ТигрЛьвович• 24 сентября 2022

Підстриглася, тепер жалію(

Пішла в перукарню трохи підрівняти кінчики. З перукарів була тільки глубоко вагітна, і вона зробила мені рівний зріз , замість лисячого хвоста, ще й відпатрала ледве не каре( І з невинним виглядом каже - вам так краще , ніж ви хотіли( Так хотілось роздерти її жирну пику, якби не була вагітна, я б її так само підстригла прям там. Блін, сижу вдома, дивлюсь на себе в зеркало, і аж теліпає, стільки відрощувала довжину, і все коту під хвіст((((
Милашка-оторвашка• 24 сентября 2022
С закрытыми глазами стригли?

муха в кедах• 24 сентября 2022
Киньте жалобу на салон
Вона мала підстригти як ви хочете, а не як їй захотілося
муха в кедах• 24 сентября 2022
Алеее
Треба було одразу в салоні адміністратору жалітися
Уравнобешенная• 24 сентября 2022
Не хожу стричься абы к кому , только по отзывам
Пописанная парта• 24 сентября 2022
Ровный срез намного лучше и аккуратнее смотрится.Покажите до и после,может там кончики были как пакля
Бабайко• 24 сентября 2022
Вы молчали всю стрижку?
Усатая полосатая• 24 сентября 2022
Та перестаньте,ну й словечка в вас-жирна пика,відросте.чи ж там не біда.
Глубоководная селедка• 24 сентября 2022
Стрижка має бути узгоджена інакше перукар хай компенсує витрати а мор ущерб
Левый Локоть• 24 сентября 2022
Мій перукар бере прядку відводить в сторону, щоб я в дзеркалі бачила, скільки відстригти. А тоді стриже. І то я розумію, що волосся ще підскочить, бо мокре, плюс завиток.
Мутна у вас історія, вигадана можливо?

КондуктЕр тролейбуса• 24 сентября 2022
Вас это конечно не успокоит, но ровный срез куда удобнее.
Я уже пару лет как на него перешла. Волосы меньше секутся и отрастая выглядят опрятно.
Кокосиха• 24 сентября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Мутна у вас історія, вигадана можливо?
🤦🏻‍♀️
автор ТигрЛьвович • 24 сентября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Мутна у вас історія, вигадана можливо?
Мій перукар виїхала в Польшу, останній раз я підрівнювала волосся ще в січні, відросло нижче талії, було незручно , так мені зробили відрісше каре((( Я відрощувала кілька років, з тим перукарем стригли дуже акуратно, дуже обідно, шо капець((
Фея_3уровень• 24 сентября 2022
Коси не зуби - відростуть
Выкупаная• 24 сентября 2022
Даже в захудалом салоне спрашивают какую длину вы хотите. Перехватывают волосы руками и вам в зеркало показывают.
Сумчатая кошка• 24 сентября 2022
Ответ дляВыкупаная
Это совсем не гарантирует оговоренный результат ))
Тут надолго• 24 сентября 2022
Некоторые мастера любят так подстричь на свой вкус, ’’вам так лучше’’. Я так разрешала только одной мастеру, которую знала много лет и она работала у очень известного стилиста. Но сейчас она удачно вышла замуж и уже может позволить себе не работать
Сумчатая кошка• 24 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Покажите фото. Подровняла кончики так, что длины до талии наровняли до каре?
Кисельная барышня• 24 сентября 2022
Левый Локоть• 24 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Завтра будете гуглити боб каре. Видихайте вже

Слухи-руки не распускаю• 24 сентября 2022
Ответ дляКисельная барышня
фото
О це класика другий варіант.
Особливо коли зайшла підстригти чуба а тобі по брови підірівняли в результаті ти як той ідіот із Тупий та ще тупіший.
Ну я розумію що волосся не зуби вони відростуть але ж вид на голові ховайся
Кишмишная Мая• 24 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Або фото до і після, або вас сміливо можна назвати брехлом. А то кінчики, волосся до талії і каре звучать несумісно
Пописанная парта• 24 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Не верю