Просто звязда• 29 сентября 2022

А ваше ставлення зміниться до Yakaboo?

Гендиректор (CEO) українського видавництва Yakaboo Іван Богдан вляпався у гучний сексистський скандал завдяки своєму висловленню про жінок. У спробах пожартувати він заявив, що більше читають книжок жінки, при цьому витрачаючи на них гроші, які заробляють чоловіки.

Безглуздий інцидент стався у рамках зустрічі українських популяризаторів читань "Українська книга: після війни, геть від Москви", організованим у рамках Кудрявки Meetup №2. Богдан відповідав на запитання, пов’язане із загальним портретом читачів його видавництва.

Замість того, щоб подати хоч якусь офіційну статистику, чоловік визнав: так, жінок серед покупниць книг у Yakaboo значно більше, ніж чоловіків. При цьому він чомусь переконаний, що фінанси, які витрачаються на це дуже дороге задоволення, беруться із чоловічої кишені.

"Більше [книг] купують жінки. Ну, як завжди, витрачають кошти, які заробляють чоловіки", — заявив Іван Богдан.
Результат:
вже голосів: 381
224 (58.79%) Буду продовжувати там купувати
80 (21%) Знайду іншу інтернет-книгарню
77 (20.21%) Результат
Светка-пипетка• 29 сентября 2022
Ответ дляЖелезная тетя
А мне очень нравилось издательство махаон... Московское. Но безумно красивые книги. Чуковский, Агния Барто, сказки Пушкина. Именно в детских книгах я пропаганды не вижу.. А теперь не купить ( надеюсь, что будут в переводе хотя бы...
Ви так пишете, ніби ніколи книг з ілюстраціями Володимира Єрка не бачили.
Не служанка• 29 сентября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Глупая шутка, но в стране, где куча народу смотрит с удовольствием квартал, странно что кого-то такая шутка может оскорбить)
краще і не скажеш))
Не служанка• 29 сентября 2022
давно вже не купую нічого в якабу, підтримую є книгарню ;)
Мамулька• 29 сентября 2022
Так это правда. Как и то, что муж голова, а женщина шея. Воспитанием детей также занимаются женщины.
Поторописька• 29 сентября 2022
він ще не вибачався офіційно? Це ж треба в 2022 році таку дурню написати та ще й гендиректору .Тепер ’ці жінки ,що витрачають як завжди кошти чоловіків’будуть купувати в іншому магазині .Образяться і співробітниці якабу і клієнти .Воно вартувало того невдалого жарту ?
Лорка-хлорка• 29 сентября 2022
Ответ дляАлгонавт
Чоловік про своє, про наболіле. І налетіли ...
Теж так подумала, якось і не сприйнялось на свій рахунок чи ’ усіх жінок’. У пана явно щось особисте, напевно, якась жадібність і контроль за фінансами в своїй сім’ї чи ще в батьківській сім´ї
Слухи-руки не распускаю• 29 сентября 2022
Давно не купую на якабу через просування книг російських видавництв (наголошую, не через мову, а саме російського бізнесу)
Поторописька• 29 сентября 2022
Ответ дляМеня прет))
о, а в цьому щось є.
У жінок, які самі працюють, не особо є часу і сил на книжки
А у жінок, яких забезпечує чоловік, книжки - одна з найкращих хобі
або навпаки ,жінки що працюють купують за свої літературу ,а жінки котрим кошти виділяють чоловіки втрачають їх на салони ,розваги і ін´єкції ботокса у всі місця .
АфродитаПетровна• 29 сентября 2022
Про мене правда, я не ображаюсь)). Купуватиму й далі, раз вже я цільова аудиторія
No problems• 29 сентября 2022
Ответ дляАлгонавт
Наверное, за 10 минут до этого пришло смс о снятии денег с карты. А карта у жены. Вот и накрыло )) по больному месту
Куда ж без меня• 29 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Буде вперто стояти на своєму. Не здивуюсь як випустить ’вибачення’ в якому попросить ’милих дам’ не бути такими емоційними, сприймати його жарти правильно і взагалі зважати на свій ПМС.
Алгонавт• 29 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Мені більше сподобалось, те, що я знайшла відео інтерв´ю і хочу подивитись про розвиток української книги сьогодні, послухати думки різних людей. Тим більше модератор проекту анонсує схожі випуски про укр фотографію, кіно і т.д.
Я не на долго• 29 сентября 2022
Ответ дляПедиатор_я
Конкуренты 100% раздувают. Очень некрасиво это «высасывание из пальца» выглядит. Ничего обидного не увидела
А наши куры и рады раздуть оскорбившись на ровном месте.
В стране, где экономика на грани, где должна быть сплоченность и поддержка каждого отечественного производителя, магазина, площадок, глупое бабье радостно устраивает бойкот
Накладная• 29 сентября 2022
Ніколи нічого там не купувала
Голубая устрица• 29 сентября 2022
вообще никаких эмоций не испытываю по этому поводу... как и любая новость, эта проживет в интернете три дня, и потом о ней забудут
Сигарный шланг• 29 сентября 2022
Мені глибого пофік, шо він там думає, тому буду купувати там де ціна приємніша )
Губка Боб• 29 сентября 2022
Ответ дляСигарный шланг
+
Сравниваю цены, на Якабу всегда все дороже.
Смурфетта• 29 сентября 2022
Продовжу купляти там, де дешевше. На Yakaboo ціни дешевші, ніж в книгарнях мого міста, але перед замовленням ще порівнюю ціни видавництв.
МисисПропер• 29 сентября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
+
ответы тому подтверждение
Лень гуглить• 29 сентября 2022
А может, он, наоборот, в виде похвалы женщинам это сказал, типа, молодцы, что взяли у них деньги и потратили с пользой, а не на ерунду,как мужчины умеют?)
Чавонадо• 29 сентября 2022
ну це звичайно сексизм і абсолютно неприпустимо
но реально зараз у нас є проблеми важливіше
книжки читаю в електронному вигляді безоплатно, паперових не купую взагалі
Редиска Я• 29 сентября 2022
а Україна робить прогрес. на не самий обідний сексистський жарт така реакція.
я купую за свої кошти.
коли була в декреті, купував чоловік - те, що він хотів.
так що я - не цільова аудиторія, виходить.
Наездница• 29 сентября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Речь не о вас, очень многие женщины живут за счет денег мужа, это ж разве новость
новина, що вони читають

не вірю, що їх основні покупці - це ’ жінки, які як завжди, витрачають кошти, які заробляють чоловіки’...та-дам - на книжки
Як мінімум, цікаво побачити цю статистику.
Пи Пи Пилюля• 29 сентября 2022
Ще не купувала там і вже не буду. Купую на сайті ’книгарня Є’
ПуФФынка_мисс• 29 сентября 2022
Боже мой, какие все нежные, обидчивые, прям капец.
Скоро вообще ничего сказать нельзя будет, потому что обязательно найдётся кто-то, кого это оскорбит
Меня прет))• 29 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Ну в кожного свої патерни поведінки =) мені логічнішим здаються мої варіанти
Чумачечая_• 29 сентября 2022
Ответ дляНаучительница
Нормально сказал. Я да, трачу деньги мужа и на книги тоже.
А многие зарабатывают и тратят свои. Зачем обобщать?
Чумачечая_• 29 сентября 2022
Ответ дляМамулька
Вам 80?
Хвець-тець• 29 сентября 2022
Это видимо у тех кто обиделся недотрах,видимо мужиков в помине нет:)Вот они и возмутились
Чумачечая_• 29 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Да, поэтому нужно понимать, когда ляпаешь языком в кругу своих дружков под бокал пива и когда несëшь сексистскую хрень на всю страну.