Престидижитатор• 20 сентября 2022
Хто виїхав за кордон з безпечних регіонів країни, чому не повертаєтесь додому?
Просто цікаво) Що вас там тримає? Невже не хочеться повернутись додому, до чоловіка, до родичів, до звичних своїх речей?
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Які літаки? Звичайні ліниві трутні....
Та ясно, ви ж на Советчиці на роботі, важко впахуєтеся, а я для відпочинку.
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Мы не только новости читаем, мы ещё и живём здесь и не за ЗУ, где сирена раз в 5 дней, откуда повыезжали в Европу на пособия, сдав при этом свои квартиры по баснословным ценам.
Боже
як ви задрали
Дама_с_коготками• 20 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
то чи ви прикидуєтесь дурною, чи нова методичка вийшла
Дама_с_коготками• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
було би вам байдуже - не було би цієї теми
а так більше виглядає ’три дня і три ночі гонилась я за вами аби сказати, які ви мені байдужі’
100%
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
У них сьогодні нова фішка - дуже переживають, як ми будемо жити після перемоги.
Як вони самі будуть жити, мені допитатися так і не вдалося.
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
о, пішли нарізки-заготовки)))
Можно подумать я не правду написала))
Я была и во Львове и в Польше (жили там с львовянями), так что можете мне не рассказывать.
Престидижитатор
• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
Ні, справді байдуже. Я теж на початку війни виїжджала в Німеччину, маю там статус, можу повернутись любої миті. Є куди, є до кого. Володію мовою, так як ще до війни їздила туди неодноразово. Але ви вправі думати і робити так як вважаєте за доцільне.
Дама_с_коготками• 20 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
яка гарна методичка, я ридаю
Ответ дляТАЗератти
Треть ЗУ имеет ВНЖ в европейских странах.
та беріть вище))) ціла, включно з тими, що ще не зачаті))) от тільки ви вже визначтесь: ВНЖ чи біженство/тимчасовий захист, бо перше виключає друге. Але тим, у кого генетично закладена дєдами-воєваліками ненависть до західної, не до ’нЬюансів’
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Боже
як ви задрали
Не правду пишу? Мало таких в ЗУ?
Фрося_Бурлакова• 20 сентября 2022
А можна перелік безпечних регіонів? І я так розумію, гарантію безпеки можна також у вас отримати?
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
ТАЗератти• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
Шановна заспокойтеся)
Мій коментар якраз і був про те, що люди мають ВНЖ, тому тимчасовий захист їм не потрібен) вони собі спокійно живуть і працюють з ВНЖ.
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
сказала би я де ви були і що бачили....
А чего хамите? Я правду пишу, какое имеете право хамить мне?
Анонимчик• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не правду пишу? Мало таких в ЗУ?
В Кракове аренда взлетела в 2 раза с началом войны. Вот алчные, да...
Законы рынка, высокий спрос - высокие цены, потому я спокойно отношусь.
В пгт Хмельницкой области , к примеру, жилье дёшевое, но все во Львов хотят.
Ответ дляПрестидижитатор
не можете повернутись, і статус вас анульовується через 28 днів по виїзді, якщо не помиляюсь, бо за Німеччину не в курсі, та й інші країни не вивчала, мені це не потрібно. Ви і цього навіть не знаєте, погано до теми підготувались, погано
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
яка гарна методичка, я ридаю
ну трошки гарніша, ніж ’ніде не небезпечно, холодна зима і бідні дітки бояться сирен’... і все це в черзі за виплатами
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
Да не о ценах даже речь больше, а о том что свои хаты сдали и на пособия поехали
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
І тим не менше, щодня захід пачками отримує похоронки і хоронить своїх синів/чоловіків. Навіть генштаб змушений був виправдовуватись, чому така нерівномірна мобілізація. Не любите ви захід, і це сквозить у кожному вашому слові
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
И скажите, в пгт Хмельницкой области цена аренды сейчас как до войны была?
Скорей всего тоже поднялась вдвое, просто ниже чем в крупных городах.
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
Я несправедливость не люблю, Вы считаете что на юге и востоке меньше похоронок? Полные кладбища с флагами. В сёлах так вообще всех подряд забирают, практически нет мужиков.
Просто кричать что это не ваша война это гадко и несправедливо, страна одна и мы тоже не звали рашку
Фрося_Бурлакова• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Ви прям слова Скабєєвої 1 в 1 повторили. Клас!
МатьЧасть• 20 сентября 2022
Мы уехали всей семьей в США, все здесь нравится, хотим пробовать остаться)
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
від чтого відпочиваете? тяжко гуманітарку таскать?
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Ото фантизия🤣
Скабеева рассказывает сколько раз в день сирена в западной Украине?
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Нічого не тягаю, гуманітарка не цікавить.
В Україну відправляємо військовим багато чого, але окрім мене, є кому тягати.