Престидижитатор• 20 сентября 2022
Хто виїхав за кордон з безпечних регіонів країни, чому не повертаєтесь додому?
Просто цікаво) Що вас там тримає? Невже не хочеться повернутись додому, до чоловіка, до родичів, до звичних своїх речей?
Аноним Советчик• 20 сентября 2022
Тому що у мене немовля, пачка памперсів в Україні коштує 500 грн, і деЦкие 800, а в Німеччині 6 євро і ’деЦкие’ 285 євро. Чоловік без роботи і у нього на шиї двоє батьків-пенсіонерів, одному з яких треба робити операцію. А ще я хочу бути впевнена що не буду бігати з дитиною по бомбосховищах і труситися від сирен, що зможу помити дитині попу гарячою водою і не боятися що вона замерзне при +15 у квартирі.
А ще заходиш на дойче велле, а там західні експерти обговорюють ймовірність використання Путіним ядерної зброї.
А так да, дуже хочеться додому до чоловіка. Хоча я вже не впевнена чого хочеться більше: додому чи щоб до мене виїхав чоловік
Ответ дляДиректриссимо
Я несправедливость не люблю, Вы считаете что на юге и востоке меньше похоронок? Полные кладбища с флагами. В сёлах так вообще всех подряд забирают, практически нет мужиков.
Просто кричать что это не ваша война это гадко и несправедливо, страна одна и мы тоже не звали рашку
не вважаю, це вам західна поперек горла, незважаючи ні на що. в моєму селі теж на 1100 жителів по картотеці, включно зі старими/малими, тільки 60 - на ’нулі’, а ще є ті, хто не на нулі служить, 3 похоронки. Але нікому це під ніс не тицяю і не розказую, що ми постраждали більше всіх. а ще для повноти картини погугліть кількість населення на підвдні і сході і порівняйте із західними областями. Так що давайте закінчимо цю розмову... цікава у вас ’несправедливість’, однако
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не правду пишу? Мало таких в ЗУ?
Дивіться за собою, відповідайте за себе, не судіть нікого і не годуйте свою жабу. Хочете виїжати - виїжайте, хто вам не дає?
Анонимчик• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
И скажите, в пгт Хмельницкой области цена аренды сейчас как до войны была?
Скорей всего тоже поднялась вдвое, просто ниже чем в крупных городах.
Копеечные суммы. Что было раньше, я не знаю, сейчас живут несколько знакомых очень дёшево.
Мая твая не панимать• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
У меня подруга с сестрой и детьми собирают выплаты. Уже это и не скрывают. Ирландия
Що означає збирають?
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Не хочу) когда хотела выехала, вернулась давно
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляАноним Советчик
А ви коли планували дитину думали про памперси і деЦкіе? А чули, шо ці маразматики не по Україні пулять зібрались, а по Німеччині як раз?
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Боже
що ви несете, для чого? Як ви вже задрали, у Львові пачками щодня хоронять, Львів всім містом волонтерив 24/7 відчіпіться вже від того Львову
Чи це ви прийняли і переправили в перший місяць зимовий і тривожний 4 млн біженців? Яким чудом це сталось не скажете?
що ви несете, для чого? Як ви вже задрали, у Львові пачками щодня хоронять, Львів всім містом волонтерив 24/7 відчіпіться вже від того Львову Чи це ви прийняли і переправили в перший місяць зимовий і тривожний 4 млн біженців? Яким чудом це сталось не скажете?
ЛолитаНеРазлита• 20 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Що означає збирають?
Може на ЗСУ збирають, сподіваюсь
Мая твая не панимать• 20 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Ой, не брешіть заради Бога.
Вже такі нісенітниці розповідають, що слухати гидко.
Аноним Советчик• 20 сентября 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Я коли планувала дитину про війну якось не думала, ну от така я недолекоглядна) А тепер думаю бачите про все, і про зиму без світла та опаленні можливу, і про можливість використання ядерної зброї і про те, чи варто повертатися в Україну після перемоги.
