ФсеСама• 22 сентября 2022

Патологии плода во время беременности

Кому на УЗИ ставили патологии плода, что именно и как после рождения диагноз подтвердился или нет?
Результат:
вже голосів: 22
10 (45.45%) По УЗИ в другом месте все ок
6 (27.27%) Делала прерывание
3 (13.64%) Родила, диагноз подтвердился
3 (13.64%) Родила, диагноз НЕ подтвердил
hope for the future• 22 сентября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
В смысле здоровый? Рождается же с синдромом. Но я не спец, конечно. Знаю, что такая форма затрудняет диагностику (причем я слышала наоборот, в плаценте нет ДНК поэтому плацентоцентоз ничего не дает,только амнио), но лучше прогноз развития ребенка (если он все-таки родился)
Може є і інші форми мазаїчного варіанту. Я теж не генетик. Мені пояснювали, що плацента може містити додаткову хромосому, а плід при цьому здоровий. В моєму випадку саме плацентоцентез підтвердив СД і форма звичайна, тому сумнівів не було. Сказали спонтанний збій, більше не повинен повторитися. Амніо в той день теж робили, результати не чекали. Доречі, навіть не забрала ще.
Ку ка ку ка ку• 22 сентября 2022
На останніх термінах виявили патології в плода, одна нирка мултикістоз, якщо це було б на ранніх термінах - можливо рекомендації щодо переривання. Дуже хвилювалася що можуть бути ще якісь патології, приготувалася навіть до найгіршого. В результаті народився синочок, діагноз підтвердився, інших вад і патології не було. Радість і щастя неймовірне. Зараз спостереження, що буде далі ніхто не може передбачати.
Olha-4335• 22 сентября 2022
Перший скрінінг було все супер. З другого понеслось… була на 5-7 узд, так, думки трохи розбігались, але вади знаходили всі, а їх було безліч, без хромосомних аномалій. Чуда не трапилось, робила переривання, після розтину дитинки все підтвердилось.
До речі, також робила мрт плода, дуже інформативно в тих випадках, коли на узд щось не можуть підтвердити.
LarsonPeterson• 23 сентября 2022
Ответ дляФсеСама
Вам диагноз ставили по узи до рождения ребенка или уже после рождения?
этот диагноз нам поставили в 12 недель беременности.
дали направление на прерывание.
другие узисты (Мельник и Соловьев) не подтвредили.
LarsonPeterson• 23 сентября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Ну я так розумію, що це не виліковне
да,карлиоковость неизлечима.
Но слава Богу я носила,выносила и родила здоровую девочку Лизу.