3@йk@• 22 сентября 2022
Кто временно в Польше живёт. Вы заметили что там всё какое-то искусственное?
Что ремонты, что продукты...
Да, поляки есть нормальные, а есть не очень, особенно старшее поколение которое своё морозит про украинцев и ситуацию. Но я заметила что ремонты в новостроях как какое-то не качественное. Рыхлое, не прочное... И ещё фасад где видно людям они ремонтируют, а во дворах подальше от людей бывает жесть. Еда, продукты у них это отдельная история вообще. Или нет?
Да, я понимаю что нужно быть благодарными им и тд, но я если что жила за свои деньги и снимала жилье тож за свои деньги.
Мозговая пилочка• 22 сентября 2022
Ответ дляСегодня я не я
Да ладно.
Еда вкусная, качественная. Молочка просто как домашняя.
Ремонты разные, как и люди.
Честно смеюсь во весь голос,где молочка домашняя))) Это ж вы какую марку молока покупаете
Луковая• 22 сентября 2022
Я специально езжу а Польшу за продуктами раз в месяц
а вам невкусно)
3@йk@
• 22 сентября 2022
Ответ длярукиЖимолости
та руЗЬкому завжди цивілізація не подобається, ми в курсі
Оййй, не начинайте волать бред. В Украине цивилизация не хуже. Прям таки, идите пану поклонитесь.
Всем должна Польша нравиться?
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ дляПарасюха
Отличный сыр! Такой в Киеве раз в 5 дороже!
то автор ще не в курсі, що він однаковий і для Бедронки, і для Делікатеси Центрум))) Але понти ніщебродські - вони такі))))
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ дляПарасюха
Бред. Фрукты качественные. Яблоки сейчас - отпад! Арбузы, жаль, закончились уже
А ми зараз на винорад налягаємо: смачнющий, солодкий, пахучий
І сливи
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ дляПарасюха
Капец. Вы точно в Польше??
тихо, не заважайте фантазувати)))) а втім, тоже десь просрочку бере або те, що вішають в кульочках біля контейнерів
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ для3@йk@
Всем должна Польша нравиться?
отак ви, рузькомірні, і палитесь, такими словечками. А чого ж тоді до панів поперлись? ще й тепер обсираєте?
Мозговая пилочка• 22 сентября 2022
Ответ дляМалинка
В Польше была во Вроцлаве с мужем и дочкой, транзитом на несколько дней, перед США, очень понравилось. С Америкой, конечно, не сравнить. Но уровень - повыше Украины, в сто раз.
Интересно какого города украиснкого города Вроцлав выше в разы?
3@йk@
• 22 сентября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Ещё одна шиза
Я уже давно уехала оттуда. Жила там с февраля по сеедину апреля.
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
От і з´ясувалось, звідки ноги ростуть. ’СССР не помню’, але чорна ікра в трьохлітрових банках. Ясно, що Польща буде погана. І не тільки Польща.
я теж ту ікру пам’ятаю, зненавиділа її на все життя, бо годували нею чуть не силоміць. І Брежнєва два рази вживу бачила, так що ’СССР помню’. Але мені погана росія, Польща - країна, як і інші. В чомусь є плюси, в чомусь мінуси, як всюди
Але їхати туди, сидіти там, а потім обсирати і розказувати ’все погано’
Мозговая пилочка• 22 сентября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Фрукти та овочі - смачні і зовсім не пластикові - помідори чері наша любов там , наприклад .
Молочка - чудова
Ремонти - різні ( як і у нас не всіх розумний будинок :)))
Але загальний рівень культури і щастя не до порівняння . Наприклад стою на пішохідному вчора в одному з найкращих міст України згідно рейтингу - жоден автомобіль не зупинився . В Польщі - тільки підходиш до зебри - всі стоять . Про культурне життя - окрема історія - цирк дю солей нещодавно наприклад
Молочка - чудова
В Польше штарф если не остановиться перед пешеходным переходом,и штрафные баллы нащитывают.Наберет 20 балов,отберут права.