Я державі подарувала 120 тисяч гривень які мала отримати як лікарняні по вагітності. Це щоб ви не писали що я ’ніщебродка’, бо тут же люблять розповідати що виїхали ті хто нічого в Україні не мав і не працював ніколи
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Що означає збирають?
А что не понятного? На взрослого+ребенок получается больше 1000 евро в мес. Жилье бесплатно. Шмотки или гуманитарка или копеечные магазы. Вот так и собирают.
Ответ дляУси-пуськи
Боже
мало їм, хотіли, як їх дєди у 1939 і 44-54рр., щоб західна зникла, а вони би заселились в готове. Ще й би між собою дерлись на чужому, хто швидше і краще вхопить. А через 20-30 років потомки би розказували, як зараз на сході і півдні розказують руЗькомірні, що том ’Ісконно русскіє зємлі і всІгда бил русскій’
Директриссимо• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
руЗЬкомірні - вони такі, все одно руЗЬкомірне вилазить з-під українського паспорта, обіда гложе. що Україна посміла захищатись, не дала безпроблемно прокинутись в іншій країні
Удалено администрацией...
Ответ дляМамулька
Який регіон по-вашому сьогодні безпечний?
Новини читаєте?
Читали про те, що раша планує цього тижня приєднати ’лднр’ до себе і шантажує ядеркою?
Може ви така розумна ще й знаєте коли війна закінчиться? То ви нам напишіть і ми на цю дату квитки візьмемо.
Новини читаєте?
Наше государство определило список безопасных регионов, если вы не попадаете в список которому положено пособие ВПО=вы в безопасности жевете
Мэри Попкинс• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
вам пора таблетку выпить, а то с такой манией преследования и до дурки не далеко..
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
потикаються-помикаються і повернуться
а ті, що тикаються-микаються в статусі ВПО і отримують виплати з бюджету воюючої країни вас не хвилюють? Виключно ті. що нічого від держави не беруть, а ще й працюють віддалено і податки воюючій країні сплачують?
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
Мене аж коробить, той Львів як кістка в горлі, хоч хтось задумався хто прийняв, якими коштами, якими силами? Обігрів, нагодував, відшукав, вилікував, переправив 4 млн на хвилинку!!! Населенея Львову 900 тисяч.
Пингвинчик сизокрылый• 20 сентября 2022
Ответ дляМариш_ка
я написала, як думаю, там пристрояться одиниці
Мамулька• 20 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
тобто держава впевнена на 100%, що туди завтра не прилетить ракета? то чому ж сирени по всій Україні? навіщо вони, якщо там безпечно?
Даю справку• 20 сентября 2022
Ответ дляАнонимчик
В Кракове аренда взлетела в 2 раза с началом войны. Вот алчные, да...
Законы рынка, высокий спрос - высокие цены, потому я спокойно отношусь.
В пгт Хмельницкой области , к примеру, жилье дёшевое, но все во Львов хотят.
Так в Кракові теж квартири люди зі Львова і Тернополя здають. От 100 %. Того так дорого, ви не знали? Я теж здаю, і всі мої сусіди)
Мамулька• 20 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
да, отак нашим людям робити добро! обгадять своїх же!
Калёва Замалёва• 20 сентября 2022
Ответ дляЯгодка опять
у меня частично текстовое сопровождение, не субтитры ютубовские и частично голосом. Сама перевожу, английский знаю хорошо. Но некоторые видео вообще без перевода, там все и так понятно
Спасибо!
Уси-пуськи• 20 сентября 2022
Ответ дляДаю справку

короче, де би ціни в світі не взлетіли на оренду винні львів‘яни. Я просто угораю
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Я сиджу в Україні і моє маленьке місто, яке не йде в ніяке порівняння з Дніпром, тільки в перші два тижні прийняло 150 тисяч. І так само стало чи не найбільшим гуманітарним і не тільки хабом. і так само з перших днів приймали і біженців, і донатили, і волотерили, і добровольці в чергах у військкоматах стояли. Ба більше, вже після обіду першого дня наш загін добровольців був під Києвом і брав участь у боях разом з тероборонівцями Ірпіня. Так що дійсно не триндіть