Брюлик в стразах• 27 сентября 2022

ви собі самі обирали ретинол?

чи краще все-таки не ризикувати і щоб косметолог підбирав?

взагалі догляд за обличчям самі обирали собі, чи косметолог?
черная мамба• 27 сентября 2022
Сама. На жаль не заробляю стільки, щоб дозволити собі косметолога та ту косметику, яку вони зазвичай підбирають

автор Брюлик в стразах • 27 сентября 2022
Ответ длячерная мамба
можна ж попросити підібрати на свій бюджет. дізналась в клініці в Саші Бо у Франківську консультація і підбір догляду коштує 300грн. наче не сильно дорого.
Ответ длячерная мамба
а який обрали? підійшов вам? я страшилок начиталась про нього (типу якщо не підійде). дуже хочу спробувати)
АнтиТроль• 27 сентября 2022
Сама, по відгукам ютуба
Єлізавекка з ретинолом - ніякий
Ще й тара величезна, в минулому сезоні і половину не використала, дістала от знов, треба добити і спробувати щось інше

Косметологи тільки дорогезну косметику рекомендують
Їжак в панчохах• 27 сентября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
З масмаркету щось підберуть ?
Летала_НаМетле• 27 сентября 2022
Завжди сама. Але в мене безпроблемна шкіра, і негативних реакцій ніколи не було. З вересня пробую ретинол, для початку взяла сироватку ля рош
Аноним Секретарь• 27 сентября 2022
А що ретинол робить? Яка користь?
Ответ дляЇжак в панчохах
З масмаркету щось підберуть ?
не питала саме за масмаркет, але я запитала чи можуть мені підібрати догляд НЕ з того, що продається в них. сказали так, звичайно.
Лорка-хлорка• 27 сентября 2022
Я взяла від elizabeth arden ретинол з керамідами в капсулах, буду пробувати з жовтня. Підібрала подруга, вона цим цікавиться і вже досить непогано розбирається. Все, що рекомендувала раніше, підійшло.

Пуки-куки• 27 сентября 2022
Какая тонкая реклама
Птица Говоруша• 27 сентября 2022
Я себе сразу третиноин выбрала , а вы так с ретинолом заморачиваетесь
Ответ дляПуки-куки
Какая тонкая реклама
що для вас значить слово реклама?) вам здалося. я навіть не ходила ще на цю консультацію. може мені там фігню нарадять взагалі)

ваш нік прям підходить до вашого коментаря)
Рюмка ДЗЫНЬ• 27 сентября 2022
А що саме обирати ? % ритонолу хіба що .
Я купила в Єгипті шикарний крем ритеноловий за 3$. В 100 раз краще того що косметолог радив . Тільки купу грошей протратила.
Косметологам що потрібно ? Впарити товар де вони найкраще зароблять . А ефект і від недорогого препарату може бути кращий .
Запам’ятайте , ніхто краще не розбереться у вашій шкірі ніж ви самі .
Рюмка ДЗЫНЬ• 27 сентября 2022
Ось пишуть про третиноін, це більш сучасна форма рейтинолу. Її і раджу
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
я не планую купувати в клініці в косметолога нічого. не думаю, що я, людина без мед. освіти розбереться краще, ніж професіонал. я не підтримую цих приколів як і самолікування.
Рюмка ДЗЫНЬ• 27 сентября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
А ви походіть , полікуйтесь, подивіться, порахуйте скільки витратили , що підійшло що ні і далі , далі . Ви розумієте що організми різні і тільки ви зможете проаналізувати що краще вашій шкірі а що гірше . І десь після 35 зробите такий висновок , ось побачите
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
може і його візьму. але боюсь собі зробити опік чи намішати з чимось, з чим не можна. тому все-таки більше схильна радитись з косметологом.
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
може ви і праві)
Ms. Любмая жена• 27 сентября 2022
А я сыворотки брала и мама крема alissa beaute
Вроде не плохо
Косметологи работают с этими продуктами

Мишка-шалунишка• 27 сентября 2022
Сама, конечно. Смотрю на форму и состав в целом.
Пробовала много чего, не самого дешёвого. Без восторга. Не знаю почему. Может из-за того, что сильных проблем нет, поэтому нет явного эффекта
Лидирует не самая дорогая сесдерма 0.5
Му ма му ма му• 27 сентября 2022
Ответ дляАнтиТроль
Сама, по відгукам ютуба
Єлізавекка з ретинолом - ніякий

Там наверняка больше силиконов, чем ретинола
Рюмка ДЗЫНЬ• 27 сентября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Не буде ніякого опіку !
Візьміть одразу 0,1% і на руці змішайте зі звичайним кремом 1 до 1 і отримаєте 0,05%.
Головне мажтесь на ніч .
Перший раз , потім через 3 дні , потім через 2 дні а потім щовечора.
На день обов’язково спф .
Все )
Максимум що побачите , це буде шелушитись підборіддя . Гарно вмивайтесь щоб стару шкіру забирати
Му ма му ма му• 27 сентября 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
У косметологов сумашедшие накрутки. Поэтому ваш крем ==== проф уход
Рюмка ДЗЫНЬ• 27 сентября 2022
Ответ дляМу ма му ма му
У мене є багато кремів з проф . Але я вже не курую у косметологів . А купую вдвічі дешевше сама . Соррі, не той час щоб робити 100% навар .
Мишка-шалунишка• 27 сентября 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Это не современная форма . Это ступень превращения ретинола.
Проще говоря, это самое действенное. Он стоит в цепочке превращений первым. Чем дальше от него, типа ретинол, ретиналь, ретинол ацетат и др. тем менее действенная косметика
Му ма му ма му• 27 сентября 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Я тоже сама себе покупаю. У мкня продажная цена в 2-4 р дешевле чем у косметологов
Їжак в панчохах• 27 сентября 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Скиньте будь даска фото крему
Рюмка ДЗЫНЬ• 27 сентября 2022
Ответ дляМу ма му ма му
И на кидмтаф тоже часто покупаю )
Рюмка ДЗЫНЬ• 27 сентября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Скиньте будь даска фото крему
У меня их 3.
Именно этот больше всего понравился .
Там и третиноин и отбеливающийся эффект (раньше брала отдельным кремом 4% отбеливания , а тут в одном тюбике)
Рюмка ДЗЫНЬ• 27 сентября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Мне Гугл такое пишет .