Слухи-руки не распускаю• 20 сентября 2022
Вакансія вчителя історії в Оболонському районі Києва
Добрий вечір. Можливо,хтось підкаже, в Оболонському районі потрібен вчитель історії? Буду вдячна за відповіді.
Слухи-руки не распускаю
• 20 сентября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Пройдитесь сами по школам и уточните
Дякую
Проня_Прокоповна• 20 сентября 2022
Очень много вакансий было в июле-августе. Сейчас как-то закрыли, разделили между своими.
В Деснянском районе требовались учителя математики, химии, физики, информатики, иностранных языков
Слухи-руки не распускаю
• 20 сентября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую. Так, але так склались обставини, що шукаю роботу саме зараз...
Проня_Прокоповна• 20 сентября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Все равно, вам нужно идти в школу, напрямую к директору и спрашивать
Культ Інтелекту• 20 сентября 2022
Зайдіть на сайт Оболонського районного відділу освіти. Там мають бути вакансії шкіл району станом на вересень чи кінець серпня.
Також раджу в ФБ додатись в групу Вакансії для освітян. Там розмістіть своє оголошення про пошук вакансії вчителя історії в Оболонському районі. Тоді впродовж дня-двох до вас звернуться з пропозиціями представники шкіл
Слухи-руки не распускаю
• 20 сентября 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Наберите 157 лицей
Дякую!
Слухи-руки не распускаю
• 20 сентября 2022
Ответ дляКульт Інтелекту
Дякую!
Мюллерная• 20 сентября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Телефонуйте в районо, так надійніше.
Слухи-руки не распускаю
• 20 сентября 2022
Ответ дляМюллерная
Телефонуйте в районо, так надійніше.
Дякую!
Басноплетка• 20 сентября 2022
Не ходіть по школах. Йдіть в рай відділ освіти, там є інспектори з кадрів. Ще можна дивитись інформацію на сайтах відділу, вона має оновлюватись. Але в райвідділ краще. Ще, якщо дуже потрібна робота , розгляньте вакансію асистента вчителя.
Слухи-руки не распускаю
• 20 сентября 2022
Ответ дляБасноплетка
Дякую!