На 15 годин анонсовано протести в Махачкалі, можливо гарячі кавказькі хлопці щось замутять.
Tayano4ka_Tayano4ka• 25 сентября 2022
В Дагестане женщины смелее мужиков в рашке. Последние могут только стадом на бойню идти и бухать, чтобы не так страшно.
НамСвоюРобити• 25 сентября 2022
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Більше того, у Дагестані жінки сміливіші за чоловіків Дагестану.
Бо жінок же не мобілізують у разі чого, ага.
Ой, коротше. Поки що не бачу там чогось суттєвого.
Поки не вийдуть чоловіки до жінок масово, то все до сраки карі очі.
Tayano4ka_Tayano4ka• 25 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Мабудь ви праві, але це більш масові протести ніж у москві. Може це стане пусковим гачком для інших регіонів.
svetlapanna• 25 сентября 2022
Ответ дляaleksey.bo
А вони не дагестанці? Вони мені всі однакові
Нет, кадыровцы это те чеченцы, которые приняли политику Кадырова , а он прихвостень раки.Дагестанцы это не отдельная нация, там несколько народностей проживает
LudaSHOPSale• 25 сентября 2022
Было? З понеділка Грузія планує закрити кордони з Росії для чоловіків, — депутат парламенту Грузії Нона Мамулашвілі
freedom_2015• 25 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
коли вже і русню не випускають ,а всі хто хотів вже в Грузії .Дивні вони ....
LudaSHOPSale• 25 сентября 2022
Ответ дляDamianaD
Ого. Спочатку росія оголосила, що з 26 закриває кордони.
Якось пізно оголосили 🤷♀️
Да
Беглорусские еще ’русский мир ’. принесут этим государствам.
НамСвоюРобити• 25 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
’Планує’.
freedom_2015• 25 сентября 2022
Ответ дляDamianaD
Якось пізно оголосили 🤷♀️
ну всіх прийняли ласкаво ,грошей заробили .Можна і забути 2008 .Була кращої думки про грузинів
НамСвоюРобити• 25 сентября 2022
Ответ дляlusi2009
Я так розумію що вони пішли по домівках, завстра приїде ще більше ментів, так що надія потрохи покидає мене
Завтра робочий день.
Все.
freedom_2015• 25 сентября 2022
Ответ дляlusi2009
в мене взагалі її не було .Це в давнину у кавказців була хоробрість і гордість ,а зараз всі слуги рубля і хуйла .
LudaSHOPSale• 25 сентября 2022
Ответ дляlusi2009
Ще одна легенда про горячих хлопців пішла по жіночому органу
Будем смотреть
Партизанщина
Спалят военкоматы
Сейчас в ночь есть вон видео, дерутся
Но нет массовости(
Партизанщина
Спалят военкоматы
Сейчас в ночь есть вон видео, дерутся
Но нет массовости(
freedom_2015• 25 сентября 2022
сам факт що вони виступають не проти війни ,а чоловіки кавказу зараз ховаються під жіночими спідницями вже привід зневажати ,а не поважати для мене.Але ,звичайно,любі протести в параші це вже краще ніж нічого .
Ответ дляhell
Ваши слова , да бБогу в уши. Хоть бы они сами себя там поуничтожали. А то пока новости не очень. Этих лаптеногих уже стали принимать другие страны. Эти метастазы, наполненные ’ руським миром’ уже расползаются и по Европе, и на Восток. Испания прикрыла лавочку, когда появились буквы Z на их исторических достопримечательностях. Проще просто мир избавить от этого говна, пока оно сконцентрировано в одном месте. А не выпускать, чтоб оно растекалось.
Хоть би це не був задум пуйла, таким способом розіслати своїх сепарів по світу, а потім і там бунти і референдуми влаштовувати
Ответ дляТатьяна 0285
Це ж треба бути такою гнидою щоб тікати в інші країни з z на машині. Ну шо за дибіли.
Я впевнена що кордон їм не закрили навмисно щоб вони тікали в Грузію, Казахстан, і далі. Це троянський кінь, далі ті понаєхавші будуть там кричати шоб їх спасали! Ну невже ті країни не розуміють що роблять??
А німці?? Ви тільки уявіть як наші жінки з дітьми будуть уживатися в одних центрах для біженців з тими бидляками? Ще й в більшості мужиками! Це треш просто
Ви передали мої думки один в один