Брызжу ядом• 22 сентября 2022
Ответ длятянитолкайка
Не поняла про жлобские цвета. Для меня аккуратная раскладка эстетичнее коробок в проходах. Но я вообще не очень привередливая - если чисто и без посторонних запахов, то мне уже норм)))
Ну логотип их. Синий, красный и белый. Не знаю может поменяли, но когда я была там последний раз лого было именно таким
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ дляНалогообложу
Так первые побежали те, кто был ближе к границе. Явно не те, кому досталось. Эти не фыркают как раз. После подвалов и бомбежек и жизни без воды
найбільше фиркають ждуни, у котрих інші ’всє жирниє мєста позанімалі’, кому ’мєста нє хватаєт і всє должни’. Ті небагато, що ближче до кордону, якщо і поїхали, то поїхали на свої робочі довоєнні місця або до родичів, стали до роботи і не інструктували під пунктами допомоги одна одну ’бері брендовоє, ноунейм только с етікєтками. Бо знаєшь, наши пакупать ноунейм не будут’
Сегодня я не я• 22 сентября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
А вы?
Творог прекрасен, сырники, запеканки все супер.
В Украине с покупного все плавилось на сковородке.
Молоко прекрасного качества, вкусное, йогурты хорошо квасятся,.
Кефир ну просто божественный
3@йk@
• 22 сентября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Минуточку. Я сидела там не на пособия, не на выплаты. А полностью на свои деньги, никакой помощи не брала ни разу там ни от кого. Почему я не могу сказать что мне там не нравится?
У вас рабское мышление...
Мядуза аля моргонер• 22 сентября 2022
Ответ для3@йk@
Ещё одна шиза
Ну то ви не могли оцінити якість і смак сезонних фруктів. Полуниця, черешня, яблука, нектарини, дині, кавуни, сливи і т.д. дуже смачні. І ціни адекватні.
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ для3@йk@
Ещё одна шиза
шиза - у тих, хто спочатку їде, хоч його і не звали, а потім сидить і сере господарям на голови. Так чого поперлись в лютрму і ’мучились’ там до середини квітня, раз так ’погано’ все? Більше країн не було?
Море Счастья• 22 сентября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Точно, нет этих украинских химозных помидоров с зелёными жесткими серединками)) и огурцов, от которых срачка нападает, безконтрольно напичканных нитратами
Ага))) если учесть, что лома я покупаю домашние, ароматные, без химии или выпрашиваю свои, а в Польше есть только пластиковые помидорки. Даже сами поляки говорят, что они покупают только малиновы* помидоры, если не выращивают свои, другие есть невозможно. Одно время присели на черти в ведерках, но все равно не то. Огурцы тоже разные бывают. Опять таки, с домашними нет смысла сравнивать.
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ для3@йk@
У вас рабское мышление...
ви своє ’мишлєніє’ другим не приписуйте. Ще раз: чого взагалі туди перлись і сиділи? було їхати в ту країну, котра би була достойна новоспеченої Проні Прокопівни
мучениця, не інакше
Море Счастья• 22 сентября 2022
Ответ дляРяженка
Погоджуюсь.
Но якось дивно читати наших, поїхали закордон, сидять, назад чомусь не ідуть. Більшість всеодно не з регіонів, в яких активні бойові дії.
Але осуду стільки
Їжа не така, хати не такі, люди і то не такі.
А як деякі себе там ведуть… Як з голодного краю прибігли… особливо напочатку…. Ту гуманітарки гребли, речі перебирали ще й фиркали, що нового мало
Сором
Але осуду стільки
Сором
Ви чего така? Порівнюємо. А не обсираємо. Люди завжди порівнюють все, що бачать, і ви теж. І не треба розказувати, що всі українці говнюки, а полякі красунчики. І там і тут є і такі і інакші. А ми порівнюємо бит та культуру.
Мозговая пилочка• 22 сентября 2022
Ответ дляСегодня я не я
А вы?
Кефир ну просто божественный
Напишите мне пожалуйста марку божественного молока?6 лет живу в Польше)И вкус у молока,ну уж точно не как у домашнего
Распутница• 22 сентября 2022
Ответ для3@йk@
Якщо про Польщу без восторгу то це обов´язково я з москаляндії?
Не подобалось мені там і що.
Чемодан, вокзал Украина, а мне здесь нравится....
Кукарачка• 22 сентября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Ви про Польшу з москаляндії вжщаєте?
Вам АМерика недогодила нічим, потім продажна Європа, а тепер деталізовано і перша Польша?
Потім хто - Чехія, Естонія, Литва?
Ви такі смішні, з вашими В Європі все найкраще. Я з України, жила і а Польщі,і в Латвії до війни. Так ось в Польщі все так як і описала автор, продукти ніякі, хоч фермерські, хоч які завгодно. Та й в цілому люди живуть гірше, ніж ми жили до війни. Єдине що маленькі містечки більш охайні. А Варшава мені взагалі не сподобалась, в Києві набагато красивіше.
ПодругаМужа• 22 сентября 2022
Ответ дляМоре Счастья
Я тоже ем малиновые и в ведерках, мне они вкусные. Не жалуюсь. И огурцы грунтовые
ПодругаМужа• 22 сентября 2022
Ответ дляНалогообложу
Где ж вы так жили до войны или что за окружение у вас. А может.. начать надо с себя и все пойдёт хорошо
Поучайте кого то другого, я не нуждаюсь в ваших оценочных суждениях и критике
Анка-пулемётчица• 22 сентября 2022
Ответ дляКукарачка
Ви дивна трохи яи просто немає кому похвалитись де ви жили?
Я десь написала що в Європі все найкраще? Для чого ви мені це оповідання написали? Ви знаєте де я живу жила і де буваю, розслабтесь…… не смішна ви моя
Ряженка• 22 сентября 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
знову оцінюєте по собі)) якщо що, то в житті унітаз мила тільки свій власний (але зараз і свій не мию, просто немає часу, наймаю для цього людину), але не вважаю, що люди які їх миють за гроші роблять щось погане і гірші за тих, чиї унітази вони миють. У поляків, на відміну від українців, немає зверхності до людей, які працюють на фізичних і брудних роботах. Тут не соромно унітази мити, тут соромно не працювати.
Нажаль, так, я оцінюю співрозмовника по собі. Но з вами помилилась. Ви не зрозуміли про що я написала, тому висновок сам по собі вимальовується- до винаймання найманого персоналу вам так же далеко як і до Місяця пішки.
ну і по-друге , пояснюю)) немає в мене відрази чи неповаги до будь-яких людей, які чесно працюють і заробляють.
А мій посил в тому, що за час, поки я буду щось робити замість людей, які спеціально найняті для цього, я втрачу час, який дорожче чим мінімалка . Тому кожному своє. Покоївкам номери прибирати, власникам бізнесу його контролювати і нові ідеї втілювати і працювати над його розширенням .
Ряженка• 22 сентября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Кожен судить по собі🤷♀️
Правильно. Я плачу, а не, умовно кажучи, бігаю з тряпкою, щоб зекономити 3 копійки .
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 22 сентября 2022
Ответ для3@йk@
Не подобалось мені там і що.
Автор поддержу вас, мне тоже в Польше не нравится, даже в качестве туриста , и про старшее поколение вы тоже подметили верно - абсолютно неприветливые хамовитые люди , мне почти 40 я так сужу по себе Кто младше меня те совсем другие , молодые люди 20-30 лет нормальные, подростки отвратительные хуже чем где либо ( вот так что б стояли плевали по среди улицы я нигде не видела) Политика государства кардинально отличается от настроя людей , Везде флаги Украины и поддержка на билбордах , а как слышат украинский сразу в лице меняются , С той же Литвой не сравнить,
драконовна• 22 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
А в Италии и Испании можно рукой до соседнего дома дотянуться, так налеплены.
И все куцое.
Лучше всего дома, согласна.
А по Европам путешествовать, впитывать историю и культуру.
И все куцое.
Лучше всего дома, согласна.
такая постройка дает прохожим спасение от жары летом и защиту от ветра зимой, не дураки строили