К.а.л.и.н.а• 27 сентября 2022
Автор, якщо для вас то така дорога та важлива людина, давайте без гугла назвіть 5 його пісень, окрім голубої луни.
svetla2201• 27 сентября 2022
Ответ дляSuertq
Да просто новости попались
а про те, як вчора дитина від обстрілу орків загинула, вам не попадалась?
К.а.л.и.н.а• 27 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Хоч питання і не до мене, сіла і думаю. Смутно ще пам‘ятаю наче Дитя порока😌
отож бо :) чи не лєгенда, ніхто навіть не знає що він там співав
LarsonPeterson• 27 сентября 2022
не ну чо, была у него песня с Нильде Фернандесом, нет его уже тоже,
на перекрестке двух дороооог, очень красивая