Я только за!• 22 сентября 2022
Мами особливих діток, Ваші дітки ходять на якісь позашкільні заняття?
моя дитина ходила на спорт.заняття до сьогодні, прийшли забирати, а в роздягальні хлопчик каже, що мій розкидує речі інших і не займається. Подзвонила тренеру, каже що займається в силу своїх можливостей і все норм. Так от виходить те, що той хлопчик придумав, а мій не розповів і не розповідає, що його ображають. Як навчити щоб він розповідав про образи? про те, що це не він речі розкидав..
Я только за!
• 22 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
ой, школа вчитель і однокласники в нас просто золоті, і це заслуга і вчителя і просто афігенні батьки, ну і я не приховувала не діагнозів нічого, завжди маємо діалог з вчителями і батьками
а от у садочку були серйозні проблеми, але мій не дає себе ображати, він довго терпить, а коли терпець йому уривається, то я його не стримую
от як ви навчили сдачу давати? мій як флегмат, рибка така, штовхнуть, він і стохть, хоча сила є, вдома грушу б´є, а то б´ють чи штовхають обзивають, ну відійде. Через це і на секцію пішов, знайшла тренера, він потроху адаптував, але всеодно не захищає себе
Я только за!
• 22 сентября 2022
Ответ дляКотя_люлю
То что сказала. Что из-за особенного ребенка моему не нравится ходить в школу. Обижать того в ответ я строго запретила. Значит остается только терпеть, выхода нет.
обьясняйте ребенку, чтобы он подходил или прям кричал, что его обижает особенный или другой ребенок. В прошлом году в классе, один ребенок при мне начал выдавливать другому глаза, и тот сидел и терпел, я крикнула, подошла и обьяснила, что так нельзя, тот второй ребенок, как мой, очень спокойный. Я сказала, чтоб в след.раз кричал, звал учителя, через время все наладилось, уже дружили. Не делайте так, как я, в саду один раз дал сдачу воспитатель ай-яй какой нехороший мальчик и я еще дома добавила с мужем, после этого вот не дает совсем отпор, пожинаю плоды(
Я только за!
• 22 сентября 2022
Ответ дляВикасикрет
Ну если некоторые особенные дети мешают нормотипичным своим поведением, то почему они должны терпеть ? Я говорю не за вашего, если он ведёт себя адекватно. Мамы особенных почему - то считают, что их дети должны социализироваться за счёт здоровых детей. А здоровых детей и их родителей никто не спрашивает, нужно ли им это .
Ну по вашей логике закрыть в клетке всех особенных, чтоб и на глаза не попадались, никто не виноват из родителей, что у них родился такой ребенок. У многих дети нормотипики, а внуки аутисты, с уо, откуда и неважно в какой семье богатой или бедной
Викасикрет• 22 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
Не надо закрывать в клетке особенных. Искать коррекционные группы, классы. Там где им могут оказать помощь, подобрать программу. Опять же особенные тоже есть разные. Те, кто с адекватным поведеним и так могут адаптироваться в коллективе со здоровыми детьми. Но есть же особенные с проблемным поведением, которые никому из окружения спокойной жизни не дают. А инклюзия в Украине только на бумаге.
Та никада в жизни• 22 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
Потрібно з обох сторін розуміння для взаємодії,соіснування нормотипових з іншими,з особливостями . Аби не страждали ні ті ні інші
Я только за!
• 22 сентября 2022
Ответ дляТа никада в жизни
нормотиповим легше пояснити і вони можуть зрозуміти, а особливі, так дівчина вище написала, що є різні ступені. Проблема в тому, що кор.класи закрили, ввели інклюзію, але ж в основному тільки на папері
я Кукарача• 22 сентября 2022
Автор ,я проасилась 11 років з дитиною вчительки ,яка всі ці роки оббріхувала весь клас ,а її мама нас карала . І всі були нормотипічні діти ..
Вам раджу підглянути декілька тренувань і подивитись чи є сенс ,бо тпенеру можуть бути важливіші гроші .
Та никада в жизни• 22 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
На інклюзію не жаліюсь. Хіба що мало профпідготовки вчителям ,бо вони реально не знають та не вміють як працювати з дітьми з ООП ,але хто хоче той і вивчає без курсів
Я только за!
• 22 сентября 2022
Ответ дляя Кукарача
на тренуваннях вони з тренером, а от в роздягальні буває заходить до них. Не дозволяють заходити, я вже думала покласти телефон і на прослушку, чоловік каже буду там стояти під залом і чекати, саме коли перевдягання, незнаю , що робити. До речі, цей хлопчик, на нього вже жалівся тренер, що не слухається і в групі писав, що з поведінка хромає. Можливо ви праві, бо взимку він їх ділив на дві групи, молодші і старші, а зараз всі разом, роздягальня маленька, я б і не водила, знайшла б щось інше чи до іншого тренера, але сину тут подобається
Ответ дляЯ только за!
він сам, я не забороняла просто
Я только за!
• 22 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
він сам, я не забороняла просто
я в садочку забороняла і він перестав зовсім
Я только за!
• 22 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
ну от
так, дуже жалію, що послухала виховательку, а тепер вигрібаю
Я только за!
• 22 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
сходіть на казкотерапію
або думаю до психолога індивідуально
Зубожиння• 23 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
Ця людина ніколи не зрозуміє того,що ви їй написали.нажаль,наше суспільство не готове до нейровідмінних дітей.це луже прикро
Я только за!
• 23 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
так психолог і проводить казкотерапію,
дякую, запишу сина, побачимо що воно буде
Я только за!
• 23 сентября 2022
Ответ дляЗубожиння
ці діти ні в чому не винні, і така історія може трапитись в будь-якій сім´ї
Я только за!
• 23 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Все буде добре
Якщо шо пишіть
дякую Вам, так зрозуміє мене тільки мама такої ж дитини
Ответ дляЯ только за!
Так, тому не соромтесь, іноді треба просто поговорити з кимось, тим хто вже це пройшов
Мені дуже допомогла дівчина з США яка має такуж особливість як і син, і аутична подруга з Дрездену , і тут дівчата, і наші спеціалісти з якими вже родина )))
Я і на другу дитину наважалися, бо побачила що у сина є майбутнє .
І увашого також
Я только за!
• 23 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
І увашого також
яка ви молодець, а в мене чоловік боїться, дуже боїться, хоча я ще хочу другу дитинку, але поки що з одним. Легкої вагітності Вам і благополучних пологів
Ответ дляЯ только за!
Я не можу вам передати як ми боялися, скільки всього обговорено була, план Б В Г Д
Взнали про за тиждень до війни, ох а бачили б ви як він чекає сестричку ))) хоча спочатку дуже кипішував, що нам не треба малюків і треба не сестричка а подруга одразу велика , без малюків
Зубожиння• 23 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
Я це знаю і розумію.дуже вас підтримую!тримайтеся,міцно обіймаю,сил вам!!!
Я только за!
• 23 сентября 2022
Ответ дляЗубожиння
Дякую Вам дуже, дай Боже Вам міцного здоров´я і довголіття, підтримка інколи дуже важлива
Я только за!
• 23 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Ви така розумничка, хай сестричка буде найкращим другом для братика, а він захищає її і допомагає батькам. Щастя вашій дружній родині
Ответ дляЯ только за!
І вам, от побачите, вас ще син буде дивувати, головне не припиняйте заняття
Секції, спорт, малювання, співи. В нас свого часу дуде футбол зайшов , зараз не зоче, треба карате
Я только за!
• 23 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
оце і у мого каратє, а інше не встигає, бо школа, дуже повільний