Хворіла цілий тиждень вірусняком. Все добре було лікувалася. Вже майже зникли всі симптоми. А сьогодні простнулася якась залежність у вухах. Зараз вже шумить. В мене 2 роки тому був отит, так само починалася. Теж після ГРВІ пішло ускладнення. До лікаря сімейного записалася , вільно аж на вівторок. Але до вівторка ще 2 дні. Не доживу, бо отит це з кожною годиною все гірше і гірше Що пити знаю, дозування також. Підкажіть як купити без рецепта. Стоматолог кажуть може виписати. Моя лікар стоматолог трубку не бере(
ФФФФристайла• 24 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
В мене теж в юності був отит декілька років періодично зі страшним шумом, але жодного разу мені не прописували антибіотики.
Они и не нужен. Поэтому то, что антибиотики не продают без рецепта - это плюс.
Дверной_Проем• 24 сентября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Я тоже об этом подумала.
Пенек Возмездия• 24 сентября 2022
Ответ для@льга
Це перше що я зробила
Її нема у вайбері! Трубку не бере Я взагалі не знаю чи вона в Україні. Запис є на хелсі. Я записалася. Але у нас в амбулаторії якщо лікаря нема, то відключають запис. Просто приймає хто вільний.
Спопробуйте в неск аптеках, скажите, что вам чек не нужен, мне так месяц назад продали
Пенек Возмездия• 24 сентября 2022
Ответ для@льга
Що пити? 2 роки тому мені призначали цефуроксім 500.
Я це пекло отитне вже проходила. Більше не хочу. Просто якщо зараз не почати лікування, то можна попасти на болючі порошкові уколи антибіотика .
Лучше с уколов начинать, тот же Цефтриаксон
emerald_88• 24 сентября 2022
Автор, походите по аптекам. Я антидепрессант постоянно покупаю, обычно просто спрашивают есть ли рецепт, но показать не просят. Скажите, что у вас есть. Если скажут показать, то придумайте тогда, что телефон разрядился и идите в другую.
Finik-Figa• 24 сентября 2022
Ответ для@льга
Не найдете способ-пишите в лс. Подскажу
Finik-Figa• 24 сентября 2022
Вот хочется посмотреть в глаща всем,кто машет трусами ща рехУерму(читай лишение людей свободного доступа к лекарствам)...
Что хорошего в записи к врачу с отитом на ’через неделю’... А лекарств низзззя!