сЛАдКОежКА• 25 сентября 2022

Черкаси. Можна смажити мясо на пляжі в Дахнівці?

Хочемо зустрітись з родичами, на своєму мангалі посмажити мясо. Влітку там активно відпочиваючі смажили.
Не заборонений такий вид відпочинку? Чи це так само заборонено зараз, як і розпалювання вогнищ у лісі? Відповідно до нових правил, ліси на Черкащині вже відвідувати можна, але лише пішки (без авто).
А от з мангалами біля річки питання...
Рожки-да-ножки• 25 сентября 2022
На мангале вроде можно. Если без и то, если кому-то будете мешать и они вызовут полицию, вам максимум скажут потушить и все. Я была летом свидетелем подобной истории на озере)
автор сЛАдКОежКА • 25 сентября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Спасибі за відповідь
Добрая свекровь• 25 сентября 2022
Живу в Черкассах, за все лето не бьіла у Днепра.
Копирайторша• 25 сентября 2022
Ностальгия от слов про Дахновку, больше 10 лет не были там😌
автор сЛАдКОежКА • 25 сентября 2022
Ответ дляКопирайторша
Ви далеко? Приізжайте в гості
Копирайторша• 25 сентября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Ви далеко? Приізжайте в гості
Даст Бог, приедем! Освободят нас, и приедем в Черкассы в гости!🙌