Дама_из_рекламы• 24 сентября 2022

Потрібна допомога тих хто живе у Польщі, адреса для банка

Відкриватиму рахунок у Польщі, сама там не живу.
Пам´ятаю що раніше там запрошували адресу, щоб потім прислати картку.
Чи може хтось з там зараз проживаючих надати мені для банка свою адресу, щоб отримати і потім відправити мені картку в Україну?
Сиреневая цапля• 25 сентября 2022
Вам треба не тільки отримати картку в Польщі, а і активувати її в польському банкоматі
автор Дама_из_рекламы • 25 сентября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Ну то маю просити ще й про це людину.
Сиреневая цапля• 25 сентября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну то маю просити ще й про це людину.
Це незаконно
Ответ дляСиреневая цапля
Це незаконно
Тобто?
Сиреневая цапля• 25 сентября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Тобто?
Ніхто крім вас не може отримати картку та використовувати її в банкоматі.
В Польщі коли знаходять банківську картку одразуж передають її поліції. Чужі картки не можна зберігати чи використовувати
Ответ дляСиреневая цапля
Якби це відповідало реаліям, мене б зобов´язали отримувати її особисто, а не присилали поштою.
Так що нічого нелегального в тому, що хтось замість мене активує картку не бачу.
Сиреневая цапля• 26 сентября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Ви коли даєте банку свої данні, підтверджуєте що вони правдиві. Так само як і ваша адреса проживання. І тільки тому банк відправляє на ту адресу картку.
Вашу картку ніхто не має право отримати і активувати крім вас. Це незаконно.

Але ж ’наші’ люди хочуть притягнути ’своє бачення’ і до Польщі. Ви підставляєте ту людину, як погодиться вам допомогти...Усе можна перевірити.
автор Дама_из_рекламы • 26 сентября 2022
Ответ дляСиреневая цапля

Будь ласка, не морочте мені голови) Знайшли злочин - активувати пусту картку)
Сиреневая цапля• 26 сентября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Це ви морочите, і собі і іншим. І ще й на злочин штовхаєте людину...
Що ж рано чи пізно отримаєте те на що заслуговуєте.
Незнання законів вас не звільняє від відповідальності.
Ответ дляСиреневая цапля
Господи, що за маячню ви несете, жінко? Голова людині потрібна не тільки щоб в неї їсти та верзти нісенітниці.