northface• 20 сентября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Вообщем, как только, так и сразу домой.
А я люблю дождь, хотя немного поднадоел. Жару ненавижу

Northface• 20 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
Ви і воюйте! Чи ви вже на фронті? Чим ви краща за моїх синів, тим, що жінкою родились?
Да ладно вам, к женщинам тоже куча несправедливости, не только к мужчинам
Northface• 20 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
Запросто, если жильё и еда бесплатно
Ой там такая бесплатная еда в лагерях. Что даже мивина и сосиски вкуснее будет. Долго такое не поешь, что дают в лагерях)
Фрося_Бурлакова• 21 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Так кто про единую Украину говорит?
Я живу в Днепре, город никогда не был проросийский и не кричал мыжебратья. Не думаю что Херсон кричал что хочет в рашку, кто их спрашивал?
В теме всё поделилось на хороших людей с запада и плохих с востока и юга.
Неужели полгода войны не показали что рашке не нужен повод чтоб напасть???
И рассказывать что это не ваша война это предательство. Хорошо жить под Европой а не когда фронт с 3 сторон?
Чому рашка не окупує україномовні регіони не задумувались? Все вірно, бо з таким населенням вони не знають що робити. Розумієте?! Картинка про ’Адін народ’ не вдасться.
І війна почалася не з Дніпра чи Херсона, війна почалася з Донбасу і так, вони кричали, що хочуть в рашку.

А ви далі шукаєте ворога серед своїх, серед мешканців заходу України. Серед орендаторів. Серед будь чого, але не справжньої загрози. Проаналізуйте звідки всплив зневажлвий термін ’Западная Україна’. Що це таке? Чи ви чули колись, щоб дніпрян у Львові назвали ’Східною Україною’. Скільки тих Україн у вашій голові???
Розберіться, бо в адекватного українця Україна одна, і існує тільки схід, захід, північ і південь України, однієї!!! розумієте?!

І якщо б війна прийшла з Європи, і нам довелось втікати до вас, то ви б перша здавали квартиру і звісно ’за дякую’, ага.