Хворіла цілий тиждень вірусняком. Все добре було лікувалася. Вже майже зникли всі симптоми. А сьогодні простнулася якась залежність у вухах. Зараз вже шумить. В мене 2 роки тому був отит, так само починалася. Теж після ГРВІ пішло ускладнення. До лікаря сімейного записалася , вільно аж на вівторок. Але до вівторка ще 2 дні. Не доживу, бо отит це з кожною годиною все гірше і гірше Що пити знаю, дозування також. Підкажіть як купити без рецепта. Стоматолог кажуть може виписати. Моя лікар стоматолог трубку не бере(
Вот Она Я• 24 сентября 2022
Ответ для@льга
Ну то добре вам. Ми антибіотики не п´ємо при кожній болячці. Я пила 2 роки тому. Доньці зараз 11 останній раз пила у 6 років. Чоловік взагалі не пам´ятаю коли він їх пив
Навіщо їх тоді про запас набірати. Для нас це крайня міра.
НабІрати і не треба. А парочку лежить
Вот Она Я• 24 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
Как мало Вам нужно для счастья
Мне и мало? Да нет. Это просто запасливость
Мороженная курица• 24 сентября 2022
Ответ для@льга
Нажаль ні.
закапайте сосудозвужуючи у ніс, для початку
Маргаритка777• 24 сентября 2022
Ответ дляМороженная курица
Капаю, але це не лікування. Раніше хтось рецепт викладав складних крапель в ніс
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Для ушей тоже подходят?
Думала, что это только глазные
Если что, лор, которому давно доверяю, назначал. Благодаря ему, ребенок АБ при отите пил только один раз, первый, когда серьезный гнойный отит прокалывали в больнице. Потом обходились быстро каплями. Когда мелкий был, склонен к от там был. Научилась ловить отититы. Просто, когда насморк затягивался на больше 2х недель, начинала капать нос тобродексом. Про отиты, да и про насморк уже забыли. Да и перерос
Маргаритка777• 24 сентября 2022
Ответ для@льга
Від гаймориту потрібно ще синупрет або цинобсін приймати. Щоб ота вся бяка виходила назовні.
Сінупрет пігулки? Або краплі в ніс?
КартаБезКомиссий• 24 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Не всі самі собі лікування призначають
Могу позволить сама себе назначить, мне врач не нужен в 95 процентах случаев. Я провизор. И да, некоторые люди, не имеющие мед. образования, умнее некоторых врачей. Поверьте, я сталкивалась и с тупыми врачами и с умными мамами
Маргаритка777• 24 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Лікарні нема?
Медамбулаторія і все. Лікар виписав пігулки, ніс не дивився
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ответ дляМаргаритка777
1 Ампула дексаметазон
1 Ампула мезатон
0,5 ампулы диоксидин
1 Ампула мезатон
0,5 ампулы диоксидин
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ответ дляМаргаритка777
Синуслифт уже пробовали? Он жёстче, конечно, но реально гаймориты как рукой снимает
КартаБезКомиссий• 24 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
1 Ампула дексаметазон
1 Ампула мезатон
0,5 ампулы диоксидин
1 Ампула мезатон
0,5 ампулы диоксидин
Да или дексаметазон, Диоксидин и любые капли в нос. Иногда можно ещё + линкомицин ампулу. Рецептов сложных капель много
Маргаритка777• 24 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
1 Ампула дексаметазон
1 Ампула мезатон
0,5 ампулы диоксидин
1 Ампула мезатон
0,5 ампулы диоксидин
Я капала так
Гідрокортизон
Димидрол
Лінкоміцин
Ефказалін
в рівних частинах. Допомогає дихати, але оттока не має. Дома я дихала, є така трава нехворощь. Дуже помогало, вилітало все із ніса. Тут нема такої трави
Гідрокортизон
Димидрол
Лінкоміцин
Ефказалін
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Мне теперь проще Тобрадекс купить) правда, чуть дороже выходит, чем ампулы.
Маргаритка777• 24 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Хорошая вещь капли Изофра как раз при гайморитах
Зараз гляну
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ответ дляМаргаритка777
Я капала так
Гідрокортизон
Димидрол
Лінкоміцин
Ефказалін
Гідрокортизон
Димидрол
Лінкоміцин
Ефказалін
Почитайте про синуслифт(грузинский, вроде)
Маргаритка777• 24 сентября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Інструкція класна. Дякую. Ще трошки почитаю про це. Але велике дякую! Може це моє
Маргаритка777• 24 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
Ого! В составе цикламена. Она вытягивает все! Спасибо!!!
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ответ для@льга
Капала. Шумить. Ніби я під воду ниряю. Написала донькіному педіатру, може відгукнеться.
Если нос чистый, можно продувку устраивать)
Маргаритка777• 24 сентября 2022
Ответ дляПишущаяся
Не чистый (((
Пишущаяся• 24 сентября 2022
Ответ дляМаргаритка777
Только будьте готовы к ярким впечатлениям) печет на воспалённых пазухах до слез) но реально быстро помагает